741 Shares 7749 views

Jade Drzewo

Crassula, Crassula w sposób naukowy, odnosi się lista nie jest szczególnie wytrwałych roślin doniczkowych. Rodzaj obejmuje trzy gatunki – Crassula drzewo, hang-Downing i pokrycia gruntu. Jesteśmy przede wszystkim rozprowadzany Crassula drzewa. Kochałam go za dziwaczny kształt, niektóre uprawiane techniką bonsai Jade. Godny uwagi jest fakt, że, jak wielu sądzi, od roślin zależy od stanu zamożności w domu. Na przykład, jeśli na liście kwiatu dużo, są one duże i zdrowe – z pieniędzy w domu wszystko w porządku. Jeśli roślina jest chora, liście spadają, a dom rozpocząć problemów monetarnych. Czasami zdarza się, że roślina jest pokryta dużą ilością zdrowych liści, ale wszystkie są małe. W związku z powyższym, jeśli okazało się, że pieniądze, a potem to wszystko jest niewielka ilość. Tak, że roślina uprawiana jest zawsze wspaniale zdrowe i szczęśliwe połysk, konieczne jest, aby przestrzegać kilku prostych zasad „drzewa pieniędzy” opieki.

Grube skórzaste liście wskazują, że roślina jest w stanie zrozumieć i zatrzymuje wilgoć przez długi czas, się karmienie. Zdolność ta jest postrzegana w kaktusów. Z tego wynika, że rośliny należy podlewać umiarkowanie. Nedolya lepiej niż przelać. W przeciwnym razie liście zaczynają spadać. I jeszcze jedno, choć Grubosz i soczyste, ale nie kaktus. Dlatego długo Nedolya może również prowadzić do śmierci lub choroby. Optymalny wariant podlewanie – z całkowitym wyschnięciu się aż do całkowitego wysuszenia.

Gleba dla Jade lepiej wybrać lżejsze, aby uzyskać dobry nieszczelny. W ramach gleba powinna zawierać wystarczającą ilość piasku.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że objętość ciężkiego zakładu powinny być sadzone w dużym ciężkim garnku, z Jade więc nie powinno być zrobione. System korzeniowy jej słabo rozwinięty, napełnij duży garnek i pijcie z niego całą wilgoć nie może. Dlatego też, w dużej wannie jest prawdopodobne gnicie.

Wśród chorób, które mogą być przedmiotem Crassula – to skala Jose. Ważne jest, aby rozpoznać we wczesnym stadium. To jest, gdy liście pojawiają się białe plamy w postaci małych kropek. W tym przypadku, można uzyskać pomoc z natrysku odpowiednim środkiem owadobójczym. Ale jeśli choroba zostanie wykryta na etapie keratynizacji szkodnika (są małe przyrosty twardych brązowy), to w tym przypadku konieczne jest, aby usunąć je ręcznie za pomocą wacika, a następnie przetwarzane. Skala Jose jest niebezpieczne, ponieważ, aby usunąć go całkowicie niemożliwe. Jeśli pobyt przynajmniej jeden narastaniu – zakażenie przejdzie na nowy, jak skala Jose mnoży szybko.

Ponieważ w czasie gleba jest wyczerpany, instalacja jest użyteczna do okresowego podawania. Ideałem byłoby nawożenie raz w miesiącu nawozem dla kaktusów i sukulentów.

Crassula rozmnaża się wegetatywnie przez sadzonki i nasiona. W pierwszym przypadku można zaobserwować następujące – od środka liścia lub wynikać z młodych pędów pojawiają się małe korzenie powietrzne. W tym przypadku należy starannie oddzielić ucieczki (jeśli rośnie z liści, a potem razem z nim) i je sadzić w glebie, bogaty w piasku. Można używać ogrzewania gleby aż do całkowitego ukorzenienia. Cięcie łodyg i liści zakorzenione w taki sam sposób, tylko w tym przypadku łodyga jest nieco suchy.

Ponieważ drzewa jade – roślina tropikalna, okres odpoczynku nie może pokrywać się z naszą zimę. Jeśli roślina jest powolny wzrost (co może się zdarzyć w lecie), i nie ma żadnych oznak choroby, w tym przypadku jest to konieczne, aby usunąć kwiaty w chłodnym miejscu, zmniejszyć pojenia i karmienia. Jeśli nie można go umieścić w ogrodzie zimowym, pasowania i parapet. Tylko w tym przypadku, umieścić garnek bliżej do szkła, będzie dostarczać dodatkowego chłód.