360 Shares 4264 views

Andrey Devyatov: biografia, książki i artykuły

W ZSRR, nauki społeczne zostały opracowane w celu zaspokajania potrzeb państwa. Tak, rozwijanie tradycji wschodniej, udało nam się osiągnąć postęp, ale nie tak znaczący jak w erze post-sowieckiej. Cokolwiek to było, dogłębne badania wszystkich aspektów nauki trwa do dziś.

Andrey Devyatov: biografia

Moskwa, 1952 – urodził się Andriej Pietrowicz Deviatov – słynny sinolog i pułkownik sowieckiego wywiadu. Jasny osobowość i niezwykłe. Studiował w Wojskowym Instytucie Języków Obcych, ukończył z wyróżnieniem. Jeszcze w czasie studiów brał udział w walkach, arabsko-izraelski konflikt, po czym został przyjęty do GRU. Biografia Andriej Pietrowicz Devyatova równie interesujące jak on. Przez 25 lat, Andrew Deviatov trzy wizyty w Chinach pod przykryciem dyplomatycznym. Prowadzone działania wywiadowcze w przemyśle lotniczym i sektorach jądrowych. Odszedł jako pułkownik GRU ZSRR Ministerstwa Obrony.

Co zrobić, były harcerz?

Po przejściu na emeryturę w randze pułkownika rezerwy dziewięciu pozostałym okresie w Chinach jako osoba prywatna. Zaangażowany w branży budowlanej, otworzył hotel nad brzegiem Morza Żółtego, w prowincji Baydayhe. Po powrocie do Rosji, napisał pierwszą książkę „chińskimi cech, jak rozumiem, ja się poszukiwaniem i biznesu” Andrey Devyatov.
Razem Andriej Pietrowicz napisał setki książek i artykułów. Wśród nich są: „Chińczycy są: pisanie, język, myślenie i praktyka”, „Czerwony smok. Chiny i Rosja w XXI wieku”. Utalentowany pisarz i wnikliwe Andrey Devyatov. Jego książki są zawsze ciekawe, myślenia.

Nebopolitika

Rosyjski orientalista Deviatov jest członkiem Międzynarodowej Akademii badania przyszłości, twórca i założyciel Rosyjskiej Akademii nebopolitiki, nowej kadencji, czyli wojskową i polityczną doktrynę czasu i ducha. Jego znajomość chińskiego psychologii, etyki, filozofii, symbolizm działa głęboki, pełen znaczenia. Są one bynajmniej powierzchowne. Książka „Nebopolitika. Dla tych, którzy podejmują decyzje „, został przetłumaczony i opublikowany przez Akademię Nauk Chinach.
Oprócz wykładów, artykułów, książek, a istnieją projekty internetowe, autorami Andrey Devyatov. „Ośmiornica” (blog-magazyn) obejmuje globalne problemy, nie tylko w skali krajowej, ale także całemu światu. Autor wyraża nie tylko swój punkt widzenia, ale również pozwala innym przekazać swoje poglądy z ludźmi.

Andrew dziewiąty wykład o Chinach

W swoich wykładach, Andriej Pietrowicz pokazał się osoby głęboko wnikliwe i rozsądny. To jest coś, do walki polityków i ekonomistów na całym świecie, stwierdził jasno i zrozumiale. Jest to niemożliwe, aby rozwijać stosunki gospodarki i zagranicznych dwustronnie tylko wtedy, gdy każdy ciągnie koc na siebie. Musimy unię narodów, współpracy i wzajemnej pomocy. Na udany związek jest potrzebny gospodarki płatowe, tylko wtedy będzie możliwe owocnej współpracy mocarstw.

Znaki

W artykule „O ustanowieniu porządku w znakach i symbolach-4” Deviatov porównuje symbole sowieckiej epoki i rosyjskim. Czerwona flaga została zastąpiona przez masońskiego flagi, herbu zamiast słońce pojawiło czele orzeł – symbol Paleolog. nasze państwo symbolizm ogromnie podziwia Zachodu, nie było nic z symbolem Świętej Rosji. Walka symbole sił zbrojnych również wygląda amerykańskiej symboliki wojskowej. Nowy czarny-złoty z białymi krzyżami flagi i transparenty w ogóle podobna do nazistów. Czerwony – kolor ducha – został zastąpiony przez kolor niebieski (liberalizm) – kolor flagi Unii Europejskiej i NATO. Jest oczywiste, że rekwizyty symbole i znaki Nowej Rosji powinny prowadzić do pewnej kolejności. Ale to, co jest – ten nowy porządek? Obecnie duża US druk motto «NOVUSORDOSECLORUM», co oznacza, uniwersalny globalizacja, jego centrum są Stany Zjednoczone, jako finansowej stolicy świata – Nowym Jorku. Stamtąd udał propagandowe i nowe symbole udanych wdrożeń na całym świecie.

