80 Shares 926 views

Dzhonson Dueyn: wysokość i masa słynnego aktora i zapaśnik. Dwayne (The Rock) Johnson: Biografia i początek kariery aktorskiej

Dueyn Dzhonson – słynny zapaśnik i popularny aktor. Jego droga do sukcesu nie była łatwa.

Dzieciństwo i młodość aktor

Dzhonson Dueyn, którego wysokość i ciężar dowodzenia szacunku od mężczyzn i podziw kobiet, urodził się w rodzinie sportowców. Dokładniej, to była dynastia zapaśników. Niewielu może pochwalić się, że twoi dziadkowie byli sławni przedstawiciele tej spektakularnej prezentacji, łącząc umiejętności sztuk walki i sportowiec, i wystawił sceny.

Dzhonson Dueyn (wysokość i masa odziedziczył po przodkach sportowców) przez pewien czas mieszkała jako dziecko w Nowej Zelandii. W liceum przeniósł się na Hawaje, gdzie ukończył szkołę średnią. To wtedy zaczął się poważnie zaangażować się w sporcie – stał się członkiem zespołu szkolnego w futbolu amerykańskim i lekkiej atletyce.

Obiecujący sportowiec z doskonałego ciała, Dzhonson Dueyn, którego wysokość i masa były już imponujące, zainteresowanie wielu uniwersytetów. Przyszły aktor wybrał studia w Miami. Nawiasem mówiąc, nie każdy wie, że Johnson ma tytuł licencjata w dziedzinie kryminologii i psychologii na Uniwersytecie. Ukończył ją w 1995 roku.

Kariera piłkarska: wzlot i upadek

W szkole, on okazał się być dobrym graczem, a po ukończeniu studiów, podpisał kontrakt z jednym z zespołów Canadian Football League. Potem był jednym z tych tragicznych wydarzeń, które całkowicie zmienić życie człowieka. Ktoś w końcu daje się, tracąc wiarę w siebie, a drugi zaczyna się od nowa. Tylko raz zagrał w nowym zespole, Johnson został zmuszony pożegnać się z obiecującej kariery piłkarz z powodu kontuzji.

Śladami rodziny

Po tym zdarzeniu Dueyn Dzhonson, zdjęcie, które widać poniżej, nie jest zepsuty. Nie było innego sposobu, aby kontynuować swoje życie w sporcie – stać zapaśnik. Niemal natychmiast po odejściu futbolu, to pojawia się w WWF pod nazwą „Rock”.

Wrestling – bardzo ciekawe i spektakularne zjawisko. On stoi na skrzyżowaniu sportów i sztuk performatywnych. Najczęściej to się nazywa – inscenizacja akcji show. Tutaj, podobnie jak w teatrze lub filmie, każdy uczestnik odgrywa rolę pojedynku wybrany. Ktoś stoi na drodze pozytywnego charakteru, drugi przyzwyczaja się do roli „złego faceta”. Często zapaśnicy są tak przekonujący w swoich obrazach, widz zaczyna myśleć, że w prawdziwym życiu są zupełnie takie same.

Dzhonson Dueyn, którego wysokość i masa były doskonałe dla wrestlingu był pierwszy znak twarzy (dodatni), ale potem dołączył do hilam (źli).

Jeśli mówimy o fizycznych parametrach aktora, po czym powiedział w wywiadzie, że jego wzrost wynosi 193 cm, waga – około 120 kg.

Dwayne (The Rock) Johnson początek kariery aktorskiej

Przed objęciem obecnego sukces zapaśnika zagrała w czterech filmach. Zwolnienie w 2000 roku autobiografii, że przyciągnęła uwagę producentów z Hollywood. Pierwsze poważne propozycje nie trzeba było długo czekać i już w 2001 roku, Dwayne (The Rock) Johnson triumfalny debiut w filmie przygody „Mumia powraca”. Sukces taśmy i ogromne opłaty natychmiast sprawiają, że znane na całym świecie. Potem było wiele różnych ról w popularnych filmach, „Król Skorpion”, „Z podniesionym czołem” Doom „Journey 2: The Mysterious Island”, „Krew i pot: Sterydy anaboliczne”, „Szybcy i wściekli 6”.

W swojej najnowszej pracy, że film „Hercules”, Dueyn Dzhonson (zdjęcia z filmów widać poniżej) przekonująco grał największy bohater starożytnego świata.

Przez następne dwa lata, twierdził raz na siedem nowych filmów. Sugeruje to, że kariera na Skale w Hollywood nabiera tempa. Utalentowany aktor, wielki przyjaciel (Johnson wielu lat przyjaźni się z Arnoldem Schwarzeneggerem) i po prostu bardzo miły i otwarty człowiek, Dueyn Dzhonson – przykładem tego, co nigdy nie powinno się poddawać, bo los zawsze ma szansę stać się zwycięzcą. Powinniśmy być w stanie z niego korzystać tylko.