766 Shares 2027 views

Recenzje Mercedes E klasy jako solidnego samochodu

Dla wielu kierowców firmy Mercedes w pierwszej kolejności kojarzy się z ich dobrze zaprojektowanych samochodów E-Class. Taka postawa nie dziwi. Od dawna znane nazwisko cechy marki, takie jak niezawodność, bezpieczeństwo i komfort. Recenzje Mercedes E klasa powiedzieć, że wszystkie z tych cech tych pojazdów jest istotnie ulepszone w nowej gamy modelowej. Dzisiaj jest stopniowe przesunięcie sedan Klasy E luksusowego wizerunku znaków symbolu, który reprezentuje udanej działalności człowieka. Zmiana i umieszczenie go w tym segmencie pojazdu.

Mersedes Bents E klasa rozpoczęła swoją historię aktualizacji od 1995 roku, kiedy to został wprowadzony do produkcji nowego W210 ciała. W maszynach tej klasy listwy zębatej i zębnika dostawy, czujniki parkowania oraz system czujnik deszczu został po raz pierwszy zastosowany. Ale najbardziej znany był jego rozpoznawalny projekt chetyrehfarnoe przód. Ten „big-eyed Mercedes” był nie tylko w stanie zbudować swoją tożsamość korporacyjną do wszystkich modeli w ciągu najbliższych dziesięciu lat, ale nawet w jakiś sposób konkurować z S-klasą. Recenzje klasy Mercedes E powiedzieć, że model W210 stał się niemal jedynym nowości ubiegłego wieku, które miały żadnego komentarza niezawodność i jakość.

Samochód miał trzy rodzaje wykonania: Standard classic, sportowy i luksusowy Avantegarde elegancji. Samochód w 1999 roku został gruntownie odnowiony, otrzymał nowe zderzaki i tylne światła, a także ulepszony pakiet instrumentów, w tym nawigator GPS. Ważnym zmiana nastąpiła w 2000 roku, gdy silnik w modelu E200 sfinalizowane i zainstalowane supercharger na tym, że był nazywany E200 Kompressor. W momencie, opinie Mercedes klasy E wykazały, że silnik ten jest praktycznie dokonał rewolucji technicznej w modelach gamy silników tej marki. Emisja W210 sedan zatrzymał się w 2002 roku.

Trzecia generacja samochodów tej klasy rozpoczął swoją historię z Brukseli Motor Show w styczniu 2002 roku, która miała swoją premierę, produkcja rozpoczęła się w marcu tego samego roku. Projektanci wzrosły zewnętrznych wymiarów samochodu, kosztem ciekawych rozwiązań wewnętrznych wzrosła nawet bardziej od jego zakresu, to wyraźnie widać wpływ S-klasy. Ważną innowacją samochodu stał się wielkim pakiet komputera i elektroniki, w tym nowej deski rozdzielczej, pasywne i aktywne systemy bezpieczeństwa.

Skład przebywał w trzech rodzajach wykonania: klasyczny, Avantegarde i elegancji. Recenzje klasy Mercedes E wykazała, że najbardziej popularne w tym czasie zaczął modeli wysokoprężnych E200 CDI do E400 CDI. Wśród modeli z silnikami benzynowymi zyskał popularność E200 Kompressor, E320, E500 i flagowy. Więcej „opakowane” wersje były również oferowane w wersji na wszystkie koła 4MATIC wersji napędu. Pod koniec 2002 roku, nie było również wersja sport samochodu E55 AMG z silnikiem V8 dostawy. Już Deytroytskom Samochodowego wagonu S211 został wprowadzony w styczniu 2003 roku, który nadal jest największym ogólnym klasa ta posiada ogromną objętość wewnętrzną.

W 2006 roku samochód został restaling, podczas której otrzymał nowy kształt kratki, lusterka, zderzaki i tylne sygnały wewnątrz ustanowił nowy pakiet elektroniki. Następnie producent ostrości przyciąga zmniejszonego zużycia paliwa i emisji spalin zanieczyszczających. W rezultacie, w 2007 roku nastąpił dwa modele: E300 CDI Bluetec Hybrid i benzyna E350 CGI. Mercedes klasy E 2011 wydawany jest po remoncie w 2009 roku, podczas którego samochód otrzymał najnowsze systemy bezpieczeństwa i dla większości modeli standardowych opcji zawieszenia pneumatycznego zaczęły być ustalone, siedem-biegowa automatyczna skrzynia biegów i wiele innych. A zatem, stało się czwartej generacji Mercedes E oznaczonej W212 ciała.