355 Shares 9956 views

Jak uszyć halki z tiulu? zalecenia

Jak uszyć halki z tiulu? W tym artykule pokażemy, jak to zrobić. Również dać kilka przydatnych zaleceń.

Fatin

Tkanina, która jest znana jako tiulu, to splot skomplikowanych sieci. Odmiany tego materiału bardzo dużo. Jeśli 50 lat temu przemysł produkowane tylko w białym tiulem, udał się do tutus szycia, ale teraz można nie tylko spotkać tkaniny farbowane, ale również z cekinami, kryształkami, haftem. O ile w średniowieczu mistrzów wyprodukowany materiał, który był podobny do współczesnego tiulu. Z tego materiału przyszyte halki na ubranie, przesłona się na wieczku i gęstszy stosowanych do produkcji siatek płaskich i ochronnych. W średniowieczu tiulu wykonane z włókien naturalnych – bawełny, lnu. Teraz jest to jak wykorzystać wzorce do produkcji elementów dekoracyjnych, odzież dekoracji, a dla opakowania prezentów. Nowoczesne wersje produkcyjne tiulu o różnej gęstości i stopnia rozciągliwości. Dlatego, miękki, delikatny łatwo uzyskane elementy odzieży lub biżuterii na głowie. Grube koronki wykorzystywane mogą być bardzo przydatne w dostosowywaniu sprzętu turystycznego, takich jak straganami i ochronnego nakrycia głowy. Co może być wykonane z tiulu z rękami?

W latach 80. ubiegłego wieku wprowadziliśmy nową formę szkół baletowych w Ameryce. Składał się on z gimnastyki trykot i spódnicy uszytej z tiulu. Spódnica na jego lekkość nazwano „Tutti”. I przez wiele lat, takie ubrania nie wychodzi z mody, nie tylko w balecie, ale także dla zwykłych dziewcząt. Teraz co wieczór można spotkać dziewczyny ubrane w spódnice z tiulem.

spódnica

Jednakże, ponieważ materiał ten może być sieciowany i petticoat. To daje splendor i oryginalność stroju wieczorowym. Jak uszyć halkę z tiulu z rękami? W zasadzie nic skomplikowanego o niej nie istnieje. Szyć halki z tiulu może nawet tych, którzy nigdy nie zaangażowane w produkcji elementów wykonanych z tkaniny.

Krok po kroku

Jak uszyć halki tiulowe kroków? Potrzebne będą: tiulu sukienka tonu (lub można grać na kontrast), bieliznę elastyczną, nici, igły, nożyczki. Tkanina ta jest szyte dość łatwo, nie ma wycieków z plasterka podczas cięcia nożyczkami. W celu stitch halki z tiulu, trzeba wziąć ilość tkanki w 2 razy większy obwód talii. Następnie zszywane krawędzi, co odpowiada długości wyrobu. Kolejny krok – pasta gum halki pasek. Jak to zrobić?

Aby to zrobić, część wyrobu, która będzie znajdować się na taśmie, należy go zginać w 2 centymetrów i lampą błyskową. W rezultacie powinno się trzymać do gwintowania gumek. Za pomocą kołków należy wkręcić gumką. Dystrybuować tiulu w pasie pofałdowanej jednolite. Produkt jest gotowy. To kilka godzin, można zrobić wszystko.

wersja Gingerbread

Jak uszyć bujnym halki z tiulu? Po początkowym doświadczeniu danych materiałowych może być bardziej skomplikowaną rzeczą. Teraz wyjaśnimy, jak zrobić halki pierniki kroków tiulu.

Trzeba wnieść kawałek tkaniny, 5 razy większą niż w pasie. Na przykład, gdy obwód pasa 60 cm, tkanina będzie potrzebował 3 metry. Tej kwoty, dostać trzy identyczne spódnica tkaniny. Dzielimy wszystkie tiulu na tych samych sztuk. Następnie każdy z długością linii produktów szyte segmentu. Następnie tkaninę biały pas do halki. Aby to zrobić, należy wprowadzić element, którego wymiary są równe szerokości 10 cm i długości 1,5 razy większy niż obwód talii. Wszystkie części halki starannie szyte na pasek, nakładka, starannie dystrybucji zagniecenia równomiernie. Pas jest włożona do żucia. Lush halka gotowy. Jednak takie produkty są najlepiej przyjmować bardziej gęsty tiulu, który będzie dobry, aby zachować kształt i dać szczególny blask produktu.

dla dziewczynek

To może być łatwo wytwarzane przez małe pozostałości tkanin halka księżniczką. Jak uszyć halki z tiulu dla dziewczyn?

Na coś takiego wystarczy tylko pasek gumy. Będzie to również wymagać te same kawałki tiulu, szerokości 10-15 cm i długości dwukrotnie gotowego produktu. Część materiału jest zagięty na pół przez zahaczenie elastycznego pasa, są zaciskane dla węzła. Im więcej kawałków tiulu zostanie nałożona na gumie, tym bardziej jest wspaniały halki. A jeśli używasz różnych kolorach, można uzyskać dość jasny i oryginalną spódnicę dla młodej księżniczki. Fatin powinno zająć mniej gęsty, dobrze przepuszczająca powietrze, tak że to było wygodne i wygodne do gotowego produktu.

wniosek

To wszystko dobre rady. Teraz, gdy wiesz, jak ścieg halki z tiulu. Mamy nadzieję, że nasze zalecenia pomoże. Generalnie, tiul jest rzeczywiście bardzo łatwy do szycia, cięcia i rzeźbiarskich. Od tej tkanki produkowane piękne kwiaty. Mogą być wykorzystywane do dekoracji odzieży. Po tym wszystkim, nie za nic, że jest wykonany z białego materiału wszyty welon dla panny młodej. Tiulu, ozdobiona haftem i cekinami, nadające się do produkcji suknie wieczorowe. Korzystanie z tej tkanki mogą tworzyć oryginalną suknię z przezroczystymi wstawkami.

Produkty wykonane z tiulu ma potrzeby prasować, ponieważ materiał nie jest pomarszczony. Ponadto, tkanina nie jest zasysane przez grawitację i łatwo przemywa się gorącą wodą z mydłem zwykłej. Biały tiul mogą być malowane na dowolny kolor farbami akrylowymi. Innym pozytywnym atutem tkanki – jest to dość mała cena za metr kwadratowy. Każdy umelitsy powinien przynajmniej raz do pracy z takiego materiału jak tiulu.