503 Shares 2309 views

Aby pomóc kobietom igły: Gotowa Wzory Kostiumy

Zakup gotowego ubrania, często mamy do czynienia z faktem, że wszystko mieści się na postać jest słaba, a jakość szycia nie zawsze jest to kwota wydana. W rezultacie – mamy zepsuty nastrój i zaplanować dodatkowe wydatki na odzież dopasowanie w studiu lub w prywatnych mistrzów.

Ale wiele kobiet (w tajemnicy): i mężczyźni wiedzą, jak szyć, a całkiem dobrze. Ci, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie igły, nożyczki i nie wiem jaki rodzaj potwora jest – maszyna do szycia, z silnym pragnieniem i zapasów cierpliwości może dobrze nauczyć szycia rzemiosła. Dlaczego?

Wystarczy, aby móc modne i gustowne ubranie bez wydawania dużych sum pieniędzy na zakup niskiej jakości towarów konsumpcyjnych. Co możemy powiedzieć o jakości markowych rzeczy – tak wielu ubrania „zbyt trudne”, delikatnie mówiąc. Aby stworzyć ekskluzywny model z własnych rąk, nie muszą mieć możliwość tworzenia złożonych rysunków, wystarczającą zdolność prawidłowo i starannie szyć. Znaleźć potrzebne wzór garnitury, spódnice, sukienki, płaszcze, a ogólnie – wszelkie ubrania, nie jest problemem.

Dla miłośników haftu produkowane mnóstwo czasopism, które oferują gotowe wzory kurtek i płaszczy, bluzek, spodni, kombinezonów jogging, suknie wieczorowe, a nawet stroje kąpielowe i bielizna. Nie należy również zapominać o World Wide Web – konieczne jest, aby wpisać zapytanie w wyszukiwarce, na przykład: darmowe wzór płaszcza, jak tutaj istnieje wiele miejsc, które oferują do pobrania rysunek.

Szczególnie popularne są wzory garniturach i klasycznym stylu, z wykrojami odzieży i programów dla dzieci stroje karnawałowe. Fakt, że budowa spódnice lub sukienki rysunkowych zapewnia znacznie łatwiejszym, tak wielu ludzi, którzy mają mało umiejętności projektowania odzieży, doskonale radzą sobie z tworzeniem odpowiedniego wzorca. Oraz w celu tworzenia rysunku właściwego kurtki z kołnierzem, spodnie lub różnych konfiguracjach wymagać będzie bardziej poważne wiedzy i umiejętności, a także odzież umiejętności modelowania.

Jak dopasować wzór do indywidualnych parametrów

Kostiumy są uniwersalną formą ubrania. Kategoria ta obejmuje nie tylko garnitury dla urzędu, ale dostępne jest wiele innych opcji: sukienki letnie w jasnych kolorach z spódnicę lub spodnie, męskie modele do użytku domowego i sportowych garnitury, sukienki na chodzenie do szkoły lub szkoły wyższej, wielowarstwowych modelach fantazji i kostiumy dla dzieci.

Aby wybrać odpowiednie wzory strojów, musi być jasne, o jaki styl powinien być gotowy rzeczy, z którymi będzie można się połączyć garnitur, jakie materiały zostaną wykorzystane do szycia.

Na idealne dopasowanie na rysunku może trzeba dokonać pewnych korekt w strukturze kostiumy, są one przeznaczone głównie na standardowych rozmiarach. Oczywiście, istnieją również specjalne wzory ubrać na różnych figurach, ale nie są one tak zróżnicowane.

Aby korekta nie jest tak trudne, jak się wydaje. Przede wszystkim, trzeba znać wszystkie pomiary, które są wymagane, aby zbudować podstawową strukturę: objętość piersi, ud, bioder, szerokość ramion, długość rękawa, i produktów w gotowej postaci. Dodatkowo, może być konieczne: obwód szyi, ramion (ramienia w najszerszym góry), spodnie długie Inland głębokość krokowy szwie dekolcie oraz inne pomiary określające. Jeśli wzrost niestandardowe, małym lub dużym, można wydłużyć lub skrócić wzór, dostosowując centymetrów na linii talii, linii łokci i kolan. Ważnym punktem: to jest na tych liniach można regulować poprzez zmianę wzrostu, to będą przestrzegane wszystkie proporcje sylwetki.

Jeśli wystarczy zmienić styl, wydłużyć lub skrócić wzór, można po prostu wzdłuż linii dolnej produktu. Nadwyżka na linii talii „ukryć” w konstruktywny rzutki lub szwy, wybrzuszenie linia skrzynia sterowana również przez zmianę głębokości rzutki. Główne zmiany, w razie potrzeby, mogą być wykonane na papierze i mniejsze zmiany są wprowadzane do produktu podczas armatury procesowych. Mała rada: jeśli nie masz zaufania do swoich umiejętności i doświadczenia krawiectwo jest wciąż za mało, można pracować na materiale niedrogiego o podobnej strukturze i gęstości. Wtedy nie będzie tylko zmiana przeniesienia wzoru i bezpiecznie dostać się do pracy.

Tatiana Zinkevich