804 Shares 9130 views

Jesteś niezadowolony ze swojej pracy: 8 znaków

Zdarza się, że wszystkie kłopoty i problemy padają na ciebie w jednej chwili. Poniedziałek jest zbieżna z deszczową pogodą i kolejną weryfikacją przeprowadzoną przez wyższy organ. I nawet jeśli kochasz pracę, którą robisz, absolutnie nie chcesz wracać do pracy po weekendu. Co możemy powiedzieć o wakacjach, które wydają się tak ulotne? Jeśli ciągle czujesz się nieszczęśliwy w swoim miejscu pracy, jeśli nie lubisz swoich kolegów i boisz się szefa, może to nie być związane z sezonowym złym samopoczuciem. Jeśli praca daje więcej negatywnych niż pozytywnych, nadszedł czas, aby przejść dalej. Nie spędzaj trzeciego czasu w atmosferze, która jest tak opresyjna. Zanim jesteś znakiem, za pomocą którego możesz łatwo określić, że Twoja kariera wymaga ponownego uruchomienia.

Nienawidzisz wszystkich swoich kolegów

Każda osoba w biurze ma parę wrogów i chorych chętnych. Ale głęboko nieszczęśliwy pracownik uważa, że poziom wrogości skierowany ku niemu jest skala. Jeśli należysz do tej kategorii osób pracujących, jesteś zaznajomiony z uczuciem, gdy nie jest możliwe spojrzenie na twarze kolegów bez pewnej obrzydzenia. Oczywiście, wszystkie te straszne uczucia nie pojawiły się od podstaw, a ty nie stała się wyrzutkiem w zespole na noc. Prawdopodobnie nie mogłaś się dogadać w niewygodnym otoczeniu zespołu, w którym każdy pracownik próbuje manipulować innymi, widząc perspektywę wzbronienia drabiny kariery na horyzoncie. Praca, gdzie wszyscy starają się tylko dla własnego dobra, wyraźnie nie lubisz. Sytuacja, w której pracownicy aktywnie prowadzą gry stacjonarne, tworzą grupy i są gotowi się zdradzić w każdej chwili, jest bardzo przygnębiająca. To straszne, że ciągłe stresy przebudowały twoje myślenie. Okazuje się, że nienawiść ludzi może być zaraźliwa.

Nienawiasz swojego szefa

W społeczeństwie jest zbyt wiele skrupułów dotyczących niesprawiedliwych szefów, którzy są obca potrzebom swoich podwładnych. W rzeczywistości, dobry i sprawiedliwy szef ma pięćdziesiąt procent prawdopodobieństwo, że pozostaniesz w tej firmie przez długi czas. Ale jeśli źle się dogadujesz z liderem i czujesz, że traktuje cię zbyt przesądnie, jest to dobry powód do nienawiści do pracy. Jeśli szef widzi w tobie tylko tani personel, bezsilny pracownik, z którego można skręcać liny i wycisnąć wszystkie soki, poczujesz się głęboko nieszczęśliwy. Wydaje się, że zasługujesz na więcej.

W niedzielę wieczorem wpadasz w melancholię i prawie nie obudzisz się rano

Zanurzyć się w ciągu 10 minut w łóżku – to jest to, czego potrzebujesz do pełnego szczęścia, zanim rozpoczniesz zwykłą rutynę rano. Jeśli pragnienie pozostania w łóżku dłużej nie przeszkadza ci skupić się na zadaniach wyznaczonych na nadchodzący dzień, możesz uznać to za kaprys lub chwilową słabość. Ale jeśli nie możesz umieścić swojej woli w pięść, aby zerwać głowę z poduszki, to jest dzwonek alarmowy. Kiedy poczujesz emocjonalną pustkę, osłabienie i zmęczenie rano, twój podświadomy zmysł stara się ciężko pracować. Z tego samego powodu nienawidzisz niedzielnych nocy, a zamiast spędzać resztę weekendu z zyskiem, regularnie wpadasz w melancholię. Wszystkie twoje myśli koncentrują się wokół nieuniknionego podejścia nowego tygodnia pracy. Te uczucia mogą odejść od razu, gdy znajdziesz bardziej odpowiedni harmonogram pracy lub znajdź nowe profesjonalne zawody.

Zapłacisz niewiele

Prawdopodobnie kochasz swoją pracę, ale twoje wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia. Być może na początku swojej kariery mały, ale stabilny dochód był granicą marzeń. Ale teraz, po upływie czasu, twoje dochody nie mogą pozostać na poziomie pięciu lat temu. Jeśli czujesz się melancholijnie z powodu niskich zarobków, porozmawiaj z szefem o tym. Ale jeśli szef nie podejmuje działań w celu spełnienia Twoich wymagań, powinieneś pomyśleć o znalezieniu bardziej opłacalnego miejsca pracy.

Rzadko widzisz przyjaciół i rodziny

Poczucie głębokiego nieszczęścia może spowodować nieprawidłową równowagę między pracą a życiem osobistym. To źle, gdy przychodzisz do domu tylko w nocy lub jesteś w ciągłym podróży i podróży służbowych. Tak, możesz mieć odpowiedzialną pozycję lub zarządzać całą strukturą firmy, ale Twoi bliscy cierpią z powodu braku ciepła i uwagi. Z tego powodu konflikty, brak wzajemnego zrozumienia, a nawet alienacja są nieuniknione. Kiedy praca zepsuje życie osobiste, nie ulega wątpliwości, że należy się z nim pogodzić.

Nie możesz skoncentrować się

Kiedy przychodzisz do pracy, potrzebujesz za dużo czasu, aby się huśtać. Jesteście zaangażowani w abstrakcyjny biznes, a kiedy zdajesz sobie sprawę, że w ogóle niczego nie osiągniesz. I wszystko dlatego, że trudno jest zebrać wiarę w pięść i pracować nad bieżącym projektem. Zamiast tego wolisz sprawdzać przychodzące wiadomości e-mail w elektronicznym pudełku lub prowadzić abstrakcyjne rozmowy z kolegami. Ale jeśli nie możesz skoncentrować się na głównej aktywności, to praca nie daje pozytywnych emocji. Musisz znaleźć nowe źródło inspiracji.

Ty narzeka na twoją pracę

Naprawdę nieszczęśliwa osoba nie zapomni powiadomić swoich przyjaciół i krewnych o następnych pomysłach szefa, złej sytuacji w zespole lub wyraźnym niezadowoleniu z płac. Wszyscy twoi przyjaciele są przekonani, że nienawidzisz swojej pracy, ponieważ codziennie słyszysz niezliczone skargi. Wydaje się, że sam sobie zapomnisz, że zaczynasz powtarzać siebie, ale twoje lamentacje nie mogą zmienić sytuacji na lepsze. Ponadto, ciągłe negatywne wypowiedzi na temat kolegów i szefów tylko pogarszają uczucie nieszczęścia. Uznajcie, że w tej chwili Twoja działalność zawodowa została wstrzymana.

Jesteś drażniący

Jeśli jesteś nieszczęśliwy w pracy, możesz bez pytania w ogóle wołać do kolegów. Jesteś zirytowany złymi manierami, skąpe spojrzenia, a nawet telefon od kogoś z personelu. Wydaje się, że gryzienie stało się normą dla ciebie, ponieważ gdy wrócisz do domu, noszą nagromadzone niezadowolenie swoich członków.

Szkoda swojej rodzinie, zadbać o interes, który przyniesie emocjonalną przyjemność!