613 Shares 2077 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu wyłączania „Szukaj” iPhone „”

Załóżmy, że urządzenie mobilne iPhone z jakiegokolwiek powodu nie działa. Zdecydowałeś się dać swojemu telefonowi pracownika, który jest zaangażowany w naprawę podobnych urządzeń, ale nie jest to problem, bo po prostu nie chce się podjąć takiego urządzenia do naprawy. Motywacja w większości przypadków jest to, że specjalna funkcja „Znajdź iPhone» wliczone jest w prawie każdym gadżecie. Jeśli zdecydujesz się oddać swoje urządzenie do centrum serwisowego, to powinno się wcześniej dezaktywować. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na bardzo ciekawe pytanie – „” Jak wyłączyć „Szukać” iPhone

potrzeba

Możliwość ta jest w rzeczywistości bardzo użyteczne w przypadku, gdy urządzenie mobilne nie można uzyskać dostępu, może to być po utracie lub kradzieży. Dzięki tej funkcji można zrobić urządzenie blokujące do wysyłania absolutnie żadnych wiadomości tekstowe, zawierają dźwięki i skasować wszystkie dane. Jeśli telefon zostanie skradziony, można wybrać „lock” to tak, atakujący nie będzie mógł aktywować go przez siebie, nawet jeśli zmiany oprogramowania. Pamiętaj, aby pamiętać, że można zablokować telefon tylko wtedy, gdy znasz swój Apple ID i hasło. Jeśli tak nie jest, może później spowodować problemy na aktywację urządzenia.

obroty

Z jednej strony, możemy z całą pewnością powiedzieć, że „Znajdź iPhone» Jest to bardzo przydatne i istotne. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę inną twarz, to łatwo zrozumieć, co to oznacza dla użytkownika. Po tym wszystkim, jeśli urządzenie się zepsuje lub zablokowany, to powinno się wiedzieć, jak wyłączyć „Szukać” iPhone „” za pośrednictwem komputera.

Rozwiązania dostępu do iTunes

Jeśli wcześniej miał kontakt z centrum serwisowym w celu naprawy swojego urządzenia mobilnego iPhone, to wiesz, że pracownik jest zobowiązany do żądania wyłączenia funkcji wyszukiwania. Jest to konieczne nie tylko dla bezpieczeństwa osobistego, ale również w celu zapewnienia, że jest w trybie automatycznym nie jest zablokowana po system odzyskiwania urządzenia, a jeśli już do tego dojdzie, to urządzenie nie może zostać przywrócony. Po znasz odpowiedź na pytanie, jak wyłączyć „Szukaj” iPhone „” i zrobi to należy pamiętać, że gadżet nie będzie w stanie znaleźć. Spójrzmy na to, co nie da się zrobić, aż „Znajdź iPhone» jest wyłączony. Po pierwsze, nie będzie mógł w razie potrzeby przywrócić urządzenie w iTunes, a nawet jeśli starają się go wykonać w każdym przypadku program daje ostrzeżenie. Po drugie, nie można usunąć wszystkie ustawienia i dane z urządzenia przenośnego (w rzeczywistości, to działanie jest czasami konieczne do wykonania). W każdym razie, jeśli to konieczne, zawsze można włączyć funkcję z powrotem.

Zacznijmy więc pytanie, jak wyłączyć „Szukaj” iPhone „” poprzez «Aytyuns». Przejdź do programu i wysiąść wymaganych zdolności. Pamiętaj, aby pamiętać, że funkcja powinna być wyłączona z innego urządzenia lub z jednego, ale w każdym przypadku musi być aktywne połączenie z Internetem. Spójrzmy na którym jesteśmy zainteresowani możliwością, aby znaleźć i rozwiązać problem, jak wyłączyć „Szukaj” iPhone „” Na urządzeniu przenośnym, należy odwiedzić ustawienie i przejść do iCloud. Ponadto, nie można znaleźć funkcji „Znajdź iPhone», a wymagane jest tylko, aby wyłączyć przełącznik.

bez hasła,

Kiedy podróż, należy wprowadzić identyfikator urządzenia, a hasło. Co należy zrobić, jeśli nie można rozwiązać problemu, jak wyłączyć „Szukaj” iPhone „” jeśli zapomniałeś hasła. Bez kodu do wyłączenia tej funkcji może być tylko w przypadku, jeśli nie zostały zainstalowane, a więc nawet nie trzeba. Ponadto, jeśli wykonano prawidłowo, to mechanizm ochronny musi być wyłączony, a jeśli masz specjalne powiadomienie na podany adres e-mail, a potem wszystko poszło. Jak wyłączyć przycisk „Szukaj” iPhone „” – w rzeczywistości jest to bardzo proste pytanie, najważniejsze – aby wykonać wszystko zgodnie z instrukcją, a następnie powinno być żadnych trudności. To wszystkie wskazówki, które chcielibyśmy podzielić się w tym artykule. Dziękuję za uwagę.