150 Shares 5136 views

Należy kupić rower Kronosa? doradcze i eksperckie opinie klientów

Segment velobaykov przeszedł znaczące zmiany w ostatnich latach. Było to ułatwione dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów w procesie wytwarzania, jak również nowe podejścia do technik projektowania i ergonomii. To właśnie w tych obszarach pracy, francuscy specjaliści Kronosa. Pod tą marką poza modelami, w których organicznie łączy innowacyjność technologiczną i oryginalny styl europejski. Jednak rower Kronos konkurować z nie mniej godnych modeli innych marek, więc kwestia celowości jego zakupu należy rozważyć szczegółowo, biorąc pod uwagę opinie ekspertów i opinii bezpośrednich użytkowników.

rower rodzina Kronos

Obecnie nie wielu producentów, którzy opierają się wyłącznie na jednym asortymencie. Nie jest wyjątkiem i marki Kronos, reprezentujący wersję dla sportu, na relaksujące spacery po mieście, rowery dla kobiet, i tak dalej .. W każdym razie, z powodu cech technicznych i stylistycznych z najważniejszych rower należący do swojej niszy. Na przykład, rowerach górskich Kronos charakteryzuje się włączeniem w projektowaniu materiałów o wysokiej wytrzymałości, w tym włókna węglowego.

W wersjach miejskich nacisk położono na ergonomię i komfort, jako modele dla kobiet i dzieci ucieleśnia wspaniałe pomysły projektowe i postawić na większe bezpieczeństwo. Również różnice w liniach są ze względu na cechy strukturalne. Na przykład, oddzielna kategoria powinna wygodny w obsłudze składane rowery. Takie wzory można znaleźć w różnych rodzin produktów. Jeśli planujesz zakup modelu dla celów powszechnych, będzie odpowiadać rower Kronos coupe, które chociaż jest początkiem rodziny na rowerach górskich, ale także skutecznie radzić sobie z jazd miejskich.

Wyjątkowa konstrukcja producent

Opracowanie i wdrożenie modelu w linii nowych technologii są najbardziej skutecznym środkiem do konkurowania. To świadome i projektanci Kronos, którzy mają coś do zaoferowania wymagających klientów. Ale to powinno być ostrożnym, ponieważ większość z nich rant o unikalnych technologii tracą znaczenie w praktyce. Niemniej jednak, w przypadku francuskiego producenta specjalistów zwrócić uwagę na następujące użytecznych innowacji:

  • Polerowane spawy. Podczas gdy podobna technologia w innych producentów, Kronos wykonuje praktycznie niewidoczne połączenia szwów, zwiększając modele estetyczne.
  • Technologia CFS. Ponownie, rozwój technologii systemów składane są dość powszechne. CFS cechą systemu jest wykorzystanie samolotów klasy aluminium, dzięki czemu rower Kronos ją bardziej zwarty montaż i zachowuje wartości wytrzymałości.
  • Powłoka trójwarstwowa. Zastosowanie techniki powłoką wielowarstwową, a lakierem matowym daje niezwykły efekt historycznych. W połączeniu z napisami falistych odwraca się i robi dzieło sztuki projektantów.

Zaleceń wydawanych przez wybór

Po zapoznaniu się z meritum Kronosa rowerze, potencjalny nabywca będzie chciał kupić jeden z tych modeli. Jednak, aby nie dokonać złego wyboru, należy wziąć pod uwagę niektóre z zaleceń. Pierwszym krokiem jest określenie charakteru zastosowania modelu. Jest ważny stopień niezawodności nadbudówki. Jeśli potrzebujesz model dla aktywnej rekreacji lub sportu, rower będzie odpowiadał Kronosa Ekstremalne z dwóch klatek zawieszenia i regulowany amortyzator. Dla spokojnych spacerów w godzinach wieczornych lub ruchu w mieście na biznes powinien skontaktować się z city line. Takie velobayki jasny projekt i poprawy ergonomii. Dla prawdziwych koneserów i zapalonych rowerzystów są również zachęcani do zdobywania model z piast planetarnych. Obecność takich elementów w budowie tych możliwości dostosowania się rozszerzać podczas konfigurowania roweru.

