624 Shares 2763 views

Bitard jest rozpaczliwym przegranym

Bitard jest społecznie nierozwiniętym, przygnębionym człowiekiem, najczęściej mężczyzną. W psychice tej osoby nieodwracalne odchylenia zaczynają się manifestować z upływem czasu. Należy rozumieć, że zwykły przegrany nie jest jeszcze gorzką. Bitard to krok podążający za przegranym. Z reguły osoba, która stała się społecznie przygnębiona, staje się, mając sześć lub dziesięć lat, tylko przegranym.

Główne cechy baterii

Aby określić, jak bardzo jesteś gorzką, musisz wiedzieć, jakie oznaki wskazują na przynależność osoby do danej grupy społecznej. Z tego powodu można również odróżnić zwykłego przegranego od gorzkiej goryczy.

  1. Zaniżona lub całkowicie zagubiona wartość życia ludzkiego.
  2. Brak umiejętności nieodłącznych ze względu na osobowość społeczną, niedorozwój.
  3. Bitard nienawidzi społeczeństwa, w każdej osobie widzi wroga lub przeciwnika. Zasadniczo zazdrości, nienawidzi lub obawia się nawet tych, którzy nie wiedzą.

Dodatkowe oznaki baterii

Oprócz głównych cech, które wyróżniają bitardę od przegranego, istnieją dodatkowe czynniki, które łączą z nimi zstępującą osobowość. Oznacza to, że obecność tych oznak może wskazywać, że dana osoba jest albo bitarda, albo po prostu przegrana.

  1. Utrata dziewictwa po dwudziestu latach (jeśli dziewictwo zgubi się u prostytutki, nie liczy się).
  2. Brak życia osobistego (dziewczyna nie jest i nigdy nie była).
  3. Prawie zawsze bitarda ujawnia swoje zewnętrzne dane: skrywają, nadmiernie cienka. Czasami wręcz przeciwnie, jest nadmiar wagi, ale znacznie rzadziej.

Zachowanie zachowania bitardowego

Bitard jest w zasadzie nieśmiałym, skromnym i spokojnym człowiekiem w codziennym życiu. Społeczeństwo nie traktuje tego poważnie i często po prostu nie zauważa, dlaczego go nienawidzi w zasadzie. Bardzo trudno jest określić, co się dzieje w duszy tej osoby. Aby było to bardziej zrozumiałe, warto zauważyć, że wielu znanych maniaków to bitardy. Przykładem jest Chikatilo, który zakończył swoje życie w jednym z najbardziej prawdopodobnych scenariuszy takiej osoby.

Bitard (socjalizm) z pomocą przemocy domaga się zemsty wobec społeczeństwa, które go nie zauważyło. W ten sposób chce udowodnić przede wszystkim samemu, że jest również czymś znaczącym na tym świecie. A ponieważ wartość ludzkiego życia w goryczy jest zaniżona, może to być bardzo cyniczne, ale ta cecha wydaje się, z reguły, anonimowa. Powiedzmy w Internecie. Wiadomości o wypadkach, atakach terrorystycznych, kataklizmach i innych bitardach postrzegają z humorem, przynoszą mu przyjemność i gdzieś nawet satysfakcję.

Gorzka różni się od zabójcy czy maniaka

Na wczesnym etapie bitard nie jest w stanie zaszkodzić osobom samodzielnie. W życiu jest cichą osobą, trudną do zauważenia. Tylko wtedy, gdy wartość ludzkiego życia dla niego zmniejszy się do poziomu poniżej poziomu krytycznego, gdy nienawiść do społeczeństwa staje się silna, zaczyna manifestować swoją prawdziwą istotę. Okrucieństwo w akcjach bitardowych jest wyrazem niezaspokojonanej podstawowej potrzeby, na przykład w miłości, uznaniu, i tak dalej.

Jak zostać bithad

Większość ludzi nie rodzi się bitardom, staje się pod wpływem społeczeństwa. W społeczeństwie istnieje pewna linia zachowań – zarówno ty, jak i ty. I zaczyna się manifestować w latach szkolnych. Ale w rzeczywistości nie ma znaczenia, gdzie: w obozie, w wojsku, w pracy, w ogóle – w społeczeństwie. Silniejsze jednostki zawsze mają tendencję do dominowania słabszych.

W rezultacie społeczeństwo dzieli się na dwie grupy: władze, czyli ci, którzy "bili" i ci, którzy "bili". Jeśli osoba przestaje być autorytetem, automatycznie znajdzie się w grupie słabych osobowości. Jasne jest, że taki system jest nieco przesadzony, ale co do zasady ma miejsce w społeczeństwie. Znajomość grupy, do której należysz, jest określona w osobie urodzonej. A zatem, już w przedszkolu, ten, kto urodził się z silną osobowością, będzie wyróżniał się wśród innych dzieci, a na pewno nie stanie się bitartem. Jeśli chcesz, możesz pobrać testy "Jak Bitard" w Internecie i dowiedzieć się, do której grupy należą.

Jak kończy się bitard?

Bitard jest człowiekiem, słabym w naturze. Nie jest w stanie "pokonać", a zatem "bić" go. Stąd też taki wyraz był "człowiekiem poddanym". Jednocześnie słowo "beat" wcale nie oznacza bezpośredniej przemocy fizycznej. To jest jakakolwiek aktywna czynność jednej osoby przeciwko drugiemu kosztem tego ostatniego. Na przykład podbój dziewczyny. Jest to również działanie z kategorii "beat": że nie trafia ona do kogoś innego, innego "beat".

Zasadniczo batardy kończą swoje życie w standardowym scenariuszu – zajmuje pewien czas (pięć lub dwadzieścia pięć lat), a jego osobowość spada do poziomu krytycznego, kończącego się samobójstwem lub więzieniem. Ale w niektórych przypadkach ich sprawy się poprawiają i zaczynają żyć normalnym życiem ludzkim.