356 Shares 7776 views

„Nasza marka” (karma): recenzje weterynarze

Dziś wielu właścicieli psów i kotów wolą zawierać w diecie swoich ulubieńców suchej karmy. Nowoczesne producenci rozwijają swoje przepisy tak, że zwierzę otrzymuje wszystkie niezbędne dla normalnego rozwoju organizmu i pierwiastki śladowe. Jednym z najbardziej popularnych odmian, takich jak zrównoważony posiłek jest „Nasza marka” – karma dla kotów. Odpowiedzi o nim weterynarzy i miłośników domowych konwencjonalnych pozytywne.

Producent „Nasze znaki”

Ten wspaniały przydatne i niedrogie jedzenie jest produkowany przez tę samą firmę w „Gatchina CCH”. Jego praca jest firma rozpoczęła ponad pięćdziesiąt lat temu. Dla tej ogromnej ilości personelu czasowego rośliny zgromadził duże doświadczenie w opracowywaniu receptur karmy dla zwierząt domowych. Dziś są one wykonane na nowoczesnym wyposażeniem najwyższej jakości produktów. Obecnie firma, „Nasza marka” strona (pasza i kompozycja przedstawiła go w całości), który znajduje się w nm-pride.com, jest to jeden z najbardziej znanych rosyjskich producentów pasz. Skład produktów dla psów i kotów, są zawarte w tym bardzo użyteczny dla ich organizmu witamin i minerałów.

Miłośnicy zwierząt opinia

Oczywiście, „Nasza marka” (kotów, których opinie pozwalają nam ocenić go jako jednego z najbardziej popularnych) nie jest tak szeroko reklamowane jako te same „Whiskas” i „Royal”. Jednak opinia o nim od doświadczonych hodowców kotów, nawet wyższe niż tych marek. To wynika głównie naturalności stosowanego do wytwarzania produktów. I, oczywiście, ważną rolę w popularyzacji produktu odgrywa i nie zbyt drogie. Jak to się mówi recenzje, koty otrzymujące ten pokarm zdrowy wygląd, nie tracą na wadze i nie blakną.

Krytyka tego znaku nie powoduje zbyt dużą ilość produktu zawartego w mięsie. W szczególnie wrażliwe koty czasem rozwijać alergii do kukurydzy, jest zawarty w większości wersji produktu Gatchina.

Opinie lekarzy weterynarii o „naszej marki”

Nie jest to zła opinia o tym rufy nie stało tylko u kotów kochanków. Dobra marka o „naszych” reagować i ekspertów – lekarzy z klinik weterynaryjnych. Wierzą także, że to jedzenie dla zdrowego i pożywne zupełnie nie jest gorszy od znanych zagranicznych marek, a pod pewnymi względami nawet je przewyższa. Na przykład, sucha karma «Nasza marka” nie zawiera barwników, konserwantów i GMO. Kupuje kota, będziesz w stanie pozbyć się zwierzęcia wystąpienia przyszłych problemów, takich jak niestrawność, otyłość, przedwczesne starzenie się, robaki i tak dalej. D. Oczywiście, tylko jeśli dasz go do swojego zwierzaka poprawnie.

W ten sposób można bezpiecznie kupić jedzenie, „Nasza marka”. Opinie lekarzy weterynarii o nim pozytywnie. Niezbyt dobrze, odnoszą się one tylko do tego, że „nasza marka” zawiera zbyt wiele produktów „zwierzę”. Przetłumaczone na język potoczny – miele na proszek, rogami dziobami i kości. Według nich, do strawienia taki produkt nie jest zbyt dobra.

Jak karmić „naszą markę”

Tak więc, „Nasza marka” – żywność, która opinie właścicieli kotów i psów w większości doskonałe. Jak prawidłowo dać zwierzętom produkt? Zalecenia lekarzy weterynarii w tym zakresie są następujące:

  • W takim przypadku, jeśli dać kotu suchą karmę, powinno się nadać mu stały dostęp do wody pitnej. W dniu zwierzę w tym przypadku należy spożywać co najmniej 20 ml płynu.
  • Nie można mieszać suchej karmy z tradycyjnym. Fakt, że „nasza marka” zawiera absolutnie wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe i składniki pokarmowe zwierząt. Ekstra kot może tylko zranić.
  • Należy zakupić tylko rodzaju paszy, „Nasza marka”, który został zaprojektowany specjalnie dla kotów. Należy również zwrócić uwagę na fakt, w jakim wieku zwierzęcia jest ona przeznaczona.

Mimo że weterynarze zalecamy karmienie kotów i psów jest takie pasze, wielu właścicieli zwierząt domowych wolą dać im jedzenie z jego stołu, porównując suchej karmy z czymś w rodzaju „fast food” dla zwierząt. Oznacza to, aby dać swoje zwierzę do decydowania, oczywiście, ty. Jednak „Nasza marka” kot lub kot nie zaszkodzi w żaden sposób. Wielu fanów tych zwierząt kupić ten produkt, w tym w celu podawania bezpańskie koty, ponieważ jest tani.

gatunek

Do tej pory zakład produkuje kotów «Nasza marka» następujące grupy:

  • Dla kociąt. Wykonane ten rodzaj kurczaka i ryżu. Między innymi, może być używany dla kotów w ciąży.
  • Dla dorosłych zwierząt. Jednym ze składników jest ryż. Po drugie – w zależności od odmiany – jagnięciny lub kurczaka. Ponadto, dorosłe koty i koty odprowadzane spożywczych, warzyw i wołowiny jak królik i wątrobę.
  • Dla starszych zwierząt. Gatunek ten zazwyczaj kupić dla kotów w ciągu siedmiu lat. Jest to pokarm granulowany, odpowiedni dla wrażliwych zębów „starszych” psów i kotów.
  • Dla wykastrowanych zwierząt. RSS tej kategorii są zrównoważone tak, że korzyść jest mniej aktywny w tym zwierzęciu.
  • Dla szczególnie wybrednych kotów. Dodać do tego rodzaju ryżu i łososia.

