488 Shares 7745 views

Sanatorium "Rus" (Anapa): leczenie, opinie, zdjęcia

Rosyjski Morza Czarnego miasta Anapa, słynie z piaszczystych plaż, unikalne zasoby naturalne (źródła mineralne Knoll i ujście błoto), bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz sprzyjający klimat.

To odróżnia ośrodek obfitość dni słonecznych płaskich i piaszczystych plaż nadających się do kąpieli małych dzieci. Morska bryza tworzy przyjemny chłód w najgorętszych miesiącach i nawilża powietrze, więc nawet w zimie nie jest stałym odwilż.

Władze miejskie uszlachetnić dzielnicy uzdrowiskowej, aktywnie rozwija przemysł turystyczny. Obecnie istnieje ponad dwieście certyfikowane internaty, ośrodki i hotele. Nie wspominając już o sektor prywatny i hoteli dla budżetu podróżnik, który liczbie około tysiąca. W rankingu największych przychodniach wszedł do sanatorium „Rosja” (Anapa). Jest wyposażony w high-tech centrum diagnostycznego, który zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych generalistów.

opis

Jest on uważany za ekologiczny ośrodek miasta Anapa. Sanatorium „Rus” (przedstawiony w materiale zdjęcia) położony jest nad brzegiem pięknego Little Bay, na ulicy Puszkina, w pobliżu głównych zabytków architektonicznych i lokali rozrywkowych. Stworzyło to warunki niezbędne do odzysku i produktywne wypoczynku.

Cały teren jest ogrodzony wysokim płotem i strzeżone. W pobliżu budynków mieszkalnych są połamane kwietniki, posadzono wiele wysokich drzew, które wypełniają lotny produkcję powietrza pożytecznego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa eksploatacji checkpoint – wejście kuponów sanatorium.

Głównym mottem uzdrowiska – doskonałość, ciągły rozwój i wartość firmy. Te trzy kryteria są istotne, dlatego że nigdy nie jest pusty. Obserwujący turyści zróżnicowane: par z dziećmi, osób starszych, emerytów, ludzi biznesu, a nawet obcokrajowców.

Fundusz mieszkaniowy

Vouchery na noclegi i właściwego leczenia można zamówić w trybie on-line, lub przyjście do sanatorium „Rosja” (Anapa). Do zakwaterowania są trzy budynki z innej gwiazdy i liczby kondygnacji:

  • Obudowa sześciopiętrowy №7 – gwiazda, otwarto cztery lata temu. Jednocześnie może pomieścić do 120 podróżnych. Ponad połowa z pokoi z widokiem na brzegu morza, reszta – z widokiem na lokalnym obszarze. Wszystkie pokoje wyposażone są w meble (łóżko, szafa, szafki nocne), klimatyzacja, TV, łazienkę i akcesoria herbaty. Na życzenie personel przyniesie łóżeczko.
  • Czteropiętrowy budynek №1 otrzymał dwie gwiazdki. Wolne pokoje z osobistym udogodnień i wspólne dla całego bloku. Pokoje te są idealne dla podróżujących bez dzieci.
  • Trzypiętrowy budynek №2 – małe pokoje kategorii „Block” z balkonem, klimatyzacją i niezbędne meble.

catering

Jadąc do sanatorium „Rosja” (Anapa), goście nie będą musieli się martwić o jedzenie, bo zrobili wykwalifikowanych kucharzy. Posiłki serwowane są 4 razy dziennie do własnego menu. Dla tych celów, zbudowany przytulną jadalnię na 600 osób. W przypadku pacjentów z alergiami hipoalergiczne dostarczonej specjalnie zaprojektowane menu z dużym wyborem świeżych posiłków.

Sprzyjających warunków i przyjazna atmosfera ośrodka sprawia, że wakacje bardzo wygodny i niezapomniany. Wielu turystów przyjeżdża do tego raju każdego roku, co wskazuje na wysoką jakość usług.

linia brzegowa

Uzdrowienie drobnym piaskiem plaże mogą być dumni z miasta Anapa. Sanatorium „Rus” jest w odległości krótkiego spaceru od wybrzeża komunalnych netto. Plaża utrzymane, pomimo dostępności, zasypane piaskiem, w ramach którego są małe kawałki skorupy mięczaków, skalenia i kwarcu. Wszystkie komponenty są korzystne dla skóry i stawów.

