250 Shares 9365 views

Lightbox – Ta … Reklama zewnętrzna

Kto by pomyślał, że urządzenie do fotografowania obiektu będą szeroko wykorzystywane do promowania produktów i usług dla mas. Mówimy o reklam świetlnych. Lightbox – urządzenie w przezroczystym pojemniku i podświetlenie. Nawet kupcy i sprzedających w celu przyciągnięcia uwagi odbiorców pisał produkt za ladą. Postęp techniczny jest zdecydowanie krok naprzód – a teraz nawet poza marketów i sklepów można kontemplować piękny i jasny świecącą reklamą dla miasta.

Lightbox: Znaczenie i definicja

Określenie „lightbox” jest używany przez specjalistów o fotografii, specjalistów medycznych i agencji reklamowych. Urządzenie jest przeznaczone do rozpraszania światła i efektywnie wykorzystywane w reklamie zewnętrznej. Słowo zostało zapożyczone z języka angielskiego i tłumaczy się jako „light box”. Ze względu na oświetlenie wewnętrzne, zbliżone do cech światła dziennego schowka konstrukcja zapewnia równomierne oświetlenie całej powierzchni.

Modyfikacja ulica stoi w postaci pokrywy ochronnej oraz oświetlenie LED ma pola przewagę wykorzystywanych w nocy.

projekt

Średnia schowka – strukturę składającą się z prostokątnej takich części: ramę, tylna ściana, przedni panel z informacji reklamowej, ściany bocznej i światło. Na życzenie, skrzynka światło może być utworzone z zaokrąglonymi narożnikami i łuków.

Przez spawanie rur metalowych wykonanych z kwadratową ramą sekcji, siła, która zależy od czasu żywotności całej konstrukcji. Montaż obudowy odbywa się za pomocą szyn. Profil na kasetony mogą być metalowe lub PCV.

Na tylnej ściance skrzynki wprowadzono 2 ważnych funkcji: ochrony i podstawa do mocowania elementu świetlnego. jest wykonana z materiałów kompozytowych i ocynkowanej. Dla lepszego odbicia światła na wewnętrznej powierzchni tylnej pokrywy może być naniesiona warstwa svetousilivayuschaya.

Oświetlenie w następujący sposób: instalacja świetlówki neonowych lub diody LED.

reklamy zewnętrznej nakłada się na przednim panelu, która jest wykonana z arkusza materiału przepuszczającego światło: pleksiglasu, przezroczysty polistyren, odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, poliwęglanu lub z PETG.

aplikacja

Pojemnik z wielu paneli światła i otoczki w górnej części są wykorzystywane przez profesjonalnych do przeglądania zdjęć folii (slajdów). Zmodyfikowane okno bez jednej strony – wybawieniem dla podmiotu bez cieni. W pozycji pionowej, urządzenie jest wykorzystywane w szpitalach , aby zobaczyć zdjęcie rentgenowskie. Światło Lightbox W nauce jest używany do monitorowania rozwoju bakterii.

Podświetlane panele często iz powodzeniem wykorzystywane do celów promocyjnych. Wcześniej, aby wyświetlać reklamy w nocy z umiejętności wymaganych do zainstalowania dodatkowego oświetlenia, które łatwo ulegają uszkodzeniom i zwiększa cenę konstrukcji reklamowych. Sprawność polu światła jest przede wszystkim poprawie po wprowadzeniu technologii oświetleniowej LED. W związku z tym zmniejszenie zużycia energii, a miękkie i przyjemne światło nie podrażnia oczu konsumentów.

Oprócz stosowania skrzynek emitujących światło dla celów reklamowych stał się popularnym miejscem w imprezach to aktualności, mapy miasta i transportu publicznego tras.

rodzaje egzekucji

Jak już ujawniła, widocznie lightbox – pole, które działa jako pokrywą ochronną. Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, nie reaguje na zmiany temperatury. Formularz urządzenie może być dowolne, w zależności od wymagań firmy reklamowej.

Przez wykonanie wewnętrznych cech lightbox może mieć dwa warianty: stałe i rozmieszczenie systemu banner z mechanicznym karuzeli. W pierwszym przypadku, broszura jest pod przezroczystej plexi, więc cena jest wyższa niż w systemie z mechanicznym karuzeli. W drugim przypadku plakaty informacyjne mogą się różnić, przewijanie w ulubionych. Cena takiej opcji jest ograniczona, ponieważ może być umieszczony na raz trzech różnych firm reklamowych.

Sposób montażu lightbox zależy od jego lokalizacji. może to być struktura wolnostojące na stojaku lub montażu: wspornik i stojak, sufitu, ściany.

Ponadto, pudełka reklamowe mogą być wypełnione jednostronny, dwustronny wersji, te ostatnie są wykorzystywane prostopadle do elewacji budynków.

Z lokalizacji schowka zależy od ceny i skuteczności reklamy. Na ulicach o dużym natężeniu ruchu, transportu publicznego zatrzymuje montaż boksów reklamowych będą droższe niż na przedmieściach.

obraz

Aplikacji informacji nakłada się na przednią część warstwy strukturze kanału winylu, które są wytwarzane za pomocą cięcia drukowania koloru lub plotera. Ksero jest używany przy stosowaniu złożonych obrazów, wzór układ w formacie rastrowym. Gdy wymiary niestandardowej kampanii reklamowej, a następnie wykorzystywane do rysowania tkaninę banera na obraz przepuszczalności światła nie jest gorsza od folii winylowej.

Innym sposobem tworzenia obrazu jest toczenia głównych elementów złożonej z aluminium, który jest umieszczony na siedzeniu szkła akrylowego.

zalety

reklama zewnętrzna w postaci Lightbox ma wiele pozytywnych aspektów.

  1. Kontrast i widoczność. Everyman wygląd zawsze spadnie na świetlistym znakiem, który jest głównym celem kampanii został osiągnięty – przekazywania informacji konsumentom.
  2. Długa żywotność. Z minimalnym czasem pracy podtrzymująca wynosi 5-7 lata. Gdy oświetlona przez LED ciągłej pracy przy zachowaniu jasności i klarowności obrazu to 5 lat.
  3. Łatwość pielęgnacji. Trwałe pudełko chroni urządzenie reklamową od pogody, ale gromadzi się kurz, smog i brud. Dlatego elementarnym zewnętrzny pudełka do czyszczenia i, jeśli to konieczne, wymiana materiału Elewacje – to wszystko, co jest wymagane, aby utrzymać funkcjonowanie polu reklamowym i przedłużyć żywotność.
  4. Niski koszt. Lightbox – sposób na tanią reklamę i zysku dostępnej dla przedsiębiorstw, niedawno rozpoczęła działalność komercyjną. 2015 cena w Moskwie na jednokierunkowy, ultra-lightbox (23 mm) w formacie A-3 wynosi około 3700 rubli.
  5. Różnorodne postaci.
  6. Może być stosowany w rejestracji wzoru.