396 Shares 3083 views

Escapade – w … Co oznacza to słowo?

Escapade (eskapada) – słowo, które wyszło w języku rosyjskim z francuskiego. W tym języku, ma podwójne znaczenie: po pierwsze, eskapada – to rodzaj żartu, trąd, a po drugie – tajnej ucieczki, ucieczki.

W języku rosyjskim słowo zatrzymany przez długi czas. Pisarze XIX-XX wieków stosowany dość ciekawym zaciągania w jego pracy. Na przykład: „… można wziąć tylko głupota eskapada przeciwko twierdzy” (LM Serebryakov, 1845). Albo: „Mimo wszystko nie lubię wszystkie te eskapady. Wszystko powinno być miarą „(AN Arbuzov, 1950). Tutaj słowo „eskapada” – nie jest niczym innym jak lekkomyślny eskapady, nadmierne, ozdobny trick ataku.

śmiały aromat

Perfumy Givenchy słowo zainspirowany obrazem światła, młody, dziewczyna, marzycielski lekkomyślne i ekstrawaganckie. W związku z tym, w 2010 roku, stworzył nową Woda toaletowa nazwano Reve d'Escapade. Informacje zwrotne od kupujących, perfumy Givenchy „od” – „eskapady” – całkowicie uzasadnia swoją nazwę. W tej koncepcji umieścić one takie samo znaczenie, jak eksperci firmy perfum: ekstrawagancki, nieoczekiwany, odważne posunięcie. To jest dokładnie taki zapach wywołuje uczucie.

Jest prawdopodobne, aby połączyć obie wartości słowem: po pierwsze, „lot”, a po drugie, „akt odwagi”. Dosłowne tłumaczenie nazwy wody toaletowej z pomocą francuskich „w ucieczce marzeń.” Mówimy o jakimś tłustym podróż, która otworzy nowy świat, zmiana jak świeży powiew wiosny kwiatów.

Nazwy i określenia

Dźwięczny, piękne słowo mówi nazwę różnych magazynów, firm, marek, które charakteryzują się odważnych decyzji i „bold rzeczy.” Na przykład, producent tekstyliów wnętrz, lider na rynku rosyjskim, jest nazywany „eskapada”. Ten tytuł jest odważną decyzję, pewna bezczelność daje motywację do tworzenia i tworzenia arcydzieł.

Nie spółgłoska termin ogrodzenia, oznacza to próbę dokonania rapier wtrysk ostry nagły wypad. Znaczenie nawiązuje do definicji „eskapada” w słowniku języka rosyjskiego.