84 Shares 2919 views

Gdzie Bigfoot żyje wygląd jak i skąd pochodzi

Wśród licznych problemów ludzkich związanych ze światem nadprzyrodzonym i niezwykły, jeden z najbardziej popularnych „Gdzie Bigfoot żyje?”. Każdy z nas słyszał o nim, jak wiele osób o to wygląda i … dobrze, wiedza ta dobiegła końca. Dlatego niektóre odnoszą się do faktu jego istnienia jest bardzo sceptyczny.

Tak, rzeczywiście, zdjęcia Bigfoot w Internecie sprawi ktoś wierzy, że on jest naprawdę. Jednak wszystkie obrazy i wideo z jakiegoś powodu jest bardzo niewyraźne, i obie należy uznać, że to cud natury pozowanie do aparatu, jest dość trudne. Ale mimo to, nie tylko miłośników tajemnica pewnie opisać wygląd istoty, ale również powiedzieć nam, gdzie Bigfoot żyje! Ale wszystko po kolei.

W różnych kulturach

Snowman różne narody zwane inaczej. Yeti – jego drugą najpopularniejszą marką w naszym kraju. Ponadto, nazwał advokshey, Almast, yerenom, Bigfoot … Jak to mówią, nazwy są różne, ale istota jest. Informacja o tym, gdzie Abominable Snowman mieszka i jak to wygląda, jest bardzo podobna we wszystkich kulturach. Fakt ten może sprawić, że wierzy w jego istnienie, nie może być przypadek tak wielu różnych kultur?

To wygląda jak bałwan?

Osoby zainteresowane tą kwestią, twierdzą, że Yeti ma wysokość około dwóch metrów. Masywna budowa ciała (szerokie ramiona, mięśni kończyn) przeraża. Jego ciało jest pokryte włosami. Inni świadkowie mówią coś przeciwnego: ktoś mówi, że skóra głowy Bigfoot czarny, ktoś – że białe. I niektórzy uważają, że Bigfoot może mieć brązowe lub brązowe włosy. Odrębną grupę ludzi skłonny sądzić, że kolor włosów zmienia się w zależności od sezonu i siedliska.

Gdzie Bigfoot żyje?

Uważa się, że Yeti zamieszkują obszary zalesione, na terytorium górach. W ogóle, to miejsca, w których prawdopodobieństwo pojawienia się Homo sapiens jest minimalne. Tam polować na zwierzęta i żerują na produktach roślinnych – żyć może wychować ich młode.

Raz, w 1921 roku, grupa brytyjskich alpinistów, którzy podbili Mount Everest, znajduje się na noc. Nagle usłyszeli wycie przedłużone, a potem zobaczyłem ślady, przeciąć na zboczu. Byli uderzająco podobny do człowieka, z wyjątkiem kilku dużych rozmiarów … To było po tej tajemniczej istoty zwanej Bigfoot.

Niektóre z naszych współobywateli twierdzą, że Bigfoot w Rosji też. Zakłada się, że mieszka na Uralu.

Skąd on pochodzi?

Biorąc pod uwagę fakt, że nawet nie wiadomo, czy Bigfoot istnieje w rzeczywistości, odpowiedzi na pytania o to, kim jest, skąd pochodzi i jak długo żył na planecie, jest to niemożliwe. Ktoś twierdzi, że dzikich ludzi. I ktoś dowodzi, że Bigfoot nadana Homo sapiens nie może być, ponieważ jest możliwe, że – z hominidów, czyli początku człowiek.

Więc jak widać, argumenty „za” i „przeciw” o tej samej wysokości. I wierzcie lub nie w istnienie Wielkiej Stopy – rozwiązać tylko do Ciebie.