715 Shares 9689 views

Stels 830 Navigator: przegląd modeli, recenzje, szczegóły techniczne

Jeżdżenie na rowerze przyciąga coraz więcej ludzi. To świetny sposób na spędzenie czasu: możesz odwiedzić nowe miejsca, wzmocnić napięcie mięśni i odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. Tylko tutaj na to wszystko czego potrzebujesz w pierwszej kolejności, aby mieć rower. Dla tych, którzy jeszcze go nie posiadają, można zastanowić się nad Stels 830 Navigator.

Co to jest "Stealth"?

Stels 830 Navigator jest dość popularnym modelem. Jedzie do tej samej rosyjskiej firmy. Ta marka rowerowa zawdzięcza swoją popularność "Ashan" i "Decalton". W tych hipermarketach zawsze można znaleźć pewne modele "Stealth". Dlatego często nazywa się "Ashangbai". Modele budżetowe sprzedawane w tym hipermarketu pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ wiele elementów powstaje w Chinach. Dlatego szczegóły nie są bardzo wysokiej jakości.

Trochę o Stels 830 Navigator

Ten rower odnosi się do typu górskiego. Musi wytrzymać ciężkie ładunki, jeździć na drogach i być niezawodny. Rowery górskie są podzielone na dwa typy – dwa wisiorki i hardtails. Nasza jednostka należy do drugiego obozu. Szczerze mówiąc, dwufazowce z "Stealth" – to coś w ogóle. Średniowieczni mistrzowie tej klasy powinni kosztować od pięciuset dolarów, a nie parę tysięcy rubli, i sprzedawać w wyspecjalizowanych sklepach, a nie w "Auchan". Dlatego też, jeśli wybierzesz rowery z firmy "Stealth", najlepiej kupić dysk twardy, czyli Stels 830 Navigator. On nie ma tylnej zawieszenia, ale jest przednie zawieszenie. To powinno wystarczyć na przejażdżkę średnim starterem, a dla miasta tyle więcej.

Charakterystyka techniczna "Navigator"

Ten rower jest dostępny z kilkoma ramkami. Zbieranie modelu dla siebie na wzrost będzie bardzo proste. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się ze sprzedawcą lub konsultantem. Jeśli mówimy o materiałach, to jest to stop aluminium. Jest miększa niż stal, ale bardziej lekka, a co najważniejsze – odporna na korozję. Bardzo wygodne dla tych, którzy nie mają windy w domu.

Wstrząsowe elastomeryczne amortyzatory są typu początkowego, ale poradzą sobie z małymi nieprawidłowościami. Co do zasady, typowy obraz dla każdej jednostki budżetowej. Nie ma żadnych specyfiki ani różnic.

Najpopularniejsze koła rowerowe są dwadzieścia sześć cali. Jest to standard dla rowerów górskich. Opony stoją z agresywnym bieżnikiem. Ma to zapewnić lepszą przyczepność do powierzchni. Jeśli tylko jeździsz po mieście, możesz założyć cienkie półkręty. Oni dostaną lepszą szybkość. Podwójne obrzeże firmy "Weinmann" (dobra firma) przeznaczone jest do cięższych ładunków. Dlatego jest bardzo mile widziany.

Często konwencjonalne hamulce tarczowe są umieszczane na rowerze, ale można też znaleźć kompletny zestaw z obręczami. Powinieneś zawsze zapytać sprzedawcę elementów, które Cię interesują. Jest tylko dwadzieścia jeden szybkości. W związku z tym trzy gwiazdki z przodu iz siedmiu.

Stels Navigator 830: recenzje

Zanim wybierzesz agregat, zawsze trzeba spojrzeć na jego cechy i zapytać o to od ludzi, którzy go używali. Nie wyjątek i rower Stels Navigator 830. Opinie o tym są całkiem dobre. Jeśli uważasz, że jest to bardzo tani motocykl z nie bardzo wysoką jakością szczegółów, to nadal ma dobrą robotę. Ludzie, którzy kupują rowery niskiego poziomu, są zazwyczaj daleko od sportowców i jeżdżą raz lub dwa razy w miesiącu. Na tym poziomie jazdy nie musisz mieć doskonałego agregatu, takiego jak "Cube", "Autor", "Giant" i tak dalej. Niewielki "Stealth" nadaje się do tego. Inną rzeczą jest poważne łyżwiarstwo. Dla sportów amatorskich, to nie dobrze. W każdej chwili coś może się załamać, gdy jest to najmniej odpowiednie. Doskonały plus – niska cena. Dlatego ten rower przyciąga przybyszów i po prostu miłośników jazdy wieczorami w parku. Jeśli nie ma wyższych wymagań, bezpiecznie kupić Stels 830 Navigator.