525 Shares 8583 views

Maltańskie Strzyżenie: szczególną starannością i wskazówek

Pet jest odzwierciedleniem właścicieli. Chcesz mieć wygląd Twojego psa podziwiany na całym? Przynieś swój maltezika w salonie piękności dla psów.


Kim są maltański?

Maltański – maltański psa okrążenie, pies z wielkiej urody, z delikatnością, dowcipem i inteligencją. A wełna tego niezwykłego zwierzęcia – delikatne, wymagające szczególnej opieki.

W zasadzie trzeba dbać o psa jakiejkolwiek rasy wełny, ale bardziej dokładnie – w języku maltańskim. Grooming, czesania i stylizacji nawet – tylko mały wykaz procedur. Każdego dnia trzeba szczotkować zwierzę, przycinanie końców, w celu zapewnienia jasności linii. Przed spacerem warunek jest zebrać włosy w kok lub małej wagi.

Pielęgnacja psów maltański – złożony proces pracochłonny, ponieważ jest to rock dekoracyjny, jedyny na świecie. Tylko te psy mogą być postrzegane z pięknych fryzur z dużą ilością żywicy. Po pierwsze, jest to niezwykłe i piękne, a po drugie, jest to wygodne, ponieważ zebrane wełna otwiera oczy psa.

Przyciąć końce włosów może być i bez pomocy profesjonalnego, ale dokładnego i precyzyjnego fryzury w domu Maltański – back-łamanie pracy dla właściciela. Fryzura jest to konieczne w przypadku, gdy właściciel nie może poradzić sobie z codziennego czesania wełny ukochanego zwierzaka.

Historia Strzyżenie maltańskim

Trudno jest sobie wyobrazić, że ta rasa psów istniała tysiące lat temu. Rzeczywiście, najstarsza rasa psa jest to maltański. Grooming psy, oczywiście pod warunkiem, że nie został w tych dniach. Hodowla rasy zaangażowany w Rzymian i Greków.

Najbogatsi i najpotężniejsi władcy różnych epok miała pasję do języka maltańskiego. Wśród nich królów Francji, królowej Anglii, monarchów europejskich.

Skąd taki sposób – maltański pies kosmetyczne? Historycy twierdzą, że pierwsze cięcie zwierząt rozpoczął się w Grecji. Jeden z greckich władców rzymskich urodzone, hodowane lapdogs maltańskie. Właściciel następnie starannie je i zauważyłem, że lokalny klimat jest niewygodny Furry Animals, zwłaszcza w gorącym sezonie.

Gubernator nakazał radnych, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu. Te z kolei, myślałem długo i ciężko i znaleźć wyjście. Najpierw rozważyć możliwość psów wlewając zimną wodę, ale został on uznany za niedopuszczalny, ponieważ doznał wygląd zwierzęcia. Jeden z ekspertów złożyła wniosek o pielęgnacji psów. Władca wniosek miał na myśli. Zdecydowano, aby wyciąć zwierząt, w celu zysku dla fryzjerów sądowych, z których każda posiadała ostrzyc własny sposób.

Fryzura i jej gatunki

Maltańskie fryzury (chłopcy i dziewczęta) przypominają włosy Yorkshire Terrier. Płaszcz jest długa i dobrze utrzymywane na głowę psa ozdabia gładką antyadhezyjne, która rozpoczyna się na nos, a kończy na ogonie.

Dla wygody, można dokonać krótkiej fryzury maltański. Fryzura dla tej rasy ma wiele odmian.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest uważany maltański fryzura „na szczeniaka.” We wszystkich obszarach owłosienia jest tej samej długości, co sprawia, że łatwo się rozczesują psa. W tym przypadku, pies lap jak wypchane zabawki.

Tam fryzura „pod pudla”: jak wynika z nazwy, która jest podobna do tradycyjnej fryzury pudelinuyu. Jest to możliwe do przeprowadzenia eksperymentów z wizerunkiem swojego ulubionego zwierzaka i pokroić je na plac, jeż, etc.

