833 Shares 1932 views

Jak usunąć hasło z komputera: porady dla użytkowników

Zdarza się, kiedy dawno nie korzystać z telefonu lub komputera, na którym ustawiono hasło, to jest po prostu zapomnieć. Co robić w takiej sytuacji? Jak usunąć hasło z komputera, nie wspominając go? Na to i wiele innych rzeczy, które uczą się czytać przed końcem tego artykułu.

Jak usunąć hasło z komputera?

Spójrzmy na prosty opcją, gdy kod dostępu jest nam znany, a my po prostu chcemy się go pozbyć, jeśli jesteś już zmęczony każdym razem po włączeniu komputera, aby wprowadzić tę samą kombinację symboli. Tak więc, włączyć komputer, wejść na koncie. Kliknij „Start” szukać „Panel sterowania”, a następnie „Konta użytkowników”. W oknie, które zostanie otwarte, kliknij w wierszu „Usuń moje hasło”, wprowadź go, aby potwierdzić i zakończyć proces klikając na przycisk „Usuń”. To się po prostu pozbyć kodu kiedy go znam.

Jak usunąć hasło z komputera, jeśli jest to z jakiegoś powodu zapomniane?

Nie będzie już nieco trudniejsze, wymagają pewnych umiejętności. Nie martw się, myślę, że trzeba wszystko się uda!

ruch działanie:

1. Włącz komputer. O ile będzie to rozruch, szybko naciśnij klawisz F8. Pojawi się okno, w którym będzie oferowane kilka opcji dla trybu ładowania.

2. Wybierz "Safe Mode". Czekamy na zakończeniu pobierania.

3. System operacyjny poprosi, aby zalogować się jako administrator. Tutaj nie jest wymagane hasło.

4. Teraz według tego samego wzoru: przejdź do menu „Start”, patrząc na „Panel sterowania”, kliknij na niego i kliknij „Konta użytkowników”. Tutaj musisz wybrać konto, hasło, które chcesz usunąć.

5. W otwartym oknie wybierz opcję „Usuń hasło”, a następnie potwierdzić operację.

6. Można teraz uruchomić ponownie komputer. Hasło dostępu jest już wymagany!

System wycofywania "windose 7" (Windows 7).

Oprócz metody usuwania hasła z komputera, chciałbym podzielić się z wami i sposobu przywrócenia systemu. Czasami, ze względu na nowe zainstalowane programy lub złośliwe wirusy PC zaczyna „zwolnij”. To właśnie w tych przypadkach, mamy poparcie korzystnego efektu jak Przywracanie systemu. Po spotkaniu, komputer powraca do stanu, który miał przed instalacją nowych aplikacji, z powodu których nie było problemów. Więc, co musimy zrobić?

1. menu "Start", a następnie "Panel sterowania" i "system" string. Teraz, po lewej stronie w oknie, które się pojawi, wybierz opcję „Zaawansowane ustawienia systemu”.

2. Kliknij na zakładkę gdzie jest napisane „Ochrona systemu” i „przywrócenia”.

3. Otworzy się okno, w górę, gdzie trzeba kliknąć na przycisk „Dalej”. Teraz możemy zauważyć, że w momencie ożywienia, którego jesteśmy zainteresowani (są zwykle tworzone automatycznie). Potem znowu, „Dalej” i potwierdź akcję klikając przycisk „Gotowe”.

4. kolejnym oknie zostanie wyświetlona wraz z wnioskiem, należy kliknąć na przycisk „Tak”. Po kilku minutach, system zostanie przywrócony. Wtedy będzie można zobaczyć raport na temat wykonywanych czynności.

Cóż, teraz wiesz jak zgrane do komputera, gdy nagle kod z jakiegoś powodu w zapomnienie. A także móc łatwo przywrócić komputer do poprzedniego stanu pracy poprzez przywrócenie systemu.