800 Shares 3450 views

Przegląd karabinka pneumatycznego Hatsan Striker Krawędzi

Jeśli fascynują strzelnic pneumatycznych, niekoniecznie tylko do zakupu drogich broni. Należy zwrócić uwagę na wiatrówki Hatsan Striker Edge, która ma dobrą jakość i imponującą moc do jego ceny.

Wielu właścicieli tych broni opisany mu bardzo pochlebne. Nasz artykuł mówi o funkcjach tego popularnego modelu.

słowo producenta

Hatsan spółka turecki dawna się na rynku zbrojeń z najlepszej strony. Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę potencjalnego nabywcy? – stosunkowo niskie koszty hatsanovskih karabiny. Ale nie odnoszą się do marki produktów nie jest poważny – to jest dość konkurencyjna zarówno własnej, jak iw droższym segmencie cenowym.

Nawet po przepracowaniu kilku lat „w imię” marki lojalny utrzymuje poziom cen, a nie w tym samym czasie oszczędzania na jakości. Strzelby są pozbawieni „wodotryski”, ale jest łatwy w obsłudze, niezawodne, trwałe.

Wielu fanów znakiem fotografowania sportu i rozpoznawalny styl. Zwięzły i elegancki wygląd jest charakterystyczny dla wszystkich modeli hatsanovskih karabiny.

Wiatrówki Hatsan Striker Krawędź uosabia najlepsze osiągnięcia mistrzów tureckich. Te bronie są często wybierane przybyszów, ale często towarzyszy przez właściciela na przestrzeni lat.

modelowe cechy

karabiny jakość jest naprawdę wysoka. Jego waga jest niewielka. Zostało to osiągnięte dzięki szkieletowej konstrukcji magazynie.

Recenzje wiatrówki Hatsan Striker Edge, wskazują na dobrą dokładność nawet przy fotografowaniu na długich dystansach. Ze względu na wysokie prędkości lotu pocisku, model ten posiada dobre dla jego mocy klasy zatrzymania. Producent dostarczane broni do montażu optyki, która strzelec może wybrać według własnego uznania.

Wielu właścicieli chwalili trwałość broni. Nie ma potrzeby, aby zmienić go w ciągu kilku lat, nawet przy częstym użytkowaniu. Oczywiście, tutaj ważną rolę odgrywaną przez ostrożne postawy i właściwej opieki.

Uruchomienie

Nabywca, który nakazał wiatrówkę Hatsan Striker krawędzi od autoryzowanego producenta, dostać go w estetycznym prostokątnym polu.

A on otrzyma gwarancję.

Ale powinniśmy zrobić trochę manipulacji, dzięki czemu wolne od smarownicy przed wykonaniem zdjęcia.

Dokładnie oczyścić bagażnik zrobić kilka pustych strzałów, następnie oczyścić ponownie. Jeśli pozbyć się tłuszczu konserwatorskich w ten sposób zaoszczędzić gwarancji.

Jest też inny sposób, który jest wybrany zaawansowanych użytkowników. Zakłada całkowitego demontażu uzbrojenia, co pozwala na czyszczenie tulei korpus i cylinder. W tym przypadku, właściciel straci gwarancję. Najczęściej robią to, którzy są pewni swoich umiejętności i planów, aby trochę strojenie.

przeznaczenie

Broń ta jest odpowiednia do fotografowania entuzjastów sportowych – szlachetny i elegancki hobby, które nigdy nie wychodzi z mody, dokładności i rozwija wytrwałość, uczy skupienia, pomaga złagodzić stres i poczuć radość zwycięstwa.

Hatsan Striker Edge – wiatrówki, które mogą być podjęte na wycieczkę na wieś. zmieści się w bagażniku samochodu, a na jego ramieniu carry nie jest ciężki. Ale ta broń może strzelać nie tylko pusty banku – jest to całkiem nadaje się do polowania małą grę.

parametry techniczne

Kaliber wiatrówki Hatsan Striker krawędzi – 4,5 mm. Do kształtki wstępnej wykorzystuje standardową prowadzić, na przykład, producent gamo.

Korpus wykonany ze stali i ma cięcie. Jego długość wynosi 450 mm. Sam karabin ma długość 1095 mm.

Pocisk opuszcza lufę z prędkością 305 m / s, co jest bardzo dla pneumatyki.

Ta broń waży 2,9 kg.

wady modelu

Po rozmowie o takich oczywistych zalet, takich jak niska cena, lekki, niewielkich rozmiarów, wysokiej mocy i wysokiej dokładności, warto wspomnieć te momenty, które wywołują pewne dolegliwości. Niektórzy właściciele powiedzieć, że wiatrówki Hatsan Striker krawędzi są słabe.

Czasami jest odkształcenie i poluzowanie śrub mocujących, które łączą okno do przedniej części. Jednak opinie opisując problem, nie tyle. Być może problem jest z wykorzystaniem niedokładne i niezdarny montażu i demontażu.

Ale niska szybkostrzelność – brak których nie ma wątpliwości. Ale warto rozważyć to poważne? Mimo to, nie jest to karabin maszynowy karabin bojowy lub dla Biathlonie sportu zawodowego i amatorskiego na broń.

strojenie

Niektórzy właściciele, którzy mają dobre doświadczenia z tej klasy broni, polecam trochę podtyuningovat karabin powietrze Hatsan napastnik krawędź natychmiast po zakupie. Ale jeśli nie posiadają niezbędne umiejętności, nie warto ryzykować – skonsultować się z profesjonalnym rusznikarz.

Wymiana sprężyny gazowej znacznie zwiększy żywotność broni, zwiększenie zdolności, zmniejszyć wpływ, pozytywny wpływ na komfort pracy.

Założona mankiet jest również wskazane, aby okresowo zmieniać. A jeśli nie wiarygodny plastikową osłonę fabryka, wymień go metalu.