592 Shares 8774 views

Heidi Klum: biografia, filmografia i życie osobiste aktorki (zdjęcie)

Heidi Klum to piękna, utalentowana, pewna siebie niemiecka kobieta, która zafascynowała cały świat. Ponieważ rodzice byli związani ze światem mody, dziewczyna już w dzieciństwie zdecydowała się na przyszłe zawody. Trwałość, zwyczaj prowadzenia sprawy do końca, a nie nudności – są to cechy, które sprawiły, że Heidi był profesjonalny w swojej działalności. Dziś Klum przynosi cztery urocze dzieci, jest udanym modelem i aktorką.

Dzieciństwo Heidi

Heidi Klum urodził się w mieście Bergisch Gladbach (FRG) 1 czerwca 1973 r. Jej rodzice byli bardzo blisko świata mody, matka pracowała jako stylista, a jej ojciec jako kierownik znanej firmy kosmetycznej. Od czasu szkoły marzyła o karierze modelarskiej i postawiła sobie za cel osiągnięcie sukcesu w tym trudnym polu. Heidi zaczęła realizować swoje plany w wieku 18 lat, właśnie wtedy dziewczyna wygrała krajowy konkurs "Model 1992". W tym miejscu roiło się 25 tysięcy piękn z całych Niemiec, ale Klum poszedł dookoła wszystkich. Nagrodą główną jest kontrakt z agencją modelarską na 300 000 dolarów i udział w Late Night Show. Aby podjąć ostateczną decyzję, dziewczyna została wydana kilka miesięcy na myślenie. Ostatecznie, Heidi zgodził się i rzucił szkołę.

Model kariery

W 1993 roku Klum przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych i poświęcił się karierę. Model nowicjatu pojawił się teraz na okładkach popularnych czasopism, jej zdjęcia trafiły na strony Vogue, Marie Claire, Elle. Cały świat zaczął mówić o niemieckim pięknie, gdy Heidi pojawił się na okładce Sports Illustrated w jednym kostiumie kąpielowym, tym samym demonstrując doskonałą sylwetkę. Model ten został natychmiast zauważony przez Victoria's Secret, popularną markę bielizny. Klum otrzymał długoterminową umowę z wieloma milionami dolarów, podpisując ją, dziewczyna miała pewność, że wkrótce stanie się wiodącym modelem firmy. Heidi współpracował także z artystką Joanem Geir. Dziewczyna została zastrzelona za sztukę ciała, jej zdjęcia zostały uwzględnione w książce mistrza.

Pierwsze kroki w świecie kina

Doskonałe dane zewnętrzne, inteligencja, talenty pozwoliły Heidi Klumowi nie ograniczać się do kariery modelu. Z czasem zaproponowano jej rolę w filmach telewizyjnych i filmach, dziewczyna długo o tym nie myślała i zgodziła się natychmiast. W głównej części, Klum pojawiła się w epizodycznych rolach i grała sama. W 1992 roku wystąpiła w jednym z odcinków "The Larry Sanders Show". Od 1996 do 2002 Heidi pojawił się w 7 seriach sitcom "Urban Whirlwind", a potem grał samą sobą.

Z biegiem czasu kariera modelu popchnęła Heidi Kluma do tła. Jej biografia pokazuje, że dziewczyna coraz bardziej zaczyna się pojawiać w filmach, które są dalekie od świata mody. Oczywiście, początkowo była tylko ufana pracami epizodycznymi. Zadowoleni kibice z wyglądu Heidi w filmie "Sex and the City", krytycy zauważyli jej pewność, wydawało się, że dziewczyna była zaangażowana w tę pracę przez całe życie. Wtedy Klum zagrał w telewizyjnym obrazie "Malcolm w świetle reflektorów", a znowu jej rola nie prowokowała krytyki.

Poważne role

W 2001 r. Film Ben Stiller "Exemplary Male" został wydany na wielkich ekranach, a tutaj Heidi Klum pojawił się w roli modelu. Większość reżyserów przyznała, że niemiecki został zaproszony tylko ze względu na swoją sławę, była tylko przynętą dla jakiejś kategorii widzów. Sam model tej postawy wobec niej nie przeszkadzał, poważnie i odpowiedzialnie zbliżyła się do wykonania swojej pracy, dając w sumie 100%.

Następnie grała w komedii "English Barber", Heidi wystąpiła z Natasha Richardson i Alanem Rickmanem. W 2002 roku nadszedł melodramat "Przestępczość: Miami", w którym Klum odgrywała niewielką rolę. Widzowie bardzo serdecznie postrzegali aktorkę, nie zwracając uwagi na fakt, że nie jest profesjonalistą, ale tylko modelem. Dlatego Heidi brała udział w 2003 roku w filmach dokumentalnych "Victoria's Secret Fashion" i "Turniej komediowy robotników biurowych".

