663 Shares 5875 views

Hotele Monastyr – zdjęcia i opinie

Wyspy Sołowieckie znajdują się między Lato wybrzeżu Morza Białego i Pomorza Karelii, w Onega Bay. Sołowieckie archipelag składa się z sześciu dużych i 70 małych wysp.

Sezon turystyczny trwa od Solovki wczesnego lata aż do października, ale można przejść do wysp i zimą. Do odkrywania głównych atrakcji archipelagu, to zajmie co najmniej trzy dni. Ponadto trzeba zarezerwować kilka dni w przypadku złej pogody, umożliwiając połączenie z lądem zostaje przerwany. Ponieważ jest dość chłodno w czerwcu, należy zabrać ciepłe ubrania. Środki będą wymagane od komarów i wygodnych butów.

Wszystkie hotele (Monastyr) wymienione poniżej, w sezonie prawie całkowicie zarezerwowane firm wycieczkowych. Ale można spróbować szczęścia kontaktując się bezpośrednio. Niektóre poza sezonem zamknięte, inne nadal pracować z lokatorów indywidualnie. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnych hotelach. Solovki – nie najbiedniejszym regionem pod względem dostępności hoteli, ale niektóre z nich są przeznaczone do rozliczenia tylko w sezonie, a niektóre – przez cały rok. Rozważyć różne opcje.

Solovki, Hotel "St. Petersburg"

Hotel „Sankt Petersburg” znajduje się w pobliżu zabytkowego klasztor Sołowieckie.

Dla turystów – pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowych. Jest też sala konferencyjna, punkt informacji turystycznej i centrum wystawowe.

Hotel "Solo"

Stawia to liczba pokoi jest 38 pokoi. W ciągu ostatnich 3 lat zostały odnowione wszystkich miejscach publicznych, w kolejności podanej zakwaterowania i mediów. Zostały one ulepszone dalsze wygląd ogrodzeniach, budynków i elewacji.

Hotel "Solo" (Solovki) nadaje się do każdego podróżnika. Tutaj oferują dobre pokoje, doskonała obsługa, a to wszystko za niską cenę. W tym miejscu można odpocząć w komfortowych warunkach i przytulności, jak również zdobyć siłę do dalszych wrażeń. Ten hotel nie różni się od drogich hoteli – NOT poziomu usług lub poziomu komfortu.

W hotelu "Solovki-Hotel"

„Solovki-Hotel” położony jest w jednej z najpiękniejszych wysp miejsc na wybrzeżu Morza Białego, w pobliżu klasztoru Sołowieckie. W tradycyjnym stylu – wykonane z drewna i technologii rosyjskiej Północy – wybudowanym to miejsce, co jest nie różnica wiele hoteli. Solovki przyciągnąć odwiedzających w tym jego ciekawą architekturą. Wspomniana instytucja znajduje się 6 budynków, z których 5 są zaprojektowane, aby pomieścić gości i 6 th otwartych recepcja, bar i restauracja. Goście mają 46 pokoi 2-osobowych 7 apartamentów typu junior, 35 standardowych oraz 4 apartamenty. Mniejsze apartamenty i standardowo wyposażone w prysznic, a apartamenty wyposażone są w wannę. W hotelu można przyjmować gości niepełnosprawnych.

Jest również restauracja „Solovki hut”, który przeznaczony jest dla 100 osób. To serwuje wyśmienite dania kuchni europejskiej i rosyjskiej. W hotelu, oprócz tego, przytulny bar i 2 małe pokoje na seminaria, bankiety i spotkania.

Club Hotel "Shelter"

Do ludzi, którzy przybyli do Monastyr, hotel „Shelter” chętnie otwiera swoje podwoje. Dwie drewniane domy z bali znajduje się 10 pokoi dwuosobowych, niektóre z nich się ustatkować, a może trzy. Na gości hotelowych – wszystkie udogodnienia nowoczesnej cywilizacji, rzadkie do Monastyr, w tym prysznic z ciepłą wodą, telefon, ogrzewanie za pomocą kotła. Jest możliwe, aby zrobić sobie przerwę od zwykłej obojętności eurorepair dla nas, żyjąc w przytulnej atmosferze prowincjonalnego stylizowane domu.

W hotelu znajduje się malowniczy teren, gdzie można pokoptit ryb lub smażyć kebaby. Tylko dla gości „Shelter” ma małą kawiarnię z prawdziwym kominkiem, gdzie można zamówić domowe posiłki w razie potrzeby. Blisko – pokoju, gdzie po dniu pełnym wrażeń, możemy w pełni się zrelaksować.

Kompleks turystyczny „Solovki”

Jeśli weźmiemy pod uwagę miejscowego hotelu „Solovki” – kompleks turystyczny, który znajduje się w lesie w pobliżu klasztoru, nad brzegiem malowniczego jeziora Viking. Kompleks turystyczny składa się całkowicie z drewna domów ma wszelkie udogodnienia w każdy z nich (w tym prysznica z ciepłą wodą, ogrzewanie z jego kocioł).

Na brzegu jeziora jest rosyjski kąpiel. W hotelu znajduje się obszar krajobrazowy. Jest również przytulna restauracja z barem i kominkiem, gdzie zamówienie mogą składać domowe posiłki (płatne i opcjonalne dodatkowe na miejscu). Przez okres dłuższych wyjazdów z dala, można również wziąć jedzenie z suchych racji.

Hotel "Green Village"

Są tam tylko 17 pokoje, zaprojektowane zgodnie z tradycyjnymi normami europejskimi: dwupokojowych apartamentów, dwa apartamenty VIP-trzy Junior Suites, 9 podwójne standardy, a także pomieszczenia ochrony. Każdy pokój wyposażony jest w udogodnienia (WC, prysznic), TV, apartamenty obejmują także lodówkę, co jest różnica tutaj, nie wszystkie hotele. Solovki co roku przyciąga coraz więcej turystów, a tym samym poprawia wygląd miejscowych hoteli. Na przykład, w „Green Village” schody, hol, pomieszczenia rekreacyjne zdobione rękodzieła, które zostały przeprowadzone przez dbanie ręce personelu pensjonatu. Atmosfera domu, komfort i wygoda poprawić nastrój.

Oferuje on swoim Gościom refektarz z dań Pomor kuchni i domowej kuchni (są tam chłopi własnego gospodarstwa), bar sportowy z TV na płaskiej dużym ekranie prawdziwy rosyjski kąpiel, grzejnik sauna, sala konferencyjna dla piętnastu osób.

Kompleks „Wharf – Eurohostel»

„Postoju” – hotel (Solovki), które mogą być przypisane do hoteli słusznie turystycznych wysokiej klasy europejskiej. Kompleks został zbudowany w roku 2004. Znajduje się na brzegu jeziora Waregów, 1,5 km od klasztoru Sołowieckie.

Moc jest zorganizowana w wczasowiczów latem przytulnej kawiarni, która oferuje wyśmienite menu trzy razy dziennie. Przez okres dłuższych wyjazdów z dala można zabrać go ze suchych racji.

Ten hotel ma swój własny obszar krajobrazowy, to miejsce jest wyposażony w wygodne miejsce do gotowania kebaby ponadto pawilon tańca.

opinie

Czytając opinie lokalnych hoteli, zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie w hotelach z powodzeniem stara się odtworzyć atmosferę dawnych rosyjskich domów wypełnionych komfortu i gościnności. Sądząc po komentarzach, wczasowicze frustrujące tylko, że większość z tych instytucji nie działa w zimie.