846 Shares 5602 views

Jak usunąć Fryzach w GTA 5 porad

GTA 5 – koniec część kultowej serii działań w trzeciej osobie. Gra została wydana na poprzedniej generacji konsol, kilka lat później została przeniesiona do NextGen-konsoli i komputerów osobistych. Jak w przypadku każdej gry, która została przeniesiona na konsole, GTA 5 cierpi optymalizacji. Zobaczmy, jak usunąć fryzów w GTA 5, i że będzie to wymagało.

wymagania systemowe

Najpierw porównać możliwości jego konfiguracji z oficjalnych wymagań systemowych gry. Przed usunięciem LGD i listwami w GTA 5, sprawdzić zgodność z następującymi wymogami do komputera.

Jak rozpocząć i rozgrywka na minimalnych ustawieniach graficznych potrzebny jest komputer z rdzeniem procesora 4 przez „Intel” lub AMD, co najmniej 4 GB pamięci RAM i karta graficzna 2 GB. Jeśli wydajność komputera jest znacznie słabsza, wtedy warto pomyśleć o zakupie nowego systemu. W tym przypadku jest to praktycznie niemożliwe, aby usunąć lagi i zamarza, jakby przy użyciu starego laptopa.

proste sposoby

Teraz pomówmy o tym, jak usunąć fryzy w GTA 5 prostych metod, które nie wymagają plików i ustawień stron trzecich. Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest zmiana ustawień graficznych w menu gry. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami.

Uruchom grę i kliknij na przerwie. W menu pauzy, iść pod „Ustawienia” i wybierz „grafika” przedmiot w nich. Jeśli są słabo zorientowani w wyświetlić opcje, lepiej jest użyć ustawienia ogólne i ustawić całą drogę w dół. Ponadto, nie zapomnij, aby zmniejszyć rozdzielczość gry. Na górze paska z nadzieniem wideo pokazuje, jak wiele zasobów używane gry wideo.

Do wszystkich zasobów komputera skierowanego do przetwarzania tekstur w grze, trzeba zminimalizować stronie obciążenia. Aby to zrobić, w Menedżerze zadań, należy wyłączyć wszystkie zbędne procesy, ale nie mylić ich z systemu. Stron trzecich oprogramowanie antywirusowe, „Skype”, „Microsoft Office” oraz podobne oprogramowanie „jeść” dużo zasobów komputera.

Ponadto, nie zaszkodzi będą trzyma dysk twardy defragmentacji, usuwanie plików tymczasowych. Zabiegi te nie tylko przyspieszyć pracę GTA 5, ale także prędkość systemu jako całości. Defragmentacji i czyszczenia najlepiej jest używać popularnego programu CCleaner, który można pobrać bezpłatnie.

wymagania sprzętowe

Innym rozwiązaniem, aby pozbyć się Fryzach – zwiększenie priorytetu systemowego. Ponieważ komputer rozdziela zasoby dla wszystkich zadań, komputer może nie mieć wystarczającej mocy do normalnego funkcjonowania gry. Aby ustawić najwyższy priorytet, kliknij „Zadania Dispetech”. To proces GTAV.exe zlokalizować i otworzyć menu kontekstowe klikając prawym przyciskiem myszy. Następnie wybierz „High Priority”. Pamiętaj, że z tych ustawień uruchomienie aplikacji innych producentów lub gry nie są zalecane, gdyż wszystkie zasoby są narpavleny praca GTA 5.

Ze względu na fakt, że GTA 5 został przeniesiony na konsole, trwa prawie wszystkich zasobów procesora i pamięci RAM. Jeśli masz małą ilość pamięci RAM, musi ona zostać rozszerzona za pomocą pliku wymiany.

Aby to zrobić, przejdź do Panelu sterowania i przejdź do „System”. Następnie przejdź do dopolnitelyne przedmioty i ustawić wielkość pliku stronicowania w nich, a następnie ponownie uruchom komputer. Metoda ta powinna przyczynić się do usunięcia fryzy w GTA 5 na PC. Jak skonfigurować komputer, aby zoptymalizować grę, rozumiemy. Teraz rozważyć opcje z oprogramowaniem firm trzecich.

Jak usunąć Fryzach w GTA 5 trybów?

W pierwszym okresie po wydaniu GTA 5 stać rzemieślnicy na komputerach rozłożone łaty, które zmieniają konsystencję podobną niską rozdzielczość, czysty odcień i tak dalej. W ogóle, pomaga usunąć fryzy w GTA 5 zarówno dla komputerów stacjonarnych i laptopów dla słabych. Szczególnie istotne łaty danych w drugim przypadku z laptopami.

Jednym z nich jest HD Low End FINAL. Za pomocą specjalnego edytora, można wybrać ustawienia konfiguracyjne grafiki dla słabych, średnich i potężnych komputerów. W ten sposób nie tylko usunąć fryzy jadąc w GTA 5, ale w ogólnej wydajności Optymalizacja gry i alokacji zasobów urządzenia.

Inna opcja – ma zastąpić Tekstury na niskiej rozdzielczości tekstur. Instalacja taki sposób jest dość prosty – trzeba pobrać żądany obraz z teksturami i rozpakuj go w folderze z grą z wymianą zduplikowanych plików.