716 Shares 5924 views

Nowosybirsk czarnej liście pracodawców. Recenzje firm-pracodawców

Nowosybirsk – jeden z największych ośrodków przemysłowych Federacji Rosyjskiej. Produkuje i sprzedaje dużą ilość minerałów. Znany ze swych fabrykach. Oczywiście ludzie są za wszystkich sukcesów miasta. To ich ciężka praca i niekończące się entuzjazm pozwolił miasto wyrwać się na pozycji lidera i jest uważany za twierdzę przemysłu naszego kraju. Wydawać by się mogło, firma Nowosybirsk, zainspirowany ich sukcesu, dusza jest nie fer w swoich pracowników. Ale nie wszystko jest tak różowo. Dowodem na to jest imponujące czarnej listy pracodawców Nowosybirsku.

Funkcje wyzyskiwaczy firmy

Większość ludzi sądzi, że w dzisiejszych czasach wszystkie warunki stabilnej pracy: pakiet socjalny, 8-godzinny dzień pracy, szacunek dla pracowników. Jednak wkrótce w obliczu nadużyć pracodawców, w tym Nowosybirsku. Czarnej listy pracodawców bardzo wyraźnie świadczy o tym. I grzech nie tylko firmy prywatne, ale także organizacji rządowych. Mogą one stać się ofiarą każdego obywatela naszego kraju. Marząc o stabilnej płacy, co zapewniłoby mu i jego rodzinie godne życie, człowiek, jak zwykle, przychodzi, aby dostać pracę i dostaje go. Początkowo on w siódmym niebie, bo zadania nie są wystarczające. Ale wkrótce to pracownik rozumie, że wpadł w pułapkę. Jego życie zawodowe wadliwości następujące zdarzenia:

 • Kompletne lekceważenie praw pracowników. Władze, obiecując złote góry i korzyści w pracy, nagle zapomina o swoich obietnic. Pracownik socjalny pakiet nie daje, a on ciągle odczuwa całą kruchość jego pozycji. Jeśli firma niedoszły jednym z niewolnika zachoruje, ciąży lub chce zrealizować prawo do zasłużony urlop – nie tylko nie daj się położył je z finansowania tak biedaków zagrożonych zwolnieniem z pracy.
 • Ciągłe przetwarzanie. Po „łapy” taki pracodawca powinien zapomnieć o stałej dnia roboczego. Rzeczywiście, taki pracownik będzie zmuszony do przeprowadzenia planu, pozostając przez kilka godzin dłużej. Ponadto obowiązki podwładnego zostanie zwiększona i pół razy, aby „wycisnąć” z niego pod kątem maksymalnej wydajności.
 • Nieuzasadniona krytyka. Zmienić podrzędną pracę – stawki, bez niego wiele firm nie powiodły się. Ale w Nowosybirsku czarnej listy pracodawców, a także w innych miastach i krajach, przedstawiane przez firmy, które mają trudności, aby obniżyć samoocenę swoich pracowników, wartość ich pracy i milczy zasługi. Pozwala to firmom nie tylko do „zacisku” wynagrodzenia, ale także zmuszają pracowników do zwiększenia wydajności poprzez winy.
 • Niezdrowa sytuacja. Norma są przyjazne i zdrowe relacje między kolegami, ale bez skrupułów pracodawcy nie jest opłacalna. Po tym wszystkim, zespół może zmobilizować przeciwko nim i bronić swoich praw, tak wyzyskiwaczy firmy zachęcają ostrą konkurencję wśród swoich podwładnych.

Liderzy negatywne opinie: kim oni są?

Kto jest w górnej części czarnej listy pracodawców w Nowosybirsku? Aby to ustalić, należy klasyfikować do tych organizacji. Należą do nich:

 • butiki odzieżowe;
 • supermarkety;
 • różne agencje;
 • przedsiębiorstw przemysłowych;
 • call center;
 • marketing sieciowy.

Butiki – właściciele niewolników i supermarkety

Wśród ubrań butików tak zwanych „handlarze niewolników” są ogromne. Często łączą wszystkie negatywne cechy pozbawionych skrupułów pracodawców. Liderzy są wśród nich:

 • "Pelican";
 • Snowimage.

