899 Shares 5278 views

Sałatka „Brush” do odchudzania: recenzje i wyniki, zdjęcia, receptury

W przeddzień Nowego Roku wakacje każdy chce wyglądać dobrze. Nie każdy z nas ma wystarczająco dużo czasu i siły woli na cały rok chodzić na siłownię i trzymać się diety. Jeśli dodatkowe kilogramy zgromadził zbyt wiele, może pomóc elementarną wzrost diety świeżych warzyw. Idealnym rozwiązaniem byłoby sałatki, „Brush” do utraty wagi. Zgłoszenie i wyniki będziemy uważnie rozważyć w tym artykule, ale po pierwsze, chcę zwrócić uwagę, że jest to proste i niedrogie narzędzie, które z pewnością daje pożądanego rezultatu.

Historia słynnej sałatki

Nazwy go bardzo dużo, to „Miotła”, „peeling”, „dieta”, „witaminy” i wiele innych. Jednakże, jest on najbardziej znany jako sałatkowy „szczotka” dla utraty wagi. Recenzje i wyniki są publikowane na specjalistycznych stronach prawie codziennie. Wszyscy nowi ludzie stają zwolennicy zdrowego stylu życia i optymalnej diety, a wszystko zaczyna się proste i smaczne sałatki.

Być może będzie można się dowiedzieć, że kolebką receptury jest Ameryka. Już w latach 20. został wynaleziony tę sałatkę, która stała się już niemal klasyka. Początkowo obejmowała tylko warzywa, w późniejszych wersjach zaczął wchodzić więcej i owoce. Jednak najważniejszą cechą, dzięki której zdobył uwagę publiczności jest jej niskokaloryczne. 100 g produktu (które zajmują znaczące miejsce na talerzu) stanowi tylko 50 kalorii. Ta dieta wspomaga utratę wagi gładka. Że to był powód, że wśród Amerykanów, bez wyjątku cierpi na otyłość, stał się bardzo popularny sałatkowy „szczotka” do utraty wagi. Recenzje i wyniki sugerują, że nawet bez zmiany zwykłej rutyny dnia, będzie powoli, ale zmusić się.

Wskazania do stosowania

W rzeczywistości jest to konieczne, aby mieć wszystko na stole codziennie. Niezależnie od tego, czy masz nadwagę, organizm potrzebuje błonnika, witamin i minerałów, które są źródłem świeżych warzyw. Więc należy wziąć pod usługi takiego prostego i niedrogiego receptury, jak sałatki „szczotka” do utraty wagi. Zgłoszenie i wyniki są najlepiej poprosić profesjonalnego dietetyka, on na pewno powiedzieć, że kilkanaście innych rzeczywiste przypadki, kiedy ludzie, tylko dodanie do diety tej sałatki, można pozbyć się znienawidzonych dodatkowych kilogramów.

Ale nie tylko dodatkowy ciężar jest wskazaniem do zastosowania. Jeśli chcesz, aby dostosować metabolizm i pozbyć się ciała z toksyn, poprawia mikroflorę jelitową i pozbyć się zaparcia, dramatycznie poprawia trawienie, doskonałą obsługę posłuży sałatkę „Pędzel” do utraty wagi. Opinie mówią, że ta sałatka pomaga także pozbyć się obrzęków, co oznacza, że już wkrótce będzie wyglądać dużo lepiej.

korzyści sałatka

Przyspiesza to naczynie metabolizm, normalizuje się do przewodu pokarmowego i skutecznie oczyszcza jelita. Każda porcja zawiera znaczną ilość błonnika i węglowodanów złożonych. Dzięki tej kompozycji sałatki jest niezbędna do wykorzystania podczas różnych diet, gdy organizm cierpi z powodu braku różnych substancji, co jest szczególnie ważne, gdy dieta. Ale to nie wszystko. Sałatka „Brush” do odchudzania (opinie sranvivayut je trzepaczką, ponieważ usuwa wszystkie nadmiar z organizmu) zawiera ogromną ilość witamin, które są potrzebne człowiekowi codziennie i przez cały rok.

Słynny przepis

Z pewnością każdy czytelnik już bardzo ciekaw, jak przygotować to pyszne i zdrowe sałatki. Tutaj wszystko jest bardzo proste, wszystkie składniki są tam w każdym domu, a na rynku są dość tanie. Trzeba będzie kapusta, buraki i marchew. Liczba używana jest dowolna, więc można skupić się na własnych upodobań. Pierwotnie proponowane do przyjęcia 0,5 kg kapusty, marchwi i buraków. Wszystkie warzywa powinny być drobno posiekać kije, do tych celów, można użyć robota kuchennego, tarka lub nóż. Do soku z cytryny napełniania jest używany, ale nawet jeśli dodać trochę oliwy z oliwek, kalorii rosną tylko nieznacznie. Ale ocet i sól dodać niepożądane, nawet w małych ilościach.

Teraz masz sałatkę „Pędzel” do utraty wagi. Opinie (którzy próbowali pozostać miłośników tego dania wszystkie) o nim tylko pozytywne. On jest smaczne i świeże, jasne i soczyste. Ta sałatka może być codziennie side danie do swoich ulubionych potraw, czy mięso lub ryba, każde zboże. Codzienne stosowanie jako dodatek do głównego danie zwiększa witalność, wzmacnia system odpornościowy i ustanawia trawienie.