Recenzje modeli górniczych

Pierwsza operacja skarg jest praktycznie większość jeźdźców. Jednak w miarę upływu czasu, są pewne wady w poszczególnych elementach. W szczególności, problemy z siecią, które należy regularnie wymieniać trzeba dokręcić śruby na ramie, a w niektórych przypadkach umieścić metal pedału, a nie z tworzywa sztucznego. Również górski rower Kronos jest wyposażony w utylitarnym i wielu niewygodnym siedzeniu. Oczywiście skrajne modele rzadko oddają szczególnie wygodne, ale inni producenci są jeszcze bardziej przemyślane pod względem wygody swoich klientów. W rezultacie trzeba zmieniać miejsca na bardziej łagodny. Ale są też plusy w rowerach górskich „Kronosa”. Ich wzmocniona rama wykazując wysoką niezawodność i trwałość w najtrudniejszych warunkach.

Recenzje wersjach miejskich

Jeśli mówimy o ogólnym wrażeniu z właścicieli, modele miejskie pochodzi od francuskich projektantów bardziej udanych. Istnieje duże zwrotność i mobilność, co jest bardzo ważne w ciasnych środowiskach miejskich. Pod względem komfortu i mam żadnych skarg – ogromna różnica w porównaniu z modyfikacjami górskich. Ale są też wady, które rower Sin City Kronosa. Producent dostarcza rowery dość dobre odblaski na kołach z tyłu, ale brak lamp oświetleniowych zmniejsza funkcjonalność modeli. Pozostałe rowery dla miasta, aby uzasadnić swoją cenę. To nie jest klasa premium, ale ze współczynnikiem jakości średnio takich modeli można nazwać.

Recenzje rowery składane

Dla rozwoju tej rodziny zostały skierowane prawie wszystkie wysiłki konstruktorów i projektantów firmy. A według właścicieli, wynik jest godny. Na przykład, jeśli model transformatory z konkurentów krytykowany za duży rozmiar i złożoność mechanizmów, składane rowery Kronos praktycznie pozbawione tych wad. Rama z przejściami w grubości, jakości hamulców hydraulicznych i wadze zapewnić komfort korzystania z modeli w tej linii, a nie tracą odpowiedniki w niezawodności. Główną zaletą składanej konstrukcji jest łatwość montażu. Jak zauważył użytkowników, rowery mogą być demontowane w 30 sekund. Ale, niestety, niektóre z typowych problemów związanych z marką nie jest pomijany i wersja składane rowery. Dotyczy to ten sam sidushki tę niedogodność podczas długich podróży.

Recenzje modelkami

Głównym publiczność z tej rodziny – są młode dziewczyny, więc pojęcie pierwotnie miał lekkość i łatwość obsługi przy dużych mechanizmów niezawodności. Że takie i dostać rowery damskie Kronosa, opinie, które podkreślają niską masę, klarowność trybów przełączania dużych prędkości, jak również prawidłowe działanie hamulca tarczowego. Pod względem komfortu dla płci pięknej zbyt dużo było sukcesem. Na przykład dziewczęta są pochwalił wygodne uchwyty kół, które nie zawsze nosić rękawice. Osobno warto zauważyć, różnorodność barw i unikatowych rozwiązań projektowych. powłoka zewnętrzna – jest generalnie mocny punkt modeli „KRONUS”, ale w przypadku płci żeńskiej wersji stylistycznych cech doskonałego.

wniosek

Wybór odpowiedniego modelu z firmy Cronus, ważne jest, aby pamiętać, że to nie jest liderem w segmencie produkcji rowerów. Takie oferty podobnej jakości wystarcza na rynku rosyjskim, aw niektórych przypadkach, w bardziej przystępnych cenach. Nadal rower Kronos posiada kilka cech, które są warte, aby dokonać wyboru na jego korzyść. Po pierwsze, francuski wykonawczy i technologiczne podejście do rozwoju ram strukturalnych. Możemy spodziewać się, że ramka nie zawiedzie przez lata pracy. Po drugie, jest to różnorodność wzorów, z których każdy można nazwać wyjątkowy. Podczas gdy rynek jest monotonna z różnymi interpretacjami w roztworach efekt szablonu, Kronos oferuje prawdziwie nowy wygląd w stylu nowoczesnego roweru.