Gałęzie sklepie kobiet i odzież dla dzieci, „Pelikan” w wielu rosyjskich miastach. Jednakże, ten butikowy w Nowosybirsku strzelił swojego chamski stosunek do pracowników. W wielu opiniach byłych sprzedawców skarżą się, że władze nie tylko zwiększa im głos, ale także ich godność obrażony przez obelgi obscenicznego języka. Zauważono również celowego zaniżenia sprzedaży w celu zmniejszenia świadczeń pracowniczych i lekceważenie ich praw socjalnych.

W Nowosybirsku, czarna lista pracodawców „Snouimidzh” – przechowywać w dół kurtki są również dość wyraźnie objawia się. Pracownicy narzekali na brak rozwoju zawodowego, zmniejszenie liczby produkcji, zwiększając dnia roboczego, liczne kary za drobne przewinienia.

W supermarketach, to wszystko zależy od konkretnego oddziału. Ale sporo negatywnej informacji zwrotnej od pracowników na aroganckiej postawie starszego zarządzania, przetwarzania i opóźnienia płac w „Pyaterochka” i „magnesem”.

Agencja wyszukiwania „ofiara”

Nie powinno się cieszyć zbyt wcześnie, jeśli masz do pracy w biurze, jak wielu reklamowe, drukarnie i agencje turystyczne są „fałszywe”. Szybko otworzył, zebrać jakiś dochód i są zamknięte. Wszakże takie małe firmy twarde na odpoczynek wśród bardziej szacownych konkurentów.

Często istnieje inna sprawa, powszechne w Nowosybirsku. Czarna lista pracodawców jest nasycona takimi przykładami. Agencja zatrudnia pracowników, z powodzeniem spełniać rozkazy dla niego, po czym zwolniono, zastąpiony nowym personelem. Jednocześnie firmy robią wszystko, aby nie musieli płacić za pracę. Wielu pracowników są oddalił się, nie czekając na płace.

W czarnej listy ormiańskiej Nowosybirsk Pracodawców „Admirał” jest jedną z czołowych pozycji. Zarządzanie firmą regularnie zmienia personelu i może opóźniać płatności przez wiele miesięcy.

Strzeż się nieuczciwych przedsiębiorstw przemysłowych

Chociaż wiele kompleksów przemysłowych są znane na stabilną pracę i zapewniając pełny pakiet socjalny, ale istnieją wyjątki przykre. W Nowosybirsku, na czarnej liście pracodawców „Sibtruboprovodstroy” wymienione przez długi czas. Pracownicy nie narzekają na swoich szefów, ale to nie ma żadnego wpływu na niego. Płace nadal zatrzymać tyle aż sześć miesięcy, dni pracy, zwykle więcej niż 10 godzin, dobrze, za pracę w godzinach nadliczbowych i nie płacić nie zamierza. Firma charakteryzuje się imponującą rotacji personelu.

Call center i marketingu sieciowego

Należy również wystrzegać się tzw call center. Oczywiście, nie wszystkie z nich są pokazane chciwy i nieuczciwy go. Wiele firm call center do rejestracji klienta i odpowiedzi na pytania użytkowników. Ale powinien być ostrożny, jeśli zespół pracujący tam jest stała rotacja personelu, nie gwarantują stabilne wynagrodzenie, oferując tylko część przychodów spółki oraz zapewnienie świadczeń socjalnych. Warto zauważyć, że wszystkie działalności zawodowej takich organizacji jest narzucenie obcych poprzez rozmowy telefoniczne z dowolnego produktu.

Organizacje branże prace wykonawcze, sieć sprzedaży, podobny do call center, ale jest więcej możesz zaoferować kupić tak zwany pakiet debiutantki. Jednocześnie obiecujemy oszałamiającą karierę, podróże do innych miast i krajów z Nowosybirska. Czarna lista pracodawców jest dosłownie przelewał się z nimi.

Bądźcie czujni!

Przed dostać pracę, powinno się zapoznać z czarnej listy pracodawców NSA w Nowosybirsku. Należy zwrócić uwagę na podejrzane zachowanie władz, jeśli milczy od dochodu, nie wspominając o gwarancje socjalne i zapowiada szybki rozwój kariery z niskich kosztów pracy.