121 Shares 7656 views

Puszkin „Dubrovsky”: podsumowanie historii

Aleksandr Siergiejewicz Puszkin, autor powieści „Dubrovsky”, którego podsumowanie zostanie wyjaśnione poniżej, jest wspaniałym człowiekiem, bohaterem swoich czasów i mienia literatury rosyjskiej.

„Dubrovsky”: Podsumowanie prac

Dubrovsky – jest synem ubogiego szlachcica, który kupił majątek swego bogatego przyjaciela. Stało się to po poważnej kłótni. Vladimir (imię bohatera), który był wtedy w Petersburgu. Nauczył się od kłótni ojca z Troyekurov i natychmiast udał się do domu, gdzie zastał już jego ojciec umiera warunek. Potem przyszedł do opisania nazwę nowego właściciela. Dubrovsky (streszczenie powieści mogą być wykorzystane do przygotowania się do egzaminu) , wraz z chłopami podpalili jego dom i ukrywa je w lesie. Teraz Dubrovsky – złodziejem i rozbójnikiem.

Po pewnym czasie w domu dla Troekurova brat lekcjach Masza ukochany Dubrovsky, jest młody Francuz Desforges. On jest jak wszystkie sposoby i wiedzy. Właścicielem nieruchomości był w zabawnej grze: nowi goście, zamknął się w pokoju z niedźwiedziem przywiązany do łańcucha, a on uczynił ich boi. Ale tutaj, Desforges zdobył szacunek HE – jedynym, który strzałem z gwałtowną zwierzę. Warto zauważyć, że oryginalna historia i podsumowanie „Dubrovsky” przylgnąć czytelnikom swoją historię.

Po tym wydarzeniem Troekurova osiedla zgromadził wielką wieczerzę, który nie przeszedł bez dyskusji i postać rozbójnika Dubrovsky. Wśród gości był człowiekiem, który był w posiadaniu dużej sumy pieniędzy. Starannie wybrał zaufanego przyjaciela, aby spędzić z nim noc. Jego wybór był, oczywiście, na Deforge. A w nocy widzi jako nauczyciel grzebie poprzez swoje rzeczy. Budząc się, Desforges powiedział, że jest Dubrovsky. Wcześnie rano gościem liści. W tym samym dniu, w którym nauczyciel daje poznać siebie i Maszy. Była zdumiona, ale nikt nie zdradził swoje tajemnice. Wieczorem rozpoczyna poszukiwania w domu Troekurova, ale złodziej już wyjechał. Vladimir w swoim ostatnim spotkaniu z Masha mówi, że jeśli ona potrzebowała jego pomocy, może ona wnieść swój pierścień w dziupli, a on z pewnością przyjdzie jej z pomocą.

Po nieudanych poszukiwań w życiu domowym udał się jak zwykle. Ale teraz Mary dowiaduje się, że jej pragną poślubić. Potem pamięta o swoim przyjacielem. Ale dziewczyny pierścienia nie przekazać wydrążony … Masza nie tracić nadziei, nawet po tym jak ojciec umieścić ją w areszcie. Ona czeka nawet na ceremonii ślubnej. I po tym wszystkim zdecydowano, Dubrovsky atakuje swojego trenera i mówi, że jest za darmo. Ale mówi, że była środa. Po pewnym czasie, Dubrovsky podobno wyjechać za granicę. Nie zapominaj, że nazwa tej historii, który został napisany przez Aleksandra Puszkina, „Dubrovsky”. Fabuła nie być w stanie przekazać całą głębię fabuły, więc czytanie w oryginale jest to konieczne.

W małej historii odzwierciedla wszystkie aspekty życia arystokratycznej raz: fikcyjnych małżeństw i uległe Maiden, rabunku i honoru. Praca „Dubrovsky”, którego podsumowanie przedstawiono powyżej, jest napisane na podstawie prawdziwych wydarzeń.