879 Shares 8721 views

Foton Ollin – Chiny Truck Production

Foton Ollin – lekkich ciężarówek w Chinach, niedawno pojawiła się na rynku krajowym. ciężarówki Foton różnią się więcej niż atrakcyjna cena i doskonałych właściwościach technicznych. Kolejną zaletą tego samochodu jest gospodarka, która jest znacznie ważne dla biznesu.
Na Foton Ollin możliwości załadunkowych wzrosła o 20% (a nawet 5 ton) w stosunku do samochodów ciężarowych w tej samej klasie. Jednak prowadzenie maszyny, stał się bardziej płynny, co zwiększa komfort jazdy i pozwala na manewrowanie.

Jeśli chodzi o wygodę, przedni zestaw płyt (opcja) i tylne hamulce bębnowe, a próżnia takde wspomaganie hamulców i wspomaganie kierownicy (opcja), poprawić go i zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażera ciężarówki.

Kolejną zaletą pojazdu Foton Ollin była nowa kabina, przeznaczony dla trzech osób (jedno łóżko). Jest urządzony w stylu samochodu osobowego z wyrafinowanych kontroli, odtwarzacz CD i ergonomicznie zaprojektowane siedzenia pozwalająca czuć się komfortowo podczas jazdy.

Jakość chińskich ciężarówek jest doskonała, bez względu na to jak są one wyposażone w silnik: chiński lub angielski, są one nadal wyprzedza krajowy na wiele sposobów. Oprócz fotonovskie silniki przystosowane do ukraińskiego oleju napędowego, a to zgodzą, ważny punkt.

Zużycie paliwa w transporcie Photon Ollin zmniejszona o więcej niż 10%, należy uruchomić pojazd 300 tys.km.
Wózki te są znane ze swojej niezawodności, mają długą żywotność. Podstawą nowych rozwiązań są umieszczone opinie i komentarze klientów. Dlatego samochód Foton Ollin nie zawiódł oczekiwań konsumentów i wykonane, by tak rzec, sumienie.

Jednak ciężarówka Foton Ollin nadal ma zdolność do rozkładania (jak również innych urządzeń samochodowych), więc naprawa Foton Ollin opisany jest w naprawie i konserwacji Foton Ollin. W niniejszym dokumencie, jak opisano szczegółowo foton Ollin i charakterystyka Ollin Photon.

Ciężarówka Foton Ollin może być przystosowany do wykonywania różnego rodzaju zadań. Oprócz głównego celu – ciągnika, może on być stosowany jako van, laweta, Żuraw i wiele innych, w ogóle, co wyobraźnia wystarczą, a co musi powstać.

W wypadku samochodowym w jednym celu, a ponadto można ustawić różne rodzaje ciężarówek: Towary konsumpcyjne, lodówka, reklamy, napraw awaryjnych, dostawcze, auto sklepy, piekarnia, do przewozu zwierząt.
Samochody Foton Ollin nadaje się do stosowania w małych i średnich przedsiębiorstw. Jako typ wagonu mogą być modyfikowane przez rodzaj swojej działalności i zmniejszenie kosztów transportu. Które w naturalny sposób przyciąga ekonomiczne i praktyczne biznesmenów.

Wysoki stopień kontroli, najnowsza technologia, praktyczna wieloaspektowe badania, które są wykorzystywane w procesach rozwoju i produkcji samochodów ciężarowych, zapewnić zaufanie do jakości, niezawodności i bezpieczeństwa każdego samochodu, zszedł z przenośnika.

Chińskie ciężarówki Fotton Ollin – to optymalny stosunek cena / wydajność, co warto byłoby wykorzystać.

Dane Foton Ollin

Wymiary ciężarówka Foton Ollin:

Długość, mm 5995
Szerokość mm 1900
Wysokość 2260 mm
Wymiary ciężarówka Foton Ollin platformy:

Długość, mm 4230
Szerokość mm 1810
Wysokość w mm 380

Masa załadowanej ciężarówki kg 2510

Ładowność foton Ollin 1815 kg

Ilość miejsc w kabinie, os. 2

masa pojazdu, kg 4455

Wzór koła 4×2

Rozstaw osi 3360 mm

Prześwit, 181 mm

Maksymalna prędkość Foton Ollin, km / h 95

Maksymalna zdolność pokonywania wzniesień,%? 25

Model silnika Foton Ollin BJ493ZLQ

Typ silnika Foton Ollin czterocylindrowy rzędowy z turbodoładowaniem i intercoolerem

L pojemności 2.771

Moc znamionowa silnika 68 kW przy 3600 obr / min

Maksymalny moment obrotowy 202 N • m przy 2200 obr / min

Transmisja Foton Ollin JC521, mechaniczny, 5 biegów do przodu, synchronizator

Mechaniczny układ kierowniczy bez wspomagania kierowaniem

typ układu hamulcowego hydraulicznego układu hamulcowego z dwuobwodowej

przypominającą próżni

Zbiornik paliwa 80 l

Wymiar opony 6 + 1 / 6.50R16