591 Shares 7473 views

Aktor Siergiej Koltakov: biografia i twórczość

Sergey Koltakov – utalentowany aktor, poeta i rodak V.Shukshin. Ma ponad 35 ról w filmach i serialach telewizyjnych. Chcesz dowiedzieć się o jego biografii i twórczości? Teraz powiemy wszystko.

Koltakov Sergey: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodził się w 1955 roku (10 grudnia) w Barnauł. Jego rodzice mieli żadnego związku z kina. Ojciec Siergiej chciałby w przyszłości syn stał się żołnierzem. Matka była gotowa podjąć jakiekolwiek z własnego wyboru.

Od najmłodszych lat okazywał Sergei miłość do sztuki aktorskiej. Załatwił występy domowy z przebrań i parodie. Oglądając go z boku, to było bardzo zabawne.

Po maturze (1974), facet poszedł do Saratowa. Tam po raz pierwszy wszedł do szkoły teatralnej. I. Slonova. Jednak po drugim roku człowiek wziął dokumenty.

Moskwa Conquest

Sergei wrócił do domu, aby mieć poważną rozmowę z rodzicami. Powiedział ojcu i matce swej chęci wejścia na Uniwersytecie Moskiewskim. W rezultacie człowiek był błogosławiony. Jego ojciec dał mu list polecający do rodaka – Shukshinu Vasiliyu. Nasz bohater nie wie nawet, że jest znanym aktorem.

Po przybyciu do stolicy Siergiej odkrył stratę litery i zdjęć, które zostały wycofane Shukshin o zapoznanie się z ojcem. Ale pochodzący z Barnauł nie rozpaczaj. Udało mu się znaleźć Vasiliya Makarovicha. Popularne w tamtych latach, aktor spotkał rodaka, jak powinno być: smaczne karmione, słuchał i położyć go do łóżka.

SHukshin wysłany Sergei VGIK, wręczając mu notatkę jednego z członków komisji konkursowej – Boris Baboczkin. Ale aby dostać się na uniwersytet pod patronatem Vasiliya Makarovicha nasz bohater nie stało. Tego dnia Babochkin nie był w komisji. Tak, i Siergiej wiedział zrobić, aby VGIK ciągnąć – to źle.

Koltakov szybko stał się studentem innej uczelni – GITIS. Został wpisany na kurs Popov. W 1979 roku Siergiej Michajłowicz otrzymał długo oczekiwany dyplom. Prawie jak tylko wszedł do teatru. Majakowski. Ale tam Koltakov nie trwała długo. W 1982 roku aktor dołączył do Teatru Dramatycznego. Stanisławski. A to jeszcze nie wszystko. W 1989 roku został wpisany na trupy Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

Sergey Koltakov: filmy z okresu sowieckiego

Po raz pierwszy na ekranach nasz bohater pojawił się w 1981 roku. Przyjęła rolę Pawła w filmie „Valentine”. Dyrektor Gleb Panfilov był zadowolony ze współpracy z młodym aktorem.

3 lata później ukazał się ich drugi film z udziałem Siergieja Koltakova – „Partnerzy”. W tym czasie udało mu się przyzwyczaiłem do obrazu Anatolij Tredubenko.

Od 1986 do 1990 roku aktor zagrał w kilku taśmach należących do różnych gatunków. Jakie są tylko obrazy, ani on sam próbował dalej. Nasz bohater był, a Armia Czerwona, a psycholog i byłych więźniów.

Ciąg dalszy kariera filmowa

Pomimo faktu, że aktor Siergiej Koltakov grał wiele jasnych i ciekawych ról, jego talent nie został doceniony. W 1990 roku nasz kraj przeżywa trudne czasy. W praktycznie wszystkich obszarach (kultura, gospodarka, polityka) nastąpił kryzys. Siergiej Michajłowicz pojawił się w filmach rzadko. W roku wyszło na jednym zdjęciu z jego udziałem. Niektórzy aktorzy nie mogli nawet pochwalić się takim wynikiem.

W 2000 roku wszystko się zmieniło na lepsze. Koltakov Siergiej zaczął aktywnie działać w filmach. Kierowany przez artystę dosłownie ułożone propozycji dotyczących współpracy. Poniżej przedstawiamy jego najbardziej żywy i niezapomniany filmu działa się w okresie od 2000 do 2014 r.:

  • "Dzieci Arbatu" (2004) – Solts;
  • "Rzucony" (2005) – Główne Genin;
  • "Zabójcza siła – 6" (2005) – Krutikov;
  • „Bracia Karamazow” (2009) – główną rolę;
  • "Lato z wilkami" (2011) – Denis Semerenko;
  • "Side of the Moon" (2012) – Wsiewołod Ukolov;
  • "Doktor Śmierć" (2013) – Anton Mets;
  • "Ostatnie rzeczy" (2014) – Andrew Zvonarev.

Sergey Koltakov: miłość życia

Nasz bohater wielokrotnie podkreślał, że nie jest szczególnie popularny wśród dziewcząt w wieku dojrzewania. W liceum, Sergei była nieodwzajemniona miłość. To ona popchnęła go do pisania poezji.

Po Koltakov zaczął działać w filmach, że ma dużo fanów. Jednak, aby budować relacje z kimś kogo nie jechał. I to jest wytłumaczenie. Aktor wiedział, że nie byli oni zainteresowani w człowieku, ale jako osoba z wyświetlaczem.

Obecnie Sergey Koltakov dokładnie chroni prywatność od ingerencji z zewnątrz. Ta zasada rodzi wiele plotek. Niektórzy uważają, że jest to kwalifikuje się kawaler, podczas gdy inni uważają, że jest to wzorowy ojciec rodziny.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, kto jest Sergey Koltakov. W związku z takimi cechami jak pracowitość i poświęcenie, był w stanie osiągnąć szeroki rozgłos i uznanie publiczności. Życzymy mu bardziej znaczącą rolę i szczęścia w życiu osobistym!