Sałatka na dni postu

Każdego dnia jest to sałatka może i powinien, dodatkowo, jest to niezwykle ważne dla zdrowia. Jednak aby szybko i skutecznie schudnąć, na czczo dni powinny także zostać przeprowadzone. Byłoby najlepiej sałatka „Brush” do utraty wagi. Opinie przepisu, które potwierdzają jego doskonały smak, a także doskonałą stanu zdrowia po jego regularnym stosowaniu, jest zaprojektowany w celu zapewnienia, że regularnie (raz lub dwa razy w tygodniu), wykluczyć z diety wszystkie oprócz tego sałatki. Następnie utraty wagi, wigor i piękną skórę dokładnie gwarantowane. trzeba będzie rano posiekać pół kilograma warzyw (o 0,5 każdego typu), a następnie podzielić uzyskaną liczbę przez około 8 porcji, dzięki czemu można mieć przekąskę co pół godziny, a głód nie będzie cię dręczyć. W ciągu jednego dnia, wyładowanie, będzie można stracić około 2 kg.

Recenzje dni rozładunku

Zbyt wiele kobiet już próbował sałatkę „Pędzel” do utraty wagi. Recenzje i ile można stracić, jeśli co tydzień spędzić dzień wyłącznie na sałatki, są skłonni dostarczyć na specjalistycznych forach. Tak, większość z nich powiedział, że w ciągu jednego dnia, więc zaczynasz czuć się dużo łatwiejsze, czyli organizm szybko uwolniony od wszystkich szkodliwe. A jeśli zrobisz to z reguły co trzy dni, aby wydać na taką sałatkę, potem kilka miesięcy nie będzie po prostu nauczyć. Jest to jednak tylko jedna strona medalu.

minusy

Wśród tych, którzy próbowali sałatki, „szczotki”, są tacy, którzy pozostają niezadowoleni z wyniku. Ci ludzie mówią zbyt częste wizyty w toalecie, niestrawność czy wzdęcia. W rzeczywistości jest to możliwe, jeśli nie zobaczyć listę przeciwwskazań. On jest, i na pewno dać, ale trochę później. Jednak warto zauważyć, że istnieją takie nieprzyjemne zjawisko którzy idzie na jedzenie tylko jednego sałatki. Ale to nie wystarczy, aby zastąpić złożoną przystawki, ziemniaki, makarony i sałatki dla wielowarstwowych „Pędzel”, a jako danie główne do wyboru chudego mięsa lub ryby, a wynik będzie bardzo szybko. Inną wadą, według opinii, jest to, że trudno jest jeść sałatki. Ale o ile dnie odprowadzania i oczyszczania organizmu, obciążenie jest po prostu nie być.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania sałatkę dla kobiet w ciąży, ponieważ duża ilość błonnika może powodować macicy hypertonus. Jednak mówimy o dużej ilości niego i trochę świeże warzywa powinny być zdecydowanie dodaje się do każdego posiłku. Nie zaleca się zorganizować dni na czczo na „Pędzel” dla osób cierpiących z powodu poważnych chorób przewodu pokarmowego, a także skłonność do biegunek. Ponadto, jeśli sałatka ubrany sokiem z cytryny, należy uważać osoby, które mają skłonność do reakcji alergicznych, jak i te o zwiększonej kwasowości żołądka.

wyniki

Mamy dużo do powiedzenia na temat tej wspaniałej potrawy, takie jak sałatki, „Brush” do utraty wagi. Recenzje i wyniki przed i po zdjęcia regularnie pojawiają się w sieci, coraz więcej osób rozumie, że nie ma cudownych pigułek, ale tylko zmiana diety, rozwiąże problem nadwagi raz na zawsze. Codzienne używanie pędzla jako ozdoba pomoże pozbyć się 2-5 kg miesięcznie. Jeden dzień na czczo zmniejsza masę ciała o 1-2 kg, ale dlatego zaleca się tydzień posiadać nie więcej niż jeden (w rzadkich przypadkach) tych dwóch dni, w tym miesiącu można wyrzucić 4-8 kg.

Istnieje jednak inna wersja diety, który wykorzystuje sałatkę „szczotka” dla utraty wagi. Recenzje i wyniki (receptury już cytowany powyżej) sugerują, że ta opcja jest najbardziej skuteczne, a ponadto do utrzymania taka dieta jest o wiele łatwiej niż jakikolwiek inny. Trzeba będzie co drugi dzień białka (mięso, ryby, jaja, sery) dni c spędzonych na „Brush”. W rezultacie, można stracić 10 kilogramów w 12 dni.

podsumować

Sałatka „Brush” – wyjątkowa potrawa. Smaczne i zdrowe, to nie tylko nasycić organizmowi niezbędnych witamin, ale również będzie pozbyć się wszystkich nadmiarze. Mówimy o tłuszczu, toksyn. Ale jeśli te dwa ostatnie są pozostawiając samo ciało, po czym szybko udał się do rezerw tłuszczu, konieczne jest zwiększenie aktywności fizycznej.