159 Shares 5874 views

Odessa-Mama jest restauracją w Moskwie. Opis, menu, recenzje

Nie każdy może znaleźć idealne miejsce na relaks. Każdy odwiedzający ma własny pomysł na doskonałą rozrywkę i odpowiednią instytucję do tego. Ale porównanie wymyślonych ideałów z rzeczywistością, wiele pozostaje z kropką nieprzyjemnych odczuć zamiast jasnych, nasyconych wspomnień. Aby tego uniknąć, musisz odpowiednio wybrać kawiarnię lub bar. Podobne miejsca różnią się w kategoriach, zaczynając od koncepcji i wyglądu, a kończąc na cenach i różnorodności menu. Trzeba więc zatrzymać się na tym, który przyciągnął więcej niż inni. Dla wielu, najlepszym wyborem dla rekreacji jest "Odessa-Mama" – restauracja w Moskwie, która zasługuje na pozytywną opinię ze strony mieszkańców i turystów.

Lokalizacja, tryb pracy, telefon

Znajdź restaurację "Odessa-Mama" nie jest trudne. Instytucja znajduje się przy ulicy Krivokolenny, 10, p. 5. Ogromna liczba odwiedzających wybiera to miejsce, ponieważ wiedzą, że taka przyjemna, swobodna atmosfera nie może być odtworzona w innym miejscu. Restauracja jest popularna wśród szerokiej gamy osób, począwszy od wybuchowej młodzieży do dojrzałych, solidnych ludzi. Spacerując w małych zaułkach w poszukiwaniu "Odessa-Mama" nie będzie musiał. Jeśli chodzi o metro, zaleca się przejście na stacje "Chistye Prudy" lub "Turgenevskaya", z których trzeba dojść 30 minut spacerem. Odwiedzający mogą jechać do Vincent Art Gallery lub Moscow Lights Museum. Restauracja "Odessa-Mama" działa bez dni wolnych. Ciesz się przyjemną rozrywką w murach od 11:00 do 23:00 od niedzieli do czwartku i do 02:00 w piątek i sobotę. Szczegółowe informacje na temat aktualnych promocji i ofert specjalnych, a także dostępność bezpłatnych tabel można znaleźć na telefonie wskazanym na stronie internetowej restauracji.

Funkcje

Takie miejsce jak restauracja Odessa-Mama na Chistye Prudy jest doskonałym przykładem, jak jeden punkt miasta może stać się ulubionym zakątkiem najbardziej zróżnicowanego kontyngentu ludzi. Dzięki przyjemnej atmosferze, życzliwości i profesjonalizmowi personelu, a także ciekawych szczegółów, odpoczynku w restauracji zapamiętany jest tylko pozytywnie. Od pierwszego dnia pracy Odessa-Mama była pełna ludzi. Trudno jest określić, co spowodowało to. Być może wiele osób po prostu lubiło pomysł utworzenia wysepki wspaniałego miasta Odessa w Moskwie. Może goście czekali na jakieś zamieszanie polityczne. Dobrze, że właściciel restauracji Tatyana Melnikova przede wszystkim chciał stworzyć odrębny świat, w którym nawet nie wskazywałaby na politykę i różnice narodowe. W restauracji wszyscy są równi, ponieważ wszyscy, którzy przekroczyli próg, stają się częścią jednej wielkiej rodziny. Dzięki wysokiemu poziomowi pracy o tym miejscu ludzie poznali się bez specjalnej reklamy. Informacje rozpowszechniane przez sieć na żywo – a ludzie zaczęli przychodzić po to tylko ze względu na zainteresowanie. W rezultacie "Odessa-Mama" dla wielu pozostaje ulubionym miejscem rekreacji.

Projekt wnętrza

Jeszcze przed progiem wyglądu restauracji "Odessa-Mama" w Moskwie zapiera dech w piersiach. Wszystko odbywa się dokładnie tak, jak wymaga tego nazwa instytucji. Popularny styl strychu został wzięty za podstawę, ale dzięki pomysłom twórczym całego zespołu twórczych ludzi stało się cieplejsze, przytulne i przytulne. Wszystko urządzone jest w stylu stoczni. Lampy uliczne na "żurawiach", krzesła, które wydają się pochodzić z różnych punktów, obrusy kolorów marynarzy – wszystko to idealnie zdradza ideę "Odessa-Mama". Na suficie w postaci kotwicy napisany jest cytat Dovlatowa, który doskonale odzwierciedla istotę restauracji. Czytamy: "My wypiliśmy, gdy nie było pieniędzy. To głupie, że nie pijemy teraz, że są. I jeszcze jeden interesujący szczegół: toaleta przeznaczona jest do kontenera. Dobrze, że linia wewnętrzna jest zachowana nawet w takich miejscach.

Menu i ceny

Nazwa instytucji już trochę wskazuje na serwowaną w niej kuchnię. Odessa-Mama to restauracja w Moskwie, której menu wypełnione jest potrawami kuchni ukraińskiej. Chociaż nie znaczy to, że nie można dostrzec pozycji charakterystycznych dla kuchni rosyjskich i żydowskich. Różnorodność jedzenia i napojów jest niesamowita. Jest wrażenie, że restauracja "Odessa-Mama" w Moskwie przewidziała życzenia każdego gościa i ujmowała je w menu. Hummus, forshmak, ziemniaki z krakingu, makaron w marynarce – wszystko to można znaleźć w jakiejkolwiek restauracji w Odessie, co oznacza, że "Odessa-Mama" oferuje te potrawy. Oprócz powyższych, instytucja może spróbować vareniki z wszelkiego rodzaju wypełnień, tradycyjnych ukraińskich borsch, szczupaki i karpiaki z chrzanem puree i wiele innych. Średni czek to 1000 rubli.

Recenzje

Restauracja "Odessa-Mama" na Chistye Prudy otrzymuje entuzjastyczne recenzje większości odwiedzających. Wielu ludzi twierdzi, że nawet babka nie gotuje więcej smacznych potraw, a niesamowita różnorodność potraw pozwala każdorazowo nucić coś nowego. Ponadto goście zauważają, że restauracja "Odessa-Mama" w Moskwie zatrudnia bardzo współczujących, dobrych ludzi, a jednocześnie zupełnie dyskretnych. I ceny! Ile osób dzięki temu miejsce pisze o tym, że może być spożywane normalnie i nie daje za to całego wynagrodzenia. Jeśli podsumujesz wszystkie powyższe, warto zauważyć, że restauracja "Odessa-Mama" jest najlepszym rozwiązaniem dla koneserów jakości, prostoty i dostępności.