403 Shares 1697 views

Alexander Shaganov – najgorętszy songwriter kraj

Kompozytorów nie mamy dużo, ale są one wciąż niewiele osób wie, w kraju. Kochamy piosenek i artystów, jak kto jest autorem wierszy, zwykle nawet nie zwracać uwagę.

wczesne lata

Shaganov poeta Alexander urodził się w Moskwie w 1965 roku, w zwykłej rodzinie. Wśród bliskich i dalekich krewnych Sasha nie była kreatywni profesjonaliści. Po ukończeniu szkoły średniej podjął studia w Instytucie Telekomunikacji i ukończył w 1987 roku. Śniło mi się iść do Instytutu Literackiego Gorkiego, ale to było prawie niemożliwe. Oraz Instytut Łączności, znajduje się w pobliżu domu, a tam był wydział wojskowy. Potem przez jakiś czas pracował w swoim zawodzie – inżynier telekomunikacji i operatora nagrywania dźwięku.

Podczas gdy jeszcze w szkole, w klasie trzeciej, Aleksander zaczął pisać wiersze. W wieku 14 lat, wiedział dokładnie, czego chce – pisać piosenki i je śpiewać. I jego wersy brzmiały – jak dotąd tylko w zespole szkolnym.

Jak to wszystko się zaczęło

Po ukończeniu studiów, Alexander Shaganov nie opuścić swoje marzenie o zostaniu songwriter. Zaczął chodzić do różnych koncertów poznał znanych artystów i zaproponował im swoje wiersze. Ale z reguły byli autorami i młody, do nikogo nie znanego poety, nikt nie był zainteresowany.

Aleksander był szczęśliwy – nadano mu numer telefonu Dmitriya Varshavskogo, który był założycielem bardzo młodej grupy „Black Coffee”. Bezpośrednio przez telefon Shaganov czytać mu swoje wiersze, „Vladimir Rusi, który lubił drugiej osoby. Piosenka stała się hitem w ciągu kilku dni, numer jeden.

Shaganov i grupa „Lube”

Po tym sukcesie Aleksandr Shaganov otrzymał jakiś rozgłos. W latach pierestrojki, kiedy wiele grup muzycznych rozpadło, spotkał się z Igor Matwijenko. On właśnie rozpoczął pracę z Nikolai Rastorguev i stworzył grupę. Nie był to dobry tekściarz potrzebne. Zostali Alexander Shaganov. Wciąż pracuje wydajnie z grupą „Lube” i napisał na niej około 100 utworów. Wszystkie one są ogromnie kochany przez ludzi – „Walka”, „Chodź …” „Tam, poza mgłą” „Atas”.

Oprócz „Lube” Aleksander pisał wiersze dla wielu innych muzyków. Szczególnie ciepłe jego współpraca była z Evgeniem Belousovym i Dmitriem Malikovym. Debiut młodego piosenkarza piosenki Malikov „Tomorrow” przyniosła mu niespodziewany sukces. Jenny został napisany "The Girl-devchonochka", która stała się jego znakiem firmowym.

Kiedy Igor Matvienko rozpoczął swój nowy projekt „Ivanushki Międzynarodowe» Alexander Shaganov napisał jedną z piosenek – «chmury».

Teraz jest słusznie nazywany najlepszym songwriter z kraju i aktywnie współpracuje z nowych wokalistów – Katya Lel Danko, Anitoy Tsoy. Kontynuuje wieloletnią współpracę z Dimoy Malikovym. Jedna z piosenek była nawet Shaganova wykonywane Alloy Borisovnoy Pugachevoy Sergei Chelobanovym.

Jak są wersety?

Dlatego dużo czasu spędza w kraju. On i jego żona kupiła ją po urodzeniu córki. Shaganov mówi, że najlepszą rzeczą, jaką udaje się komponować wiersze w ciszy i spokoju. On może chodzić cały dzień i mieć na uwadze ideę utworu, aby myśleć o tym. I bliżej nocy, kiedy wszyscy śpią, pisze wiersze. W kraju, gdzie jest zawsze spokojny, a większość materiału do piosenki został napisany.

Shaganov wydał dwa zbiory jego wierszy i autobiograficznej książce „I Shaganov Moskwa”, który szczerze opowiedział o sobie. Decyzja, aby ją napisać było motywowane przez myśl, że kiedyś książkę – biografię poety – jeszcze napisać, ale wiele faktów zostały przedstawione prawidłowo. Aby wyeliminować możliwość leżącego na temat jego życia, Alexander postanowił powiedzieć o sobie całą prawdę.

Shaganov Alexander: rodzina jest wielkim poetą

Katja żona i córka Lisa – najbardziej bliskie i bliskich poety. Katya – artysta, który jest teraz jej praca jest reprezentowana w moskiewskich galeriach. Ona również zaprojektował książkę, autobiografię męża.

Córka Lisa, oprócz zwykłych badaniach szkolnych, a także w muzyce. Shaganov córka drogo kocha, a tak wiele stron w książce poświęcone nią.

W następnym roku, kompozytor Aleksander Shaganovu 50 lat. I większość z nich poświęcił się swojej ulubionej pracy.