143 Shares 8981 views

Będziemy piękne! Czyszczenie ultradźwiękowe lub osoba

Jedną z nowoczesnych metod oczyszczania skóry sprzętu jest ultradźwiękami czyszczenia twarzy. Nowe podejście do technologii czyszczących pozwala aktywować działanie układu limfatycznego, zwiększa metabolizm w nabłonku, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia regenerację tkanek.

USG oczyszczanie twarzy jest zalecany dla tych, którzy cierpią z powodu nadmiernego pocenia się, rozszerzone pory, przebarwienia, atoniczny skóry. Również ta procedura jest pokazany z tłustej łojotok, zapalenie skóry i matowa cera. Może również służyć jako doskonałe zapobieganiu starzenia się skóry.

USG butów twarz polega działanie na skórę drgań dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które mechanicznie oczyszczane ze zrogowaciałego skóry i martwych komórek usuniętych zanieczyszczeń, sebum, zaskórniki. I, jeśli wiesz jak zrobić czyszczenie twarzy w zwykły sposób, by móc porównać stopień traumy tradycyjnej metody stosowania czyszczenia mechanicznego czyszczenia z użyciem ultradźwięków. Procedura różni bezbolesne i dobrze tolerowana, po jej zakończeniu nie jest zaczerwienienie, obrzęk i opuchlizna.

Oprócz podstawowych funkcji, ultradźwięki osoba czyszczenie może być przeprowadzone z zastosowaniem maści i kremów, które dodatkowo odżywiają skórę. Oprócz czyszczenia twarzy, urządzenie ultradźwiękowe mogą być wykorzystywane do innych części ciała: rąk, szyi, karku. Po zakończeniu procedury czyszczenia staje się natychmiast zauważalny efekt liftingu, ulga staje się gładsza, pory są zwężone, a skóra zaczyna oddychać.

Efekt masażu pod wpływem microvibrations prowadzi do poprawy krążenia krwi i drenażu limfatycznego, który wpłynie pozytywnie na stan skóry i jej funkcji. Wykorzystując technologię ultradźwiękową, oczyszczanie twarzy jest świetną alternatywą do czyszczenia mechanicznego, a jego stosowanie jest zalecane każdemu, kto chce mieć świecącą i zdrową skórę jako standardową procedurę.

Więc co może rozwiązać problem z osobą czyszczenia USG? Po pierwsze, istnieje głęboka czyszczenia, skóra jest polerowane i jego turgoru staje się o wiele lepiej. Pod wpływem procedury wyrównuje zmarszczki i naturalne liftingu. Pod wpływem ultradźwięków promieniowania oczyszcza pory i usuwa zaskórniki. Jest wzmocnienie krążenia krwi i normalizację gruczołów łojowych, a złuszcza martwe komórki naskórka i, oczywiście, poprawia cerę.

Delikatność ultradźwiękowego czyszczenia osoby zakłada łagodne, ale głębokie oczyszczenie, po którym nie jest konieczne, aby przejść okres rehabilitacji, albo uciekać się do specjalnej opieki i może być natychmiast po urząd kosmetologa, aby przejść do pracy lub stroną.

Przeciwwskazania dla osób czyszczenie ultradźwiękowe mogą być niektóre choroby: opryszczka i egzema, neuralgia nerwu trójdzielnego, ostre infekcje dróg oddechowych, skóry, obrzęk, trądzik różowaty. Również nie zaleca się czyszczenie za pomocą ultradźwięków po peeling chemiczny, a gdy tak rozrzedzona, że skóra jest narażona na dodatkowy stres. Po zabiegu, określane jako „Złota Nitka” nie można zrobić ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy. Kategorycznym przeciwwskazaniem do ciąży czyszczenia ultradźwiękowego jest: niezależnie od jej warunków nie może wykonywać tej procedury.

Etapy oczyszczania ultradźwiękowego wysokości nominalnej do dezynfekcji i czyszczenia do mycia skóry, na ścieranie, uwodnienie stratum corneum (na parze jest często używany). Potem następuje natychmiast ultradźwiękowego czyszczenia, po którym maska jest stosowana porosuzhivayuschaya. Zakończono procedurę stosowania darsenval i zmniejszenie stosowania kremu.

USG oczyszczenie twarzy odbywa się raz w miesiącu, a stawka wynosi od 4 do 8 zabiegów mikrodermabrazji, który zapewnia delikatną skórę. Po zakończeniu czyszczenia ultradźwiękowego jest zalecane do utrzymania sesji 1 raz na dwa miesiące.