664 Shares 6352 views

Gotowe na wszystko: Gabrielle Solis

Jeśli oglądaliście historii popularnej serii „Gotowe na wszystko”, to wiesz dokładnie, kto to Gabrielle Solis. Jednak dla tych, którzy lubią Eva Longoria, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się zobaczyć pokaz i pragnie wiedzieć o swojej postaci, artykuł wydaje się bardzo interesująca.

Co widać?

Seria opowiada historię małego amerykańskiego miasteczka Fairview. Na spokojnym i jasnym ulicy Wisteria Lane stało nieszczęście. Najbardziej radosny, opiekuńczy i wzorowa gospodyni Mary Elis Yang popełnił samobójstwo. Że był to moment, kiedy spokojna i mierzone życie się skończyło dla każdego. Ktoś próbuje rozwiązać zagadkę i dostać się do szafy cudzego znaleźć szkielety, ktoś angażuje się w bardziej skomplikowanej sprawy.

Czwórka przyjaciół: Bree Van De Kamp, Susan Mayer, Lynette Scavo i Gabrielle Solis – centrum serialu. I to wokół nich zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Morderstwo, intryga, tajemnicze wydarzenia – to wszystko można znaleźć w serii.

Kim jest ta Gabrielle Solis?

Wśród przyjaciół Gaby najbogatszych. Jego styl życia – to luksusowy, drogie ubrania i nowoczesne samochody.

Na zewnątrz, jest szczupła i drobna wśród przyjaciół, ponieważ w przeszłości, bohaterka serialu była modelką w Nowym Jorku, i świeciły na najlepszych wybiegach Ameryki. Wkrótce dziewczynka znudziło ciągle szukać, skąd wziąć pieniądze, a sama praca nie jest już zabawa. To właśnie w tym okresie swego życia, poznała Carlos Solis, były mafioso, i wyszła za niego.

Nie wie on, było to dla miłości, albo dlatego, Carlos milionera. Pomimo faktu, że wielkie miasto było w przeszłości, Gabi zawsze wychodzi jako świeckiej partii z gwiazdami. Jej modne stroje tak wiele, że można wykupić całe miasto.

Eva Longoria, grający Gaby, ona zawsze nosi się z najnowszymi trendami w modzie. Jednak widząc ubranie, w którym będzie musiała ubierać się do filmowania, była wstrząśnięta smaku Gabrielle Solis. Aktorka była pod wrażeniem ich uczciwość mini spódnice, sukienki, jasne głębokich cięć i wiele więcej.

Biografia Eva Longoria

Mówiąc o Gaby, nie możemy powiedzieć o większości Eva Longoria.

Eva urodziła się w Corpus Christi w Teksasie. Ma trzy starsze siostry, zaskakująco lekkie i niebieskie oczy. Jako dziecko Longoria myślał, że została przyjęta, ponieważ jest zupełnie inna od jej siostry.

Aktorka lubi mówić o swoim dzieciństwie, ponieważ był zadowolony. Żyli na ranczo z dużą ilością zwierząt. Niektóre koty było około dwudziestu sztuk.

Po ukończeniu studiów, aktorka stała się wzorem, podobnie jak Gabriel. Następnie zadebiutowała w małej roli w serialu stewardess. Szeroko znany był z roli w „Gotowych na wszystko”.

Obserwowani przez role na dużym ekranie w filmie „Bride z martwych.” I choć film otrzymał negatywną krytykę, Eva grał znakomicie i postanowił nie do zatrzymania.

Ciekawostki o wystawie i około Gabrielle Solis

  • W rzeczywistości, seria powstała przez przypadek. Pewnego dnia, siedząc w domu, Marc Cherry było oglądać wiadomości w telewizji. Działka, gdzie gospodyni kobieta zabiła męża i pięcioro dzieci w przypływie rozpaczy, tak wrażeniem Mark, postanowił nakręcić program o desperacji damskiej i że wartość kobiety w takich momentach.
  • Seria pobił wszelkie rekordy sieci telewizyjnej ABC.
  • Eva Longoria, pomimo faktu, że była bardzo cienka, usiadł na diecie o roli, jak martwi się o wyraźnych scen.
  • Aktorka w 2006 roku był nominowany do „Złotego Globu”.
  • Pomimo faktu, że Gaby wydaje kapryśna i głupie, wiele z jego działań dać jej ostry umysł.
  • W 2007 roku wydaliśmy lalki, z których każdy – jak Gotowe na wszystko. Kolekcja była lalka i Gabrielle Solis, zdjęcie, które można zobaczyć poniżej.

Pogłoski o filmie

Po serii, istnieje wiele pogłoski o filmie. Niektóre źródła powiedział, że strzelanie jest już w toku, a wkrótce widzowie będą mogli kontemplować nową historię o zdesperowanych gospodyń domowych. Mówili, że wszystko będzie skupiona na dzieci gospodyń domowych, a akcja odbędzie się po 5-7 latach po najnowszych osiągnięć. Jednak oni też przyjaciele odgrywają ważną rolę w tym filmie. To musiało być działając ról piosenkarka Katherine Meyfeer, Bree Van De Kamp, Lynette Scavo, Susan Mayer i Gabrielle Solis. Film jednak pozostał plotkę. Chociaż kto wie, może tak naprawdę czeka na kontynuację? Po tym wszystkim, bez zaprzeczenia nie istnieją, a nawet po tych wszystkich latach, fani wciąż nadzieję zobaczyć swoje ulubione postacie znowu w zespole.