665 Shares 6872 views

Czarna sukienka: co nosić ze sobą

Znany zdanie, że w szafie każdej kobiety powinna przedstawić mała czarna stała się ustawa z naszych czasów. Nic dziwnego, że jest to tak popularne ciuch. Po pierwsze, czarna sukienka prawdziwe w prawie każdym środowisku. A po drugie, ze względu na akcesoria takie same ubrania za każdym razem może wyglądać zupełnie inaczej.

Po raz pierwszy został on przedstawiony jako wzorzec kobiecości w 1926 i znanego projektanta mody Koko Shanel uroczy kobieta, która preferuje ozdoby i drogie sukienki czarna. Z tego, co ją nosić, Coco jest również podyktowana w stylu mody, jego własnej wizji. Na przykład, rozpoznawane tylko sukienki, której długość wynosi poniżej kolan. Modele go jako jasnym elementem był wyraźny nacisk na pasie, nie pozwala na obecność falbankami i plisami.

Już po raz drugi szafa ten sposób podkreśla kobiecy został wprowadzony do mas w filmie „Śniadanie u Tiffany'ego”. Givenchy pokazał ich zrozumienie, jak być kobieca czarna. Od czego nosić takie eleganckie rzeczy? Na to pytanie odpowiedział mu jasno: tylko rękawice, mała torebka i lepszego sprzęgła i buty. Wszystko inne w tym eleganckim sposobem byłoby zbędne, może mieć jeden, ale bardzo duże ozdoby.

Jak nosić małą czarną sukienkę w nowoczesnych warunkach? Należy pamiętać, że to, co jest istotne w każdym sezonie w każdej chwili. Zmiana tylko niektóre akcesoria pod wpływem trendów mody w każdym sezonie. Wybrany obraz powinien w pełni zgodne z lokalizacji i pory dnia. Na przykład, doskonale nadaje się do biura używać ścisłego czarną sukienkę. Od co się ubrać go w tym samym czasie? Przede wszystkim, środowiska biznesu zakłada istnienie pewnej etyki, według którego długość sukienki lub spódnicy powinna być nieco poniżej kolana. Nie wolno nosić sukienkę bez rajstop, ponieważ uważa się za złe forma regułą. W połączeniu z czarna sukienka buty na obcasach, w wykonaniu odpowiednim dla biurze obcasie buty na średniej wysokości. Na dzień szczególnie radosny nastrój, można dodać małą broszkę lub szalik nie zwięzły zbyt jasny odcień.

Aby uczestniczyć w imprezach towarzyskich idealnym rozwiązaniem jest czarna. Od co się ubrać i co łączy go w szczególnych przypadkach? Kiedy kobieta myśli drogę do ślubu lub na wycieczkę do teatru, obecność ozdób wymagane. Na czarny strój powinien kupić biżuterię z pereł, kolczyki i bransoletki małych puszka cienkiego. Najważniejsze, że wybrane dekoracje połączone ze sobą i odpowiadała ram z stylu klasycznym. Buty są dozwolone tylko na wysokich obcasach, w połączeniu z inteligentnym sprzęgłem. Drogie, luksusowe dekoracje powinny być głównym tematem tego uderzający obraz.

Ale nie tylko w szczególnych przypadkach odpowiedniej czarnej sukience. Z tego co się ubrać strój na spacer, też trzeba wiedzieć. Jak codziennie strój rekreacyjnych można połączyć z ciepłym czarny strój golf lub krótki płaszcza. W tym sensie jest to dopuszczalne, aby wybrać buty na płaskiej podeszwie a.

Od czego nosić czarny płaszcz? Oczywiście, z mini sukience! Na przykład, na relaks klub idealnym rozwiązaniem byłoby mini strój gołymi ramion i płytkiej szyjki, jak i odzieży – światło czarnego płaszcza. Tak jest w przypadku, gdy duża piękna biżuteria byłoby właściwe w każdej ilości. Należy wybrać buty z wysokich obcasach, ale nie nawrocie. Pięknie łączy wysoki obcas kwadratowy kształt z czarnym stroju minimalnej długości.

Tak więc, mając w szatni kilka czarnych sukienek, kobieta może wyglądać świetnie w każdym razie, a nawet w życiu codziennym. I ten sam strój można nosić jako spektaklu, albo do pracy, po prostu zastępując ozdób i akcesoriów.