859 Shares 8847 views

Sweter z dzianiny dla dziecka z systemami szprychy

Według wielu matek, dzianiny sweter dla dziecka – to jeden z najbardziej praktycznych i wygodnych rzeczy. Można go umieścić w chłodny jesienny poranek i podjąć po południu, kiedy słońce w końcu zdecyduje się traktować ludzi z ciepła lub ciepła.

Dziane swetry dla dzieci druty mają zazwyczaj zamek błyskawiczny z przodu. Może to być przyciski, suwaki, haczyki lub przyciski. Takie modele są łatwiejsze do noszenia, nie trzeba patrzeć na szyi. Oznacza to, że nie będzie mniej niż kaprysy i fryzura pozostają dokładne.

Wszystko co najlepsze – dzieciom

Od jakości przędzy można napisać wiele, a producenci nieustannie oferować tkaczy wiele nowych ciekawych materiałów. Bardzo dobry przędza musi spełniać następujące wymagania:

  • włókna naturalne co najmniej 40-50% (wełna, bawełna, bambus). Kiedy przychodzi do wytwarzania produktów letnich, to lepiej wziąć na 100% z bawełny lub nici lnianej.
  • Ciasne skręcanie (to ważne dla wytrzymałości gotowego produktu). Ekspert będzie łatwiej pracować z takim materiałem.
  • Jednorodnego koloru (jeśli nie jest Melange przędzy).
  • Brak twardych włosków, które czynią kurtkę w kolorze do tortur. Nie ma nic gorszego niż irytujące szorstki kołnierzem i mankietami.

Często, te właściwości są właściwe drogi przędza zawierająca kaszmir, Merino alpaki lub wełny owiec jakości.

Dziane swetry druty dla dzieci: schemat, wzór, opis

Poniższa fotografia pokazuje bardzo ciekawą bluzkę. Jej piękno jest to, że praktycznie nie istnieje wzór, a zatem podjąć taki projekt może być nawet początkującym. Najważniejsze jest to, aby wykonać flirt poprawnie.

Sekwencja działania:

  • Zgodnie z próbką kontrolną, aby obliczyć ile pętle trzeba wybierać na drutach rękawy, plecy i półki.
  • Rękawy mogą być wykonane równe, to znaczy, że nie ma potrzeby, aby rozwinąć w górę. Mankiety można powiązać gumkę lub pończoch wzór.
  • Gdy długość tulei jest wystarczająca (osiąga ramię), pętle przenoszone do pomocniczego igły lub włókna. Szczegół odstawić.
  • Knit półki i oparcie (możliwe oddzielne kawałki lub pojedynczy internetowej). Podczas pracy na półkach trzeba przeprowadzić w równoległych pasów. Z lewej strony trzeba zrobić pętle dla przycisków.
  • Osiągnięcie pachy, plecy pętle z rękawami i przed przeniesieniem na okrągłych igieł.

dziania kokietka

Ze szprychami długo płótno provyazyvayut cztery wiersze w podwiązka ściegu. Następnie, piątego rzędu (na przedniej stronie) każdej podwójnej pętli provyazyvaya dwa razy. Otrzymany szeroki płótno podniesiona do wysokości 4-5 cm.

W przedostatnim wierszu pętli cięcia tak, aby uzyskać pierwotną liczbę. Podczas dziania ostatni wiersz każdej pętli 10 i 11 w połączeniu. Potem znowu działają cztery rzędy pończoch ściegiem i powtórzyć algorytmu opisanego powyżej. Podobnie jak w przypadku półek, flirt dopasowanie równolegle do paska.

Można powiedzieć, że jest to najprostsze dziane swetry szprych dla dzieci (dowolne wzory schematy mogą być używane do wytwarzania plecy, półki i rękawy). Sfinalizowania cztery rzędy pończoch wiążący (zamiast wiązania szyi).

Dzianiny Bluzy z kapturem dla dzieci

Kaptur w kurtek dziecięcych spełnia kilka funkcji: jest ciepłe, piękne i praktyczne. Zdjęcie przedstawia model z wzorem plecionki, jest to dość łatwe do wykonania.

