428 Shares 9521 views

Prywatny ginekolog. Co jest natrysk

Douching metody terapeutycznej pochwy przemycie wodą lub leki oparte na nim. Metoda ta polega na mechanicznym myciu na zewnątrz zawartości. W ten sposób (w zależności od właściwości leku stosowanego) prowadzi się ignipunktury lub tonizujące osłonki vaginalis, jak również efekt dezynfekujący lub tonik. Douching nie jest zalecany w czasie ciąży (druga połowa) i okresu poporodowego.

Douching w domu jest uważany za najbardziej skuteczny spośród innych sposobów na pleśniawki. W tym przypadku należy użyć strzykawki do celów ginekologicznych musi być ostrożny. Prasa musi być gładka. Tak więc, jest możliwe, aby uniknąć dostania się płynu macicy stosowanych w strzykawce. Należy zachować ostrożność przy podawaniu do strzykawki. Szkody wyrządzone ścian pochwy, doprowadzić do bardzo poważnych bakteryjnych i grzybiczych schorzeń infekcyjnych.

Wewnątrz pochwy są stale regulując grzybicze rozmnażanie bakterii. Kiedy naruszenia w mikroflory są w stanie kontrolować proliferację bakterii grzybiczych. Aby przywrócić równowagę mikroflory w rozcieńczonym jedną łyżeczkę nadtlenku wodoru (zalecane trzy procent) w szklance wody. Należy zauważyć, że taki natrysk wykonany raz dziennie, przez kilka dni, aż do całkowitego ustania objawów.

Jest to bardzo skuteczny specjalny olejek z drzewa herbacianego. Jego rozwiązanie jest używany i pleśniawki. Aby przygotować się jedną łyżeczkę Zdrowia (izopropylo) alkohol dodać jedną łyżkę oleju samo. Mieszaninę utrzymuje się w specjalnym nakrywkę fiolki zakraplacza musi więc koniecznie być nakręcona. Do procedury dostępnych dziesięć kropli roztworu rozpuszczonego w wodzie (dwie filiżanki). Należy zauważyć, że taki natrysk wykonany w ciągu tygodnia raz dziennie.

Przywrócenie pH pochwy, stosując kwaśny roztwór. Zatem istnieje pewna neutralizacji szkodliwych mikroorganizmów. Do jego wytwarzania stosuje konwencjonalnych (dostępne jabłkowy) ocet w ilości dwóch łyżek i litr wody. Ocet można zastąpić tylko świeżo wyciśnięty sok z cytryny z dodatkiem pół łyżeczki witaminy C. Należy zauważyć, że taki natrysk z lekko płynącej pleśniawki musi odbywać się codziennie, a przy wyższym natężeniu lepiej jest stosować kombinację nawadniania i innych metod.

Jak neutralizujące rozwiązania są również wykorzystywane do nawadniania naparów ziołowych. Jednocześnie, zioła mają wpływ na procesy zapalne, ich zatrzymanie. Zazwyczaj, infuzję wykonany z szałwii, maliny liści lub żywokost. Składniki muszą być stosowane w równych proporcjach. Zbieranie w ilości czterech łyżki wlano do wrzącej wody (jeden litr). W ciągu około dwudziestu (dostępnej piętnaście) minut infuzji parzonej. Jego ochłodzono do temperatury pokojowej i przesączono. Dodatkowo, można dodać ocet (Apple) w ilości dwóch łyżek, lub jednej czwartej filiżance jogurtu lub kwasochłonnego proszku (łyżka). Należy zauważyć, że takie douching pleśniawki prowadzone w różnych odstępach czasu (w zależności od objawów). Kiedy procedura miękki przepływ odbywa się raz na dwa dni, bardziej intensywne – codziennie.

Aby przeprowadzić procedurę w domu, lepiej jest umieszczony w łazience. Jest to wygodne, aby leżeć na plecach i nogach jest lepiej umieścić na krawędziach. Dla douching powszechnie stosowany gumowym o specjalne końcówki lub nawadniania, który jest wyposażony w (dodatkowo do cylindra i końcówki) rury specjalnej (zwykle z tworzywa sztucznego). Tak więc możliwe jest kontrolowanie podnoszenia lub opuszczania cylindra, przepływ płynu.