Całkowicie bezpłatnie, turyści mogą wykonywać zabiegi z gorącym piasku. Na zapewnień lekarzy, takie sesje są przydatne do patologii kręgosłupa i krzywicy. Na wybrzeżu są otwarte punkty wynajmu, toalety, prysznice i szatnie.

Wellness i Therapy

W sanatorium „Rosja” (Anapa) przyjść do poprawy ich zdrowia i odzyskania od poważnych chorób. W oddzielnym budynku znajduje się nowoczesna klinika, która odbiera profesjonalnych lekarzy (lekarzy ogólnych, dermatolodzy, endokrynolodzy, ginekolodzy, pediatrzy, pulmonolodzy). posiada również basen kryty, napełniony wodą prawdziwe morze, wyposażony w kaskadzie podwodnego prysznicem. Można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Akceptowane pacjentów z chorobami serca, choroby stawów i nerwów. Ręczne osoby leczenia układu oddechowego, trawiennego, endokrynologicznych, metabolicznych, alergicznych i schorzeń ginekologicznych. Aktywnie praktykowane klimatoterapia użyciu nieszkodliwych i skutecznych czynniki naturalne: woda mineralna, kąpiele błotne, okłady, trawa.

Zastosuj fizykoterapii, elektroterapii, laser, dieto- i psychoterapii. System jest realizowane oczyszczania organizmu substancji toksycznych metodą Levina. Wdrożone programy naprawcze w walce z nadwagą. Po minięciu sesji poczuła przypływ siły, zwiększenia napięcia i nastroju.

Usługi rozrywkowe i na sąsiednich ulicach

W czasie sanatorium „Rosja” wolnego procedur medycznych (Anapa) oferuje do zakupu wycieczki po mieście, aby poznać lokalną kulturę i atrakcji. I nie można przejść w dowolnym miejscu i mieć dobry czas i zrelaksowany na terenie sanatorium, gdzie codziennie organizowane programy rekreacyjne dla publiczności mieszanej wiekowej.

Ponadto w ośrodku ułożone konkursy, wydarzenia sportowe, wieczory taneczne i pokazy artystów cyrkowych wyposażone. Dla osób aktywnych siłownia – opłata za wejście, a także stół do tenisa stołowego. Można skorzystać z usług trenera fitness. Ponadto w jednej z obudów otwartej czytelni.

rekreacyjnych dla dzieci i usługi

Szczególne znaczenie dla ambulatorium dla młodych turystów. Aby dzieci czują się komfortowo i nie nudny dla im zabaw (trzy lata) z doświadczonym i przyjaznego nauczyciela. Podczas gdy rodzice zaangażowani w sprawach pilnych, ich dzieci są pod ścisłym nadzorem nauczyciela, który stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka i kolega. W pobliżu budynków mieszkalnych wybudowanej części sportowej, miasto z ronda i huśtawki, gdzie można wiele igraszki i metę. Dla starszych dzieci oferujemy gry planszowe.

Ośrodek Zdrowia „Rosja” (Anapa): recenzje w 2014 roku

World Wide Web jest pełen podziwu okrzyki turystów, którzy byli na tyle szczęścia, aby odwiedzić ten malowniczy zakątek Morza Czarnego. Dzieci i dorośli byli zadowoleni Wesołych świąt. To pozostawia niezatarte wrażenie i żywe podróż do „Rus” sanatorium (Anapa).

Recenzje występują tylko w pozytywny sposób. Zadowolony z czystej zdrowej plaży, która nie ma analog więcej. Dobre słowa skierowane były do liczby pokoi – odnowione mieszkania, schludne, dobrze wyposażonych pokojach i malowniczymi widokami. Ludzie byli entuzjastycznie usług terapeutycznych, po której ciało i dusza są młodsze.

Niektórzy są niezadowoleni z jedzenia, a raczej brakiem różnorodności produktów. Chociaż porcje i jakość potraw wysokiego szczebla. W ogóle, to najlepszy ośrodek zdrowia zasługuje na pochwałę, można go polecić osobom, które chcą w przystępnej cenie połączyć wypoczynek i leczenie.