Niezależnie od wyboru, ważne jest, aby zrozumieć, że niemożliwe jest, aby skaleczyć maltański według zasad, jeśli nie opanować uwodzenie.

wystawa fryzura

Maltański Strzyżenie gatunek ten jest bardzo. Będzie ona podkreślać piękno zwierzęcia. Długość prawie nie dotknąć korekta poddawane są tylko wskazówki. Wizerunek psa na wystawę ma swoje własne standardy, na przykład, włosy na nogach i pod ogonem clip zgodnie z zasadami. Nieco krótsze włosy i wokół oczu. Wystawa – to kompletne przygotowanie zwierzęcia: cięcie, stylizacja i modelowanie włosów.

I podkreślić wyjątkową strukturę i piękno pies włosy mogą być za pomocą lokówki Perm dalej. Z loki wyglądają atrakcyjnie i słodkie jest maltański. Fryzura na koncert odbywa się na bieżąco, zwłaszcza od 3 do 5 razy w roku.

Zaletami tej fryzury jest fakt, że Maltańczycy mogą brać udział w jakimś konkursie piękności dla psów.

Jednak minusem jest konieczność gruntownej pielęgnacji zwierzakiem, bo to zajmie czasu i pieniędzy.

Fryzura „pod szczeniaka”

Jest to idealne rozwiązanie do pielęgnacji psów, które nie uczestniczą w wystawach. Maltański fryzura „na szczeniaka” charakteryzuje się krótko obcięte włosy na nogach i tułowiu. Ale forma fryzury na twarzy można modelować niezależnie. W tym przypadku, nie ma ramy i zasady, więc istnieje wiele opcji uwodzenie, to wszystko zależy od preferencji właściciela i fryzjerskich umiejętności.

Proste i praktyczne jest to fryzura. Istnieje opinia, że jedynym możliwym haircut szczenięta Maltańskie w tym przypadku, ale nie jest to prawdą. Taka pielęgnacja ma zastosowanie do dorosłych psów. Ponadto, nie ma potrzeby, aby uczesać włosy codziennie z taką fryzurę. Ale teraz korekta jest konieczna, aby zrobić dość często, od 5 do 7 razy w roku.

twórczy wersja

Jeśli chcesz dodać kroplę różnorodność w sposobie własnego zwierzaka, następnie twórcze fryzura – odpowiednią opcję. Nie istnieją żadne przepisy, ograniczenia i konwencje. Wszystko zależy od pragnień i fantazji właściciela.

Zdrowie i pielęgnacja

Dla każdego psa włosy trzeba starannie dbać, i dlatego konieczne jest, aby znać podstawowe zasady opieki nad maltański. Rozważyć oddzielnie każdą regułę.

Wskazane jest, aby przyzwyczaić szczenię do manipulacji z włosami w młodym wieku. Pielęgnacja jest złożonym procedury ochronnych. Co do pielęgnacji włosów i łapy psa, który w dużej mierze zależy od pięknem swojego zwierzaka. Dlatego konieczne jest, aby nauczyć Maltese do mycia zębów i uszu, przycinanie pazurów i futra.

Do regularnej pielęgnacji profesjonalnej lapdogs maltańskie należą następujące procedury:

  1. Czesanie. Gruby płaszcz stale splątane, powstające grudki i węzłów, więc codziennie trzeba rozczesać włosy zwierzaka.
  2. Wash shorstki. Procedury wodne są dopuszczalne tylko po starannym rozczesywania wełny przy użyciu produktów kosmetycznych dla psów o jasnym płaszczu. Zabrania się używać szamponu przeznaczonego dla ludzi. Jak często kąpać maltańskim, może decydować o sobie, to wszystko zależy od fizjologicznych cech zwierzęcia.
  3. Koszenie lapdogs. Cut mogą być opcjonalne lub wymagane. Częstotliwość zabiegów mogą się różnić.
  4. Codzienne zabiegi higieniczne, które zawierają skracania pazurów, czyszczenie uszu i zębów i okulistów.

Dla zwierząt domowych muszą stale dbać i to nie odnosi się tylko do maltańskim, ale inne rasy.