Dolna krawędź tulei, przed i z powrotem połączone gumy 2×2. Planck i kaptur wykonane w ściegu podwiązka, główne części – połączenie pończoch i pończochy wzorca.

Zanim zaczniesz, musisz wziąć pod uwagę, że dla oplotu znajduje się na różnych półkach, opracowane indywidualne programy. Na wniosek mistrzów kieszeniach drutach warkocz wzór lub prostą przednią haft. Podczas szycia części, trzeba upewnić się, że kierunek oplotu na nich pasuje do wzorca w pobliżu baru.

Takie dzianiny sweter dla dziecka może być wykonany w różnych rozmiarów (dzieci w wieku od 3 do 12). Jeśli chcesz, aby bardzo mały produkt, należy kliknąć na poniższy rysunek.

Jest notowana uniwersalne wymiary dziane swetry na-letniego dziecka.

Jak związać kaptur

Ta część odbywa się w ostatnim zakręcie. kaptur tereny otwarte są pętlowe półki (kontynuacja bary z plecionki), z tyłu i pętle, które zyskują wzdłuż zamkniętych obszarach szyi. Prowadzą one na okrągłych igieł i dzianiny pończoch płynnego materiału do wysokości około 20 cm (dokładna wielkość złączki ustalenia). okap gotowy szyte są z dzianiny ściegiem.

Długi sweter z rękawami raglan

Model ten jest połączony z góry na dół. Pierwszy rząd – są linii szyi na ekspansję tkaniny występuje w każdej liczby ciała. Ekspert zaznacza cztery pętle (Dwukolorowa linia) i sprawia nakida przed i po nich.

Gdy wysokość łopatki jest równa długości ramienia tulei pętle przenoszone do grubości nici, a dalej do pracy tylko z częściami przed i do tyłu. Mogą być dzianiny w tym samym czasie, to nie będzie musiał wykonać boczne szwy.

Mając na dolnej linii dziąseł, pętle blisko swobodnie. Następnie powrócić do rękawach i dovyazyvayut po kolei. przędza Melange jest bardzo dobrze nadaje się do wytwarzania takich dzianinowe swetry dla dzieci. Z wykresów i rysunków wzorów można umieścić na dzieci w każdym wieku.

Jak dbać o produkty związane z ręcznymi

Po zakończeniu prac, kurtka musi być myte lub pary żelaza. Należy pamiętać, że gorąca stopa nie można umieścić w internecie, ponieważ będzie zbyt miękkie (w najlepszym wypadku). Czasami po takim nieostrożnego etapu, znajduje że część artykułu jest dobrze upieczone na żelazo.

Wyjście jest wykorzystanie funkcji blow parowej. Oznacza to, że narzędzie przynosi rzeczy (2-3 cm) i tylko powitalny pary. Jeśli trzeba wygładzić wzór, kurtka pokryta cienką szmatką wilgotną, a następnie umieścić żelaza. Jeżeli produkt zawiera pluć, bezwzględnie usuwane z wnętrza zachować im ulgę. Podczas usuwania narzędzie nie pojechać w internecie (jak zwykle, gdy coś pogłaskała) i krótko umieścić na danym obszarze. Ważne jest, aby nie przesadzić, aby dzianiny kurtka nie staje się zbyt miękki dla dziecka.

Niektóre wełniane i bawełniane nici są podatne na kurczenie się. W tym przypadku, parowanie i mycie w gorącej wodzie jest absolutnie przeciwwskazane. Następnie sweter dzianiny dziecko musi być prana w letniej wodzie przy użyciu specjalnych środków dla wełny. Wiążąc nie być trudne, jeśli używasz szampon zamiast proszku. Naciśnięcie produkt należy uważać, aby go nie (bez rozciągania) deformować. Z tego samego względu i rozpinane swetry suszy się poziomo, w postaci rozłożonej.

Dodawanie ciepłe ubrania dla okresu letniego, trzeba zadbać o to w szafie były środkiem ćmy.