287 Shares 5107 views

Jak zrobić samolot papieru w sztuce origami i płaszczyzny płyty, zaczął używać procy

I chociaż dzisiaj półek dzieci są zapchane różnych zabawek, najbardziej ulubiony dla chłopaków nadal zabawki wykonane własnymi rękami. Dziewczęta mogą spędzać godziny na ubrania dla swoich ulubionych, a chłopcy, oczywiście, przynieść zbiorniki więc samolotów.

Być może, mimo wszystko, nawet babcia może uczyć młodszych członków rodziny, jak zrobić papierowy samolot techniką origami. Jednak w czasach młodości i dziadkowie nie mieli takie piękne imiona zagraniczne – origami. Naucz się, jak zrobić papierowy samolot, rozpoczęła się już w przedszkolu. To był najprostszy model.

Dziś jest już napisany i opublikowany całych książek ze szczegółowymi instrukcjami, jak uczynić z samolotu. W wersji drukowanej i on-line książek zawierają ponad 100 różnych modeli najczęściej wykonywane w technice origami, począwszy od samolotów dzieciństwie przez dziadka modeli samolotów i szybowców, składający się z ins origami. Na przykład książka Jayson Merril nauczyć dzieci, jak zrobić papierowy samolot tego modelu, który nie jest słyszalny nawet młode i niezwykle zaawansowaną mamę i tatę.

A jednak, jak zrobić papierowy samolot, aby móc grać z nim w pokoju, podczas gdy matka jest w stanie spoczynku? Że uczynił żadnego hałasu w zakładzie i podczas lotu, a może wylądować tuż nad moją matką, a ona nawet nie obudzić. Chcesz nauczyć się?

Wystarczy zwykły zeszyt i złożyć górne rogi tak, że są one zamknięte. Teraz prawo kąt utworzony na górze powinna być obniżona. Linia krotnie powinno się odbyć w środku podwójnego dodatkowo.

Weź górną część powstałych części i połączyć je ze sobą tak, że sam kąt nie tworzy się na górze – gdy samolot odbywa się z tępym nosem, jego „zmienność” jest znacznie wzrosła. Chociaż można po prostu powtórzyć pierwszą akcję, składane końce razem w linii prostej, tworząc na szczycie szczegóły kątem prostym.

Następnym krokiem jest zapewnienie modelu tak, że nie jest ujawnione. Trójkątne końcówka wystająca spod ostatnich założonymi wierzchołków origami, konieczne jest, aby wyginać ku górze. Powstałą postać złożone na pół tak, że wzór mocujący położenie odstające. I ostatni etap produkcji samolotów – flex dół skrzydła. Wszystko Najprostszy model samolot origami gotowy do uruchomienia!

A w artykule pokażemy, jak zrobić samolot wykonany z tektury i kije bardzo szybko, ale taki, który będzie latać na dość dużą wysokość z procy. Och, proca, to z pewnością nie ma prawie każdy chłopiec w świecie. Więc to „chuligan narzędzie” wysłać w użyteczny kierunku!

Najpierw trzeba przygotować skrzydeł samolotów, odcinając je z kartonu. Powinna być jedna część kształt pięciokąta. Do jego produkcji zbudować prostokąt 5×20 cm, trzeba pamiętać środku na dłuższym boku na górze. Następnie, szerokość górnej odłożyć 1cm i połączyć ten punkt z oznaczeniami na długości boiska. Kryalya uzyskano lekko rozchylone narożnikach przy końcach.

Następnie robimy drugą część – tylne błotniki. W postaci przypominają one duże skrzydła, ale mniejsza od 3H12sm prostokąta.

Na ogonie jest lotka – takie jakby pionowego skrzydła ogonowej. To musi być w identycznym kształcie i wielkości do połowy poziomej części ogona. Dodać do tego część musi być dwukrotnie, pozostawiając wolne miejsce przyłączenia. Jego ogon jest przyklejony w środkowej części skrzydła, rozszerzając wolne brzegi.

Teraz gałązka 25 cm długości wklejone dużych skrzydeł przed „samolotu” i ogon, oczywiście, wyposażyć koniec gałązki. Na nosie samolotu w gałązkę trzeba jechać trochę buta kołek tak, że zatrzymany w dół. Wkładając ją do procy dziąseł, pociągając za niego, a następnie zwalniając pytamy naszym super-szybka prędkość samolotu tak, że jest jak ptak poszybował w górę w górę! Gdzie już tam fabryka zabawek na baterie! Nasz a – nie ma baterii nie są potrzebne !!!