Ponadto, w suchej żywności «Nasze marki” obejmuje elementy, takie jak miedź, jod i cynku. Dostępny jako hipoalergiczne produkt, przeznaczony dla wrażliwych zwierząt. W chwili obecnej firma „Nasza marka” produkuje dwa rodzaje żywności – suche i konserwy miękkie. Bardzo ciekawy wybór pasztetów są marki. Gotować kurczaka. A ptak jest uprawiany na roślinie Gatchina. Hodowane na rośliny i ryby, która jest również stosowana przez przygotowania pasz, w tym na koty i psy. Wszystkie produkty firmy „Nasza marka” jest certyfikowany na zgodność z międzynarodowymi standardami.

Ogólne informacje na temat składu paszy

Ponadto, w rzeczywistości, składniki odżywcze, „Nasza marka” (karma) zawiera strawne włókno. Element ten wspomaga prawidłowy przepływ procesu trawienia. Ponadto dzięki jego obecności ciała zwierzęcia wchłaniania substancji odżywczych.

Innym użytecznym elementem tworzący część suchej paszy Znak ten tauryny. Substancja ta ma bardzo korzystny wpływ na zwierzętach wzroku. W celu wzmocnienia układu odpornościowego kotów w producenta pasz obejmuje również różnego rodzaju przeciwutleniaczy. Na przykład, bardzo przydatne witaminę E.

Pasza „Nasza marka”: skład

element

procentowa zawartość

tłuszcze

12

białko

26

celuloza

2

wapń

1

popiół

7

fosfor

1

witamina A

8000 jm

witamina E

200 mg

witamina D3

750 Me

Dawkowanie

To powinien być świadomy zbyt. „Nasza marka” – karma dla kotów (pozytywne opinie o tym), że chcesz dać, oczywiście w pewnych ilościach. Doprowadza go do zwierzęcia tak, aby nie przejadać, a nie głodować. Konkretna stawka zależy głównie od wagi kota lub koty. Tak więc, małe zwierzę, o wadze 2-4 kg, wydajność około 30-80 g pożywienia dziennie. Inne koty (5-6 kg) są podawane 70-120 g na dzień. W ciąży i koty karmiących normą jest czasami konieczne zwiększenie dwa do trzech razy. Zatem, duże zwierzę, o wadze 6 kg może jeść prawie pół kilograma produktu dziennie. Oczywiście, należy kierować się ilością paszy powinno być kota apetytu lub koty.

Jak to „Nasza marka” same zwierzęta

Opinia o paszach krajowym od właścicieli kotów i weterynarzy, jak widać, najbardziej pozytywny. Ale jak to „Nasza marka” same zwierzęta? Według obserwacji właścicieli, nakarmić koty i koty bardzo dużo. W tym najbardziej nastrojowym i wybredna. I nie ma w tym nic dziwnego. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, wyważonej kompozycji i paszy odżywczej „Nasza marka” różnią się doskonałym smakiem. Ponadto firma wyprodukowała i odmiany granulowane. W tym ostatnim przypadku, zasilanie dba również doustnej pożerającego jej zwierzęciu.

Aby produkt pozostaje świeży przez długi czas, eksperci z firmy „Nasza marka” opracowali specjalny pakiet dla niego. Oczywiście, przy zakupie należy zwrócić uwagę na trwałości żywności, jak również jego data premiery.

Jak przechowywać

Tak więc, „Nasza marka” – karma dla kotów, które opinie pozwalają nam sądzić go za jednego z najlepszych jakości produktów na rynku rosyjskim, z pewnością zasługuje na uwagę fanów pussies domowych. Należy jednak być odpowiednio przechowywane. Pokarmy suche granulowane dla kotów i psów może pozostać świeże przez długi czas, nawet jeśli już wlewa się do miski. Najważniejsze – aby całkowicie wyeliminować ich kontaktu z wodą, aby zapobiec obrzęk. Jednak podczas składowania muszą przestrzegać pewnych zasad. Sprowadzony z opakowania przechowywać najlepiej jest od razu wydrukować i wlać zawartość w dowolnym zamykanego pojemnika.

Miękkie, wilgotne różnorodne jedzenie po otwarciu opakowania, należy przechowywać w lodówce. Podczas karmienia zwierzęcia trzeba upewnić się, że produkt w misce przez długi czas nie kłamią.

Jak widać, „Nasza marka” – karma dla kotów, to wysokiej jakości i doskonale nadaje się do zwierzaka jakiejkolwiek wagi i wieku. Ponadto, wykorzystując go może być dobry pomysł, aby zaoszczędzić pieniądze. Ale oczywiście, wszystko indywidualnie. Zaczynając karmić kota lub kota suchy produkt ten jest potrzebny, aby być przestrzegane przez zachowanie i stan zdrowia zwierzęcia. Być może zwierzę pokaże objawy uczulenia lub produktu, który po prostu „nie pójdzie”.