192 Shares 9387 views

master class: Panele z ciasta soli w kuchni. Panele wykonane z soli ciasta z rąk: krok po kroku

Jeśli chciał zrobić pracę twórczą, upewnij panele z masy solnej. Do pracy potrzeba minimum materiału, a wynik jest piękne i oryginalne teksty. Panel będzie, na przykład, aby uchwycić wymiary ramion i nóg dziecka, pozwoli ozdobić ściany kuchni, obracając kawałek ciasta w niesamowitym obrazie.

Dokonywanie ciasto

Zaczynamy tworzyć z przygotowaniem wszystkich niezbędnych. Główne składniki testu – Mąka soli. Zazwyczaj są one wykonane w stosunku 1: 2. Na przykład, 2 szklanki mąki trzeba 1 szklanka soli. Wymieszać suchą masę, dodać wody. Daną ilość części składowych wymaga około 125 ml płynu.

Zacznij wyrabiania ciasta. Jeśli nadal trzyma się w ręce nawet po ugniatanie, dodać trochę mąki. Jeśli go poruszył, wlać trochę wody. W rezultacie powinien dostać fajne elastyczne ciasto, które nie przyklejają się do ścianek naczynia i do ramion.

Jeśli jesteś zadowolony z kolorem materiału wynikowego, możemy od razu zrobić panele z masy solnej. Jeśli potrzebujesz materiału koloru za pomocą gwasz. Przykryć to kawałek ciasta, ugniatać go dobrze. Następnie pomalować następującą część testową w innym kolorze. Aby pozostać czyste ręce, nosić rękawice gumowe.

Jeśli nie od razu zrobić panele z masy solnej, pokrywa z tworzywa sztucznego materiału celofan. Zatem masa nie więdną. Po ugotowaniu ciasto walcuje się je na pokładzie, który zostanie dołączony do formularza. Następny zaczyna się zabawa.

Panele na pamięci

Jeśli Twoje dziecko nie wyrośnie z pieluch, wspominając ten okres, tworzenia oryginalnych płyt z masy solnej.

Rolka ciasta do formowania płyty o grubości 1-2 cm, nadając im pożądany kształt. Na następnym etapie lepiej przyciągać wrogów. Przynieść ciasto walcuje się do nogi dziecka tak, że może on opuścić swoje piętno. Starannie przymocować nogi dziecka na adiutanta test może.

Z drugiej strony przyszłe panele trzeba uchwycić dłoń dziecka. Gdyby miał klatkę piersiową, może trzymać rączkę w cam. Delikatnie wyprostować palce, przyłożył rękę do ciasta i delikatnie nacisnąć. Jeśli dziecko jest tak małe, to sam zrób to z przyjemnością.

Powiesić paneli jest skierowane osobiście z ciasta soli w kuchni, trzeba wykonać 2 otwory. Naciskać na szczyt jednej i po drugiej stronie szerokiej słomy na koktajle lub dokonać innego otworu w tym narzędzi.

Jako suchy produkt

Panele okładka papier do pieczenia delikatnie przesunąć je na blasze. Umieścić masy w piecu podgrzany do 90 ° C W celu wysuszenia go tam przez 2 godziny, w tym czasie ostrożnie końcówka 1 razy. Jeśli ciasto nie jest dostatecznie wyschły, należy pozostawić je w piekarniku włączone przez kolejną godzinę.

Następnie zdjąć pokrywy z soli ciasta. Krok po kroku instrukcje została zakończona. Gdy produkt jest chłodzony, pokrywa się z białej lub kolorowej gwaszem. Przewlec wstążkę przez otwór i powiesić swoje dzieło na ścianie.

Kosz z kwiatami

Świetne na ścianie w kuchni będzie wyglądać i następny panel. Dodanie Craft sól ciasto, które można gotować na poprzedniej receptury, trzeba drewnianą ramkę do zdjęć. Umieścić go na stole przed nim.

Otschipnite kawałek otrzymanej masy, ugniatać go w dłoni w ciasto, przykryć powierzchnię brązowego gwaszem.