Nadal były ciekawe projekty, prawie co roku były filmy z Klumem. Ale naprawdę poważna rola modelu została zaproponowana dopiero w 2006 roku, kiedy wraz z Meryl Streep i Anne Hathaway zagrała w komedii Davida Frankela "Diabeł ubiera się u Prady". Publiczność lubiła pracę aktorki, ale krytycy przyjął to raczej powściągliwość. Więc po tym filmie Klum pojawił się tylko w roli gościnnej.

Tajemnica idealnej postaci

Wysokość Heidi wynosi 1,76 m, ciężar – 54 kg. Wygląda na to, że wszystko jest w porządku z parametrami, ale za jednym razem model został zagrożony zwolnieniem z tajemnicy Victoria's, ponieważ uważano ją za zbyt pulchną. Wtedy Klum postawił sobie za cel udowodnienie jej doskonałości i zaczął pracować bez końca na ciele. Model ma osobistego trenera, dzięki niemu przez wiele lat wspierała się w wielkim kształcie. To on pomógł Heidi po porodzie, aby wrócić do normy w ciągu półtora miesiąca.

Tajemnica idealnej postaci wciąż jest ukryta w prawidłowym odżywianiu, odmowie od alkoholu, paleniu. Klum pozwala uniknąć hałaśliwych imprez, stara się spać wcześnie, w ostatnim czasie, aby piękno mogło sobie pozwolić, to jest jedna godzina rano. Budzik jest zawsze ustawiony na 7 rano, nawet w weekendy Klum nie opada w łóżku, ale natychmiast wzrasta. W niektórych przypadkach kochająca matka zastępuje ćwiczenie chodzeniem z dziećmi.

Styl Klum

Odzież Heidi Klum zawsze budzi zachwyt, model ma szczególny urok i urok. Kobieta nigdy nie wygląda oburzona, chociaż może sobie pozwolić na krótkie sukienki z ogromnymi wycięciami. Ale najwięcej uwagi przyciąga jej skóra i włosy. Fryzjer Heidi Klum nie ulega długotrwałym zmianom. Aby taki fryzurę, jak w dobrze znanym modelu, jest prosta: musisz umyć włosy i położyć je na niedbale fale świetlne. Heidi woli używać połysku, na przykład w celu nadania skórze promiennego wyglądu, używa bronzers i kremów – świeci. Ale wargi sprawiają, że są bardziej pulsujące i zmysłowe.

Życie osobiste

Życie osobiste modelu, podobnie jak kariera, jest pełne różnych wydarzeń. Pierwszy mąż Heidi Kluma, projektant Rick Pipino, mieszkał z nim od 6 lat, od 1996 do 2002 roku. Potem pojawiła się krótka powieść o nieprzyjemnych konsekwencjach z Flavio Briatore, właścicielem zespołu "Formuła 1". Jesienią 2003 roku Klum ogłosiła ciążę, w tym samym okresie pojawiły się w czasopismach fotografie o frywolnym charakterze Briatore z nową pasją, spadkobiercą towarzystwa biżuteryjnego Fiona Swarovskiego.

Flavio porzucił dziecko, różnica była ciężka. W ciąży Heidi spotkał Sila, czarnego artysty. To on wspierał ją, a potem adoptował córkę modelu Helen. Ojciec biologiczny nie uczestniczył w wychowaniu dziewczyny i nawet jej nie widział. 10 maja 2005 r. Sil i Klum poślubili, w tym samym roku mieli syna Henryka. W 2006 r. Urodził syna, Joan, aw 2009 r. – córkę Lou Sulolu Samuela. Niestety, 22 stycznia 2012 r. Para ogłosiła rozwód. We wrześniu tego samego roku Heidi prowadził romans z Martinem Christenem, jego strażnikiem, ale w styczniu 2014 r. Zerwali stosunki.

Ciekawe fakty z biografii

  • Pod koniec 2004 r. Wydano pierwszą książkę "Korpusu wiedzy" firmy Klum: 8 zasad zachowania modelu.
  • W 2005 r. Wzrosła Heidi Klum, odmianę nazwano według modelu niemieckiego.
  • W 2008 r. Forbes wprowadził Klum do listy 15 najbogatszych modeli na świecie.
  • W 2011 r. Heidi zajęła 39 pozycję na liście "Najbardziej wpływowych kobiet".
  • Klum zajmuje trzecie miejsce na liście pięknych niemieckich kobiet, została przejęta przez Claudię Schiffer i Nadia Auerman.
  • Kiedy Heidi właśnie zaczęła się jako modelka, jej karta zapisała parametry na rysunkach 89-65-92, wysokość 176 cm, kolor oczu zielono-brązowy, kasztan lekki.
  • Klum jest jednym z najbardziej zapłaconych modeli na świecie.