469 Shares 3852 views

Agat ślubu – symbol silnej rodziny

Kiedy odbywają się 14 lat po ślubie między mężem a żoną, przychodzi rodzaj rocznicy – agat ślubu. Ten festiwal jest nazwany po półszlachetnych kamienia agatu, który symbolizuje szczęście, zdrowie i powodzenie. Jeśli taka doniosła chwila para świętuje razem, to wszystko, co w ich związek rozwija się dobrze, rodzina ma się dobrze, zdrowe dzieci i zachwyci ich rodziców.


Ludzie są zdania, że agat – kamień witalności i długowieczności do spraw tak ważnych ludzkich cech, jako rodzaj, samokontrola, zaufanie.

Para, którzy żyli 14 lat we wspólnym małżeństwa, nie boją się żadnych badań, bo są pewni, że mają silną i niezawodną sojuszu. Rzeczywiście, jeśli rodzina była razem przez wiele lat, również zachowały swoją miłość, nic nie może zniszczyć ich małżeństwo. Agat – solidny kamień, i ponownie więzi rodzinnych wiążą się z nimi, są bardzo silne.

Jeśli obchodzony agat ślubu, to istnieje duża szansa nowego romantyczny miesiąc miodowy, bo rozgorzał w tym okresie para sens, stają się bez znaczenia.

Zgodnie z tradycją, w dniu triumfu mąż i żona muszą współpracować, aby rozważyć kamień agat i dzielić się wrażeniami z wzorami. Jeśli widzą ten sam obraz, to znaczy, że już dobrze się znają i zasługują na wakacje, jak wesela agat. W przeciwnym razie, mają więcej do zrobienia, aby w pełni poznać siebie.

Ludzie, którzy wierzą w mistyczne zjawisko pierwszorzędne znaczenie przywiązuje do zobaczyłem parę dobrych rzeczy, one zapowiedzią szczęśliwego, długiego życia.

Jak na każdym wypoczynku, w tym dniu, aby dać prezentu. Przede wszystkim – to biżuteria z agatu lub obiektów, do których należą: naszyjniki, spinki do mankietów, naszyjnik, pierścionek i tak dalej ..

Otrzymane prezenty zawsze trzeba mieć i nie można się z nimi rozstać. Według legendy, ludzie, którzy mają taki niesamowity kamień, zawsze zdrowy, spokojny i rozsądny.

Zazwyczaj agat ślub obchodzony jest z rodziny i bliskich przyjaciół. Oprócz przygotowanych prezentów, można przygotować i pozdrowienia dla szczęśliwego i zjednoczonej rodziny.

uroczysty tost

Oferujemy możliwość toast na weselu agat: „Więc czekaliśmy na ten dzień, gdy opiekunem dla swojej rodziny stał się półszlachetny kamień. Nie myśl, że półszlachetny – więc nie bardzo drogie muszę pomyśleć: kolejny wspólny krok i półszlachetnych z pewnością cenne. . Wypijmy się, że wszystkie kamienie półszlachetne zawsze okazało się cenne! "

Gratulujemy agat rodziny i przyjaciół ślub

Warianty gratulacje z okazji:

  • „Świat zawsze dostaje lżejsze jeśli ma miłości. I jesteś w wieku 14 lat nie są sami, zawsze razem, wiem, jak czekać i wspierać się wzajemnie słowo delikatny rodzaju. Znajdziesz tu swoje szczęście. Życzymy wielu latach małżeństwa, miłości i zrozumienia! "
  • „Po pobycie przez wiele lat na tym świecie, jestem szczęśliwy znowu, jak dziecko, bo widzę, że prawdziwa miłość nie istnieje. Jesteś godzien noszenia on wszystkie czternaście lat. Życzę wam, aby co drugi dzień był tak samo szczęśliwy jak dziś i do swoich dzieci, wnuków i przyszłych nasiąknięty od ciebie twojej wiary, nadziei i miłości! "
  • „Dziś, wszyscy zebrali swoje agat ślubu Czternaście lat małżeństwa nie zostawili swój ślad Wspólnie ty pokonał góry i wąwozy, ale szczęście już znaleźć w wielu światowych skarby, ale najcenniejszą -… Miłość nie pozwól zmęczyć oczy przed niepokojące. nawzajem swoje poglądy, a każdy dzień będzie słodka jak ich miesiąc miodowy. Wszystkiego najlepszego, kochanie! "
  • „To zakończyło agat ślubu. Ile lat trzeba jeszcze żyć razem, będzie zależeć od was. Niech Twoja miłość nigdy nie umiera!”