503 Shares 8778 views

Soczi Marin Resort 4 * (Soczi / Rosja) – zdjęcia, ceny i opinie

można zrelaksować się przez cały rok w Soczi. Hotele są pełne, a ośrodek w okresie letnim i zimowym. Bliskość słynnej miejscowości narciarskim Krasnaja Polana pozwala Rosjanom spędzić tutaj swoje zimowe wakacje aktywnie. Wiele hoteli w Soczi posiada własną bazę dla zabawy: przejażdżki, baseny, place zabaw dla dzieci, mini-parki wodne, wyposażone w najnowsze plaż, itp nie jest wyjątkiem i kompleks Soczi Marin Resort 4 * …

informacje ogólne

Ten hotel konferencyjny usytuowany jest w samym sercu najbardziej, być może, znany i popularny rosyjskiego ośrodka. Przez wiele lat otwiera swoje podwoje dla turystów z prawdziwego południowej gościnności. Zasady działalności hotelu – Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Soczi Marin Resort 4 * również nadaje się do wypoczynku i do pracy. To jest w odległości spaceru od wielu atrakcji. Dziesięć minut spacerem od „Riviera” znanego w parku rozrywki.

Lokalizacja jest bardzo dogodna: znajduje się w wiosce olimpijskiej w pierwszej linii od brzegu Morza Czarnego. Naprzeciwko jego budynki rozmieszczone jachtów, pięć minut – główną areną Igrzysk Olimpijskich 2014. Dosłownie tuż obok parku ornitologicznego.

Na hotelowym parkingu, który nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja, między piętrami „fly” szybkobieżne windy. Soczi Marin Resort 4 – hotel zbudowany w oparciu o inny, nie mniej znane w czasach sowieckich „Aivazovsky”. Teren hotelu jest strzeżony przez całą dobę.

infrastruktura

W tym czterogwiazdkowym hotelu ma swój własny specjalny „trick” – doskonały serwis i wysoki poziom usług, a także jako „wizytówka” – świadczenia wysokiej jakości usług konferencyjnych. Dodatkowo wyposażona w salach konferencyjnych, znajduje się centrum biznesowe. seminaria i szkolenia mogą odbywać się w sali konferencyjnej.

Posiada pięć biznesowych w pełni wyposażone przestrzenie dla komunikacji biznesowej, w których są zainstalowane projektory multimedialne, ekrany, flip chart i chłodnic z zimną i gorącą wodą na przerwę na kawę.

Na parterze głównego korpusu działać sklep z pamiątkami, apteka, istnieją bankomaty i kantor wymiany walut. Życie w Soczi Marin Resort 4 * można skorzystać z pralni i płatnych zabiegów medycznych.

Odległość od plaży wynosi zaledwie sto trzydzieści metrów. Dworzec kolejowy – jeden tysiąc osiemset metrów, a lotnisko – dwudziestu dwóch kilometrów.

Fundusz mieszkaniowy

Razem Soczi Marin Resort 4 (Soczi) posiada 414 pokoi o różnym poziomie komfortu. Jednakże, niezależnie od kategorii, w każdej z nich znajduje się kompletny zestaw wszystkie niezbędne do wygodnego życia: ergonomiczne meble, nowa hydraulika, a także nowoczesnych technologii. Z niemal każdego okna hotelu można zobaczyć malowniczy krajobraz głównych atrakcji kurortu – Morze Czarne.

W Soczi Marin Resort 4 pokoje dwuosobowe kilku kategoriach – "standard", "średnia poprawiona", "biznes", "studio", "Premium" i "apartamenty". Mają francuski podwójne łóżko lub dwa łóżka z szafkami, szafa, biurko, telewizor LCD i telefon. Połączeniu kąpieli pokoje kategorii „standard” obejmuje wanna, produktów do higieny osobistej oraz pantofle.

Apartamenty „Studio” i „Premium” oprócz standardowego zestawu mebli jest również bezpłatny mini-bar. W apartamentach łazienka z większego komfortu jacuzzi lub wannę z hydromasażem.

Pokoje kategorii „standard” na parkiecie, a apartamenty – dywan.

Zwierzęta należy określić obiektu.

żywność

Soczi Marin Resort 4 * hotel oferuje dwa pojęcia życiowej energii „pełne wyżywienie” i „śniadanie kontynentalne”. Stoły serwowane są w restauracji głównej. Menu na śniadanie owsianka, muesli, wiele produktów mlecznych, dań gorących, owoców i pieczywa i ciast wykonana w hotelowej kuchni.

Ci, którzy wolą lunche i kolacje, można cieszyć się egzotyczne kreacje szefa kuchni z Włoch. Ponadto, obok hotelu znajduje się wiele restauracji i kawiarni.

W razie potrzeby, mieszkaniec może użyć „Śniadanie w pokoju.”

informacje dodatkowe

Na sekretarza Soczi Marin Resort 4 *, można zorganizować transfer, korzystanie z bezpiecznych komórek, wycieczki książki. Jest korespondencja dostawa i świeże gazety w pokoju. Tam, w punkcie rejestracyjnym, można zamówić taksówkę, wynajem samochodów, przechowalnia bagażu.

Ponadto, hotel Soczi Marin Resort 4 * sauny i spa znajduje się warsztat do naprawy odzieży, salon kosmetyczny, rosyjski łaźni parowej, a także klub „Zmierzch”.

Jest tam odkryty basen otoczony przez wiele leżaków, a także animacji i rozrywki programu. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę, aby pozostać przez siedem dni, trasa jako bonus opierając jeden bezpłatny wstęp do parku rozrywki „Riviera”.

ceny

Koszt noclegu za dobę w pokojach dwuosobowych w kategorii „standard” zaczyna się od pięciu tysięcy rubli z pojęciem „śniadanie kontynentalne” dla dwóch osób. Dla podwójnych sypialniami o średnim poziomie komfortu – „biznesu” i „Studio” – będzie musiał zapłacić siedem tysięcy dziewięćset rubli.

Pokoje „premium” może pozostać przez dziesięć tysięcy rubli dziennie przez dwa do pojęcia energii „śniadanie kontynentalne”.

Podczas rezerwowania miejsc na konferencji i imprez firmowych zniżki dla organizacji.

Wrażenia z pobytu

Soczi Marin Resort 4 opinii o pobyt gdzie turyści próbują opuścić natychmiast po przybyciu do domu, operatorzy pozycjonowania jako doskonały hotel konferencyjny. Wiele osób uważa, że jest on jednym z najlepszych w Soczi i jest odpowiedni zarówno na rodzinne wakacje, jak i na pobyt podczas podróży służbowej.

Morze, plaża, słońce – tego wszystkiego można doświadczyć w ośrodku, mieszka w czterogwiazdkowym Soczi Marin Resort 4. Niektóre dużą oddzielną notatkę o wielkości okien w pokojach, które oferują piękny widok.
Wiele pozytywnych opinii na temat pracy personelu, który mówi czterema językami. Pokoje są zawsze czyste, jedzenie w restauracji jest pyszne, a obsługa – w „pięciu”. Większość turystów nie żałuję, że wybrałeś się zatrzymać dokładnie Soczi Marin Resort 4 *, biorąc pod uwagę kombinację kosztów / usługi wyważony.