Oderwij kolejny kawałek ciasta, umieścić go na chwilę na bok. Biuletyn rolki masa z tworzywa sztucznego w placku grubości 3 mm. Remis na arkusz tektury kosz dołączyć do cięcia test szablon, wyciąć kształt.

Owinąć kosz na wałkiem do ciasta. Przelać do folii. Aby kosz tekstury, doda kawałek ciasta trochę wody i wymieszać. Umieścić tę masę do strzykawki, wycisnąć nich cienkich podłużnych i poprzecznych pasm na koszu, aby uzyskać efekt tkania. Aby lepiej trzymać się na podstawie wcześniej zwilżyć wodą za pomocą pędzla.

robimy kwiaty

Kontynuuj do warsztatu. Płyty soli ciasta dekoracji dalej. Z kawałka ciasta rolki go do opaski, zrób to na przekątnej równoległej do nacięcia. Umieścić wiązkę poziomo na górnej części kosza. W ten sam sposób, ale wstępnie taśmy ciasta wałkowane, wytwarzać uchwytu do mocowania go na powierzchni kosza w pionie.

Aby liści do kwiatów, najpierw pomalować na zielono ciasta. Połóż kartkę papieru rozerwana z drzewa, twarzą w dół na płaskiej powierzchni, posypać mąką. Zamocować kawałek ciasta, dociśnij palcem, aby pokryć całą powierzchnię blachy ciasta.

Do produkcji białych kwiatów rolki ciasta 4-5 małe kawałki, nadając im formę kropli, ugniatać w ręku, aby uzyskać cienkie płatki. Aby stać się faliste rowki sprzedaży odwrotnej stronie noża.

Umieścić kosz na cienką warstwą ciasta, nadając jej szczyt kształcie półkola – te ramy wzmocni kwiaty.

Dołączyć do uzyskania podstaw trzech zielonych liści cieście, a na górze – cztery lub pięć płatków, położyć je w formie kwiatu. Poświęć kilka kwiatów z liśćmi, tak są piękne patrząc z kosza.

Pomalować wszystkie akwarele do gustu. Można dokonać czarny rdzeń dać kwiaty objętość i róż – różowy, liliowy. Osusz obraz na baterii lub na słońcu.

Świąteczne motywy – jagnięcina

Zrób symbol 2015 – baranek – przystawki. Wziąć kawałek ciasta i ozdobić go w cienkiej owalu. Górna strona, załączyć głowę zwierzęcia, od dołu – 4 stóp.

Teraz trzeba zrobić wełnę loki. Można rysować w organizmie zwierzęcia z drewnianym kijem lub rolki ciasta i rzucić za małe wędlinie każdy w formie dyni.

Dokonaj zwierząt wydłużony pysk, cztery nogi i otwór w górnej części pleców, aby przewlec taśmę. Następnie osuszyć jagnię w piecu lub na akumulatorze. Następnie, otwór może być wkręcony za pomocą taśmy i zawieszony na ścianie płyty przestrzenny z solonego ciasta. Zdjęcie wyraźnie pokazuje, jak to zrobić ładny zwierzę. Można go powiesić na choinkę lub na ścianie.

Snowman

Jeśli chcesz szybko zrobić panele z soli ciasta z rąk, można rzeźbić bałwana zabawną twarz. Aby to zrobić, przygotować masę plastyczną, zawinąć je w celofan, wyczyść godzinę w lodówce.

Usuń bazę, posypać mąką, rozwałkować z wałkiem do ciasta. Dać twojej głowie bałwana tworzą gruby naleśnik.

Wziąć kawałek ciasta, dodać do niej trochę pomarańczowej farby, wymieszać, Moda nos bałwana. Do pozostałego ciasta dodać trochę czarnej farby. Zakasać plastry z niego, bo dostanie usta i oczy postaci.

„Ponownie odbywa się w górnej części otworu panelu wątku taśmy i pozostawić do wyschnięcia na baterii bałwana przez 2 godziny, po czym można go zawiesić na ścianie w kuchni powszechnego podziwu.