207 Shares 9367 views

Paleta tonowanie balsam „Tonic” – wybór współczesnej kobiety

Każda kobieta marzy o zdrowe i piękne włosy. Jednak aby je mieć jako takie wymagają one opieki. Dobre jedzenie, różne maski, masaż głowy , no i oczywiście, prawo wybór środków do barwienia włosów, aby pomóc utrzymać zdrowy wygląd.


Tonowanie balsam do włosów „Tonic”

Bardzo popularne wśród kobiet ćwiczeń balsam „Tonic”. Paleta kolorów, delikatny efekt na włosach naturalnych składników, umiejętność często zmieniać kolory – to jest to, co przyciąga jego wielbicieli. Jako balsam zarówno Tonirujushchaja i opieki, w rezultacie włosy stają się błyszczące.

kierowanie narzędzia

Paleta tonowanie balsam „Tonic” pozwala użyć narzędzia do różnych celów. Są to odcienie, które nadają włosom jasność i bogaty kolor. Są bardziej naturalne, zbliżone do naturalnego. Wśród popularnych blond tonem, neutralizując zażółcenie. Istnieje również szereg odcieni światła i siwych włosów (dla wygody, są podświetlone na niebiesko butelkach).

Jak korzystać

• Procedura barwienia najlepiej jest wykonywać w rękawiczkach, a cała paleta kolorów ćwiczeń balsam „Tonic” może pozostać na skórze rąk i paznokci.
• Aby malować nie pozostaje na skórze głowy, pożądane jest, aby umieścić krem na kontur wzrostu włosów.
• A jednolicie stosowane do czyszczenia, wilgotne włosy.
• Spłukać ciepłą wodą potrzebuje.
• Czas farbowania jest inna:
– utrzymanie wystarczającego zabarwienia od 3 do 5 minut;
– aby uzyskać jaśniejszy odcień, aby przetrwać przez 10 minut;
– kolor będzie nasycony, gdy narzędzie nie myje przez 30 minut.
• Po barwieniu, pożądane jest użycie kojący balsam,
ponieważ włosy mogą być trudne.

Jeśli lubisz często zmieniać wizerunek

Paleta tonowanie balsam „Tonic” pozwala na eksperymentowanie z kolorami. Jeśli chcesz być różne, wtedy ta opcja po prostu pasuje (ze względu na krótki, aby stworzyć efekt). Po 6-8 umyciu procedury kolor włosów będzie taki sam, a można podnieść coś innego. Jest również sposobem „RoTonika”, który pomoże usunąć nasycenia nabyte odcień.

Jak wybrać kolor

Styliści zgadzają się, że konieczne jest, aby wybrać odcień, który różni się od obecnych 2-3 tonów, nie więcej. Na przykład, w brązowe włosy to lepiej umieścić czerwone lub inne jasne kolory, ze względu na ciemny kolor jest nienaturalny. Paleta tonowanie doskonały balsam „Tonic” na ciemne włosy. Czarny potrzebuje stałego wsparcia. W tym przypadku, częste stosowanie kolorów – nie była najlepszym wyborem. Tylko tonik są nieagresywne środki i zapisać swoje włosy przed nadmiernym obciążeniem, a tym samym dać im niezbędnej połysk.

zalecenia

Odcień balsam nie należy stosować bezpośrednio po trwałej ondulacji lub rozjaśniania włosów. Może to mieć negatywny wpływ na włosy.

opinie

Recenzje w większości pozytywne. Zwłaszcza balsam pomaga rozjaśnione włosy.

szary perła i smoky odcienie różowe usunięte żółknięcie świetlne nici. Narzędzie jest dostępne w cenie. Sklepy oferują nam szeroki wybór – przyczynia się to do szerokiej palety tonowanie balsam „Tonic”. Jego główną zaletą – lojalność do włosów. Niektóre potrebitelnits przypisane do wad, że balsam szybko zmycie. Miłośnicy eksperymentów, wręcz przeciwnie, jest ona kierowana do plusów.