814 Shares 8684 views

Wynajem 1s – Szybkie i żadnych wad.

1C Europa – szybki i żadnych trzasków.

Obecnie dostępne nie tylko na zakup produktów do tworzenia i zarządzania treścią, ale również do wynajęcia 1c. Dzięki tej usłudze można uzyskać dostęp do „1C: Enterprise 8” za pośrednictwem Internetu. To pozwala na korzystanie z programu bez własnego sprzętu i oprogramowania, co z kolei pozwala zaoszczędzić pieniądze firmy.

firm oferujących takie usługi serwerowe są zainstalowane w centrum danych i udostępniane pracownikom przedsiębiorstwa w ciągu 24 godzin od dowolnego punktu w przestrzeni.

Wynajem 1c 8 ma wiele zalet, w tym:

– brak kosztów zakupu sprzętu;

– rezerwa zasobów serwerowych;

– Wysoka wydajność serwera 1C;

– Nie ma potrzeby administracji systemu, a także tworzenie kopii zapasowych i aktualizowanie baz informacyjnych;

– Dostęp online do baz danych firmy dla wszystkich pracowników, którzy pracują zdalnie;

– dostęp nie jest ograniczony w czasie. Informacja jest dostępna dla pracowników przez całą dobę.

płatność dzierżawy zależy od liczby osób pracujących z programem.

Wynajem 1c za pośrednictwem Internetu jest istotne dla organizacji z odległych biurach, magazynach, sklepach, biurach i innych urzędów. Firmy również przydatna dla pracowników będących w podróży służbowej lub na miejscu pracy. Praca w domu jest również możliwe poprzez wynajem 1C. Ponadto, usługa ta będzie przydatna dla realizacji procesów biznesowych, w których interakcja z partnerami występuje w jednej bazie danych informacji.

Program wynajem 1c zapewnia wysoką dostępność. Firmy świadczące usługi najmu 1C, wyposażonego serwerów profesjonalnych, jakość pracy, która korzystnie w porównaniu do serwera wartości lub prostych stacji roboczych są zwykle kupowane przez małe firmy. Ponadto, w przypadku awarii terminala 1C, wszystkie dane przedsiębiorstwo jest przechowywany, i powrócić do stanu używalności, użytkownicy mogą kontynuować pracę od punktu, w którym zostały one przerwane z powodu awarii.

Organizacja dostępu terminala pozwala pracownikom firm, które mają swoje własne hasło, aby uzyskać dostęp do bazy danych w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, pod warunkiem, że jest dostęp do Internetu.

Usługa powszechna umożliwia zdalny dostęp z dowolnej platformy, w tym MacOS, Android, Windows, Linux, iOS. Jakość i szybkość systemu nie zależy od mocy stacji roboczej. Ze względu na to, operacja ze zdalnym serwerem 1C będzie tak stabilny jak w przypadku wyjścia z komputera w biurze, lub pod warunkiem korzystania z innych urządzeń takich jak iPad.

Na każdego użytkownika przeznaczono pewną ilość miejsca na dysku twardym, a także w przypadku ilości przekraczającej kwotę, każdy dodatkowy GB będą rozliczane według taryfy spółki, która zapewnia wynajęcie serwera.

Wynajem serwera 1c, aby przyspieszyć pracę 500 razy, ponieważ moc serwera terminali zapewnia szybkie ładowanie danych oraz dokumentów przenoszenia i raportowanie.

Płatność za usługi jest bezpośrednio zależna od liczby pracowników z różnych kont i jednocześnie pracuje na serwerze, a także konieczności aktualizowania bazy danych informacji o organizacji. Jeśli pracownicy pracują w różnych porach dnia, to jest możliwe, aby zaoszczędzić na usługi zdalnego serwera, jak można kupić jedno konto do dwóch lub większej liczby pracowników, którzy używają go w obroty. Aktualizowanie baz informacyjnych warto pewną kwotę pieniędzy, ale baza danych nie wymaga wsparcia, może być obecna w nieograniczonych ilościach.

W ten sposób, za pomocą wynajęcia 1C można zapewnić nie tylko niezawodną pracę bez przerw i utraty informacji, ale również zaoszczędzić pieniądze na zakup oprogramowania, specjalistycznego sprzętu i płacić za pracę administratora systemu.