153 Shares 3028 views

Specyfikacje "Nissan Patrol" 2013 lineup

Ostatnio znana japońska firma przedstawiła publicznie swój nowy, siódmej generacji SUV w wierszu „Nissan Patrol”. Połączenie pojazdu użytkowego sportowe z luksusowego SUV nie jest rzadkością na naszych drogach, więc w tym artykule postaramy do zapoznania się z tym „obcym” fenomenu, który spowodował mieszane wrażenia z ekspertami i kierowców. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nowa generacja samochodów zostanie oficjalnie wydana na rynku krajowym. Więc spójrzmy na właściwości technicznych „Nissan Patrol”, jego konstrukcji i wnętrza.

wygląd

Typowa agresja i brutalność, która prowadzona samochód „Nissan Patrol” w wyglądzie wszystkich sześciu poprzednich pokoleń minionych. Teraz samochód jest ozdobiona gładkich, spokojnych liniach, przypominający z cech nowoczesnego samochodu miasta. Jednak ten samochód pasażerski trudno nazwać – masywny zderzak, wloty powietrza i nakładając stylowe chromowane wykończenia polecenia szacunek do nowego produktu. Ale to nie było bez nowoczesnych rzeczy – teraz 7. generacja SUV ma ksenony, wzmacniacze zakręty i tylne szyby przyciemniane.

wnętrze

Wewnątrz samochód jest naprawdę ogromny salon. A jeśli przed SUV mogła posadzić w tylnym rzędzie siedzeń tylko młodzieży, ale teraz duży SUV wygodnie w stanie pomieścić wszelkich pełnomocnictw do siedmiu osób. Przestrzeń została zwiększona poprzez zmianę wymiarów samochodu, więc samochód nie jest w stanie zaakceptować tylko 7 osób dorosłych, ale także, aby pomieścić bagażnika 550-litrowy wszystkie niezbędne dokumenty i ważne sprawy. Jednak w przypadku podróży do kraju samochód ten będzie pasował, też, bo gdy łączna liczba tylnego siedzenia nowość może pomieścić do 2 metrów sześciennych bagaż (2000 litrów), a to zgodzą, przyzwoitą sylwetkę.

Specyfikacje "Nissan Patrol"

Pod maską potężnego SUV znajduje się osiem-cylindrowy silnik benzynowy pojemność 400 koni mechanicznych. W ciągu wielu wydaje się, że taki zespół jest mocno tyagovity nawet dla SUV, ale jeśli wziąć pod uwagę ogromną wagę krawężniku jeepa, wszystko wraca na swoje miejsce. Biegnie 400-konny silnik w połączeniu z siedmiu prędkości „automatycznym”. Przy okazji, dzięki pewnych udoskonaleń technicznych specyfikacji jazdy „Nissan Patrol” stały się o rząd wielkości lepsze. Teraz, gdy przeniesienie kierowca nie odczuwa szarpnięć, jak to było w SUV 6 generacji.

"Nissan Patrol" – zużycie paliwa

Oczywiście, patrząc na moc silnika, nawet przerażające wyobrazić ile zużywa paliwa. Zgodnie z wynikami jazd próbnych, średni nowy produkt zużywa około 25 litrów benzyny na 100 km (łatwo obliczyć, ile to będzie kosztować małą wycieczkę do właściciela samochodu kraju). Nawiasem mówiąc, to samo zużycie paliwa mają pojazdy 15-tonowe „Reno Premium”.

cena

Zatem, dane techniczne „Nissan Patrol” przyjrzeliśmy się teraz w cenie. Cena wywoławcza dla nowej gamy samochodów rozpoczyna się od znaku 2,78 mln rubli. Najdroższe sprzęt będzie kosztować więcej niż 3 miliony rubli.