Czerwony smok i rosyjski niedźwiedź

„Smok i niedźwiedź, lub Co to jest” Mandate of Heaven „- artykuł poświęcony spotkaniu przywódców Chin i Rosji w stolicy Baszkirii Ufa. To mówi o kryzysie w stosunkach między Chinami a Rosją, pomimo faktu, że wielu analityków politycznych, urzędnik liderzy, media twierdzą coś przeciwnego. W ciągu 50 lat XX wieku, stosunki Rosja i Chiny były znacznie silniejsze. Zostały one obsługiwane przez sojusz wojskowo-polityczny, zbudowany na ideologii marksistowsko-leninowskiej. Twierdza Unii potwierdza wojny z Koreą. Wojna doprowadziła chińskich ochotników i logistyczne wsparcie i powietrze pod warunkiem ZSRR. W 70. rocznicę IV Stalin Mao Tszedun był szef zagranicznych gości, co było symbolem duchowego uznania dynastii. Seria plakat „Przyjaźń narodów” – nowy trend pojawił się nawet na cześć tej sztuki. Jednak obietnica Stalina udzielenia Chiny tajnych broni jądrowej jest uzasadnione dopiero po jego śmierci.

Odrodzenie narodu

W 2012 roku Chiny po raz kolejny mówił o odrodzeniu wielkości narodu. A w 2014 roku, a Rosja obudziła się ze snu zimowego, silnie deklarując się do świata. Jednak dla harmonii potrzebujemy trzeciej siły. Andrew Deviatov sugeruje, że taka siła może być Kazachstan, który będzie pełnić rolę mediatora. Kazachstan stanie się pomostem dla narodów cywilizacji Wschodniej. Dla Rosji, to jest rodzaj pokrycia w konfrontacji z Zachodem, w Rosji i Chinach zapewni mandat niebios – rodzaj uznania jego władzy. Należy pokazać światu, że Chiny i Rosja nie tylko stosunki gospodarcze, handel bronią i pragmatyczne interesy, ale nie ma między tymi dwoma krajami i innych aktywów niematerialnych, które są związane z duchem narodu i nie rozumieją cywilizacji zachodniej.

„Bębny war …”

W artykule „bębny wojny, wojenne bębny lub Komu bije dzwon. Trzecia wojna światowa w perspektywie nebopolitiki „z 14 listopada 2015 Andrew Deviatov opowiada o skomplikowanych i przemyślanych ruchów terrorystów. Ich działania mają na celu tłumienia woli i zastraszyć wroga. Prawdziwym celem nie jest fizyczne zniszczenie, ale fakt, że ze względu na hype podniesione w mediach, moc przygotować niezbędną pozycję obronną, odsyła je do działania korzystnego dla terrorystów.

bez broni

zamachy samolotów, ataki terrorystyczne w metrze i na ulicach, wybuch na stadionie – to nie tylko przerażające działania barbarzyńców, ale pewna strategia wojny, gdzie inicjatywa w rękach terrorystów, że zmuszają nas do uciekania się do działań odwetowych. Nasz liberalne państwo demokratyczne postawił się w pułapkę niemożności wygrania wojny bez użycia broni. Zgodnie z prawem nie jest możliwe, aby negocjować z terrorystami i ingerować w sprawy wewnętrzne. Ale w tym samym czasie, akty terroryzmu zmuszają nas do odwetu. Tak zwane „bębny wojenne” z wyraźną przewagę terroryści wygrać.

Komu bije dzwon?

Rosja już wyczerpał obiektów, które mogą być dotknięte przez siły przestrzeni powietrznej i wsparcia lotniczego wojsk lądowych armii syryjskiej, nie możemy zapewnić, ze względu na ich brak kontrolerów rosyjskich powietrza. Zakazać lotów cywilnych statków powietrznych na terytorium Egiptu i eksportu naszych gości świadczy o przygotowaniu operacji gruntu. Ataki terrorystyczne w Paryżu sugerują, że operacje reagowania będą prowadzone nie tylko jednym rosyjsku. Tak więc, nie ma bardziej wciągnąć w konflikt różnych cywilizacji. Powinien on być gotowy do ataku terrorystów w Azji Środkowej. Ta ofensywa może się rozpocząć w Turkmenistanu przez Afganistan, ponieważ nie jest zawarty w żadnej koalicji, tak zorganizować terminowe i potężne bariery będzie trudne do osiągnięcia. Raz na otwartych przestrzeniach Turkmenistanu, terroryści będą mogli rozwijać natarcie w kierunku Kotliny Fergańskiej do swoich współwyznawców. Można tylko mieć nadzieję, że rządząca elita Rosji w czasie, aby zrozumieć procesy transformacji globalnej i wybrać właściwą drogę polityczną.