488 Shares 5813 views

Jak być niewidzialnym „VKontakte”? 3 skuteczna metoda

Jak być niewidzialnym „VKontakte”? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, ten artykuł pomoże Ci w tym. Invisible Mode „VKontakte”, jako taki, nie, ale jest to możliwe za pomocą oprogramowania, należy skorzystać z serwisu całkowicie niezauważone. Zaintrygowany? Wtedy wszystko w porządku.

Jak być niewidzialnym „VKontakte?”

Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że istnieją trzy sposoby, które można ukryć swoją obecność na miejscu. Który z nich jest najbardziej skuteczny – zdecydować, jak wszystkie one spełniają główną funkcję, i czy jest to wygodne lub, wręcz przeciwnie, daje wiele niedogodności – zwłaszcza indywidualnego przypadku. Później w tym artykule znajdziesz szczegółowy opis każdej metody

Powstrzymanie się od wizyty na stronę główną

site System „VKontakte” rejestruje obecność użytkownika w tych momentach, kiedy:

  • kliknie link „Moja strona” (czyli idzie do domu);
  • To przychodzi z wizytą do innych użytkowników.

Jeśli wykluczymy te dwa kroki, można łatwo korzystać z serwisu offline. Co można z tym zrobić? Wszystko jest takie same: słuchać muzyki, uruchamiać aplikacje, przeglądać filmy, i tak dalej.

Użyj specjalnego programu

Jeśli jesteś zainteresowany, jak być niewidzialnym „VKontakte”, zapoznaj się z pomocą oprogramowania firm trzecich. Na przykład, można użyć programu „Vklife”, który ma funkcję utajonego wizyty. Należy pamiętać, że podawanie sieci społecznych „VKontakte”, aby dowiedzieć się użycie dodatkowego oprogramowania może zamarznąć na swoją stronę „podejrzanej aktywności na nim.” Jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko, nie wahaj się korzystać z tego programu i wiele rówieśników. Zakazy odwiedzając jej stronę główną i cudzych kont tam.

Dostosuj swoją przeglądarkę

Nowoczesne programy do dostępu do Internetu w określonej konfiguracji pozwala użytkownikowi nie wykrywa, kiedy jest na miejscu. Przekonajmy się, jakie ustawienia należy zrobić, aby najpopularniejszych przeglądarek są w stanie spełnić marzenia i pomóc nam w kwestii, jak być niewidzialnym „VKontakte”.

  • Mozilla. Otwórz program i raz w kolejce na adres przepisuje polecenia «about: config», umożliwiając natychmiastowy dostęp do właściwych ustawień nas. Następnie dostaniesz ogromną listę wartości. Trzeba znaleźć jeden pojedynczy. Aby to zrobić ręcznie, użyj wyszukiwania (to znajduje się na górze strony) i zamontować «network.http.redirection-limit». Jak tylko ta wartość zostanie znaleziony, kliknij go dwukrotnie myszą lub kliknąć «Enter» i zmień wartość na 0.
  • Opera. Idziemy do przeglądarki i przejść bezpośrednio do sekcji „Ustawienia”. Jesteśmy zainteresowani w parametrze „Sieci”. Jest to konieczne, aby usunąć zaznaczenie z pozycji „Automatyczne przekierowanie”.

Należy zauważyć, że przeglądarka z podobnymi ustawieniami powinny być wykorzystywane jedynie do terenu „VKontakte”, jak podczas wizyty w innych zasobów internetowych to nic innego błędu na ekranie nie widać. Aby przywrócić wartość do swojego pierwotnego położenia, należy wykonać tę samą czynność. W pierwszym przypadku, zamiast „0”, aby wskazać „50”.

Mamy nadzieję, że będzie się jasne, jak stać się niewidzialnym „VKontakte”, a nasz artykuł był przydatny dla Ciebie!