599 Shares 9699 views

Olive Zhiru: biografia i życie osobiste piłkarz

Słynny piłkarz Olive Zhiru urodził się we francuskiej miejscowości Chambery 30 września 1986 r. Miłość od piłki nożnej, który powstał w chłopcu w młodym wieku, zaangażowanie, wytrwałość i starannej pracy nad Oliviera pomógł uzyskać międzynarodowe uznanie i sławę.

kariera seniorska

Pierwszym klubem, który został wykonany przez Olivier stał się „Grenoble”. Debiut w piłkę nożną, które odbyło się 24 marca 2006, był całkiem udany. Jego pierwszym celem napastnik był w stanie zdobyć się miesiąc później, z celem przyniósł zwycięstwo swojej drużyny w meczu przeciwko zespołowi „Le Havre”.

W 2007 roku Oliwa Zhiru wynajmowane Club „Istra”, mówiąc w Lidze 3. Jednakże pozostał w piłkę nożną na długo i wkrótce został dosłownie wynajmowane w „Tour”, gdzie z powodzeniem grał 2 sezony, z których jeden został nazwany najlepszym strzelcem.

W lipcu 2010 roku, francuski napastnik zadebiutował w „Montpellier” przeciwko węgierskim zespołem „Győr” w Europa League kwalifikacji. Podczas gry Giroux zdobył pierwszą piłka wbita do nowego zespołu, który również był jedynym i wygraną.

W Ligue 1 Olive Zhiru zaczęły pojawiać się w sierpniu 2010 roku w „Montpellier”. Brilliant gry, często poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Z każdym sezonem liczba goli napastnik uzyskali istotnie wzrosła, a jeśli w latach 2010-2011. ta miała dwanaście lat, a następnie w latach 2011-2012. – już dwadzieścia jeden lat. Ponadto, w 2012 roku, „Montpelier” po raz pierwszy został mistrzem Francji dla jego istnienia. Popularność Olivier był już w skali światowej.

Londyn „Arsenał”

Po udanym sezonie francuski piłkarz zainteresowany w ciągu zaledwie dwóch angielskich klubów – „Arsenał” i „Chelsea”. Giroux postanowił dać pierwszeństwo „Arsenał”, który był wspierany przez umowy. Uznane przez gracza, od samego dzieciństwa marzenie występów w Premier League w Anglii, a więc bardzo zadowolony z mojej nowej pracy.

Olivier zadebiutował na „Arsenał” w meczu przeciwko zespołowi „Sunderland”, które odbyło się w dniu 18 sierpnia 2012 r. Pierwszym celem w napastnika nowego klubu zdobył gola 26 września „Coventry”.

Olive Zhiru, „Arsenał”, dla których stał się drugim domem, cały czas doskonaląc swoją technikę posiadania i próbował w każdym meczu, aby realizować się w mocy.

Występy w reprezentacji Francji

Dzięki wspaniałej grze w piłkę nożną, „Montpellier” Loran Blan, francuski krajowy trener w 2011 roku spowodował Olivier grać mecze towarzyskie przeciwko Belgii i Stanach Zjednoczonych.

11 listopada 2011 odbyła Giroux debiut w reprezentacji swojego kraju w grze z Amerykanami. Pierwszym celem Olivier spędził bramy niemieckiego zespołu, znalazł się na 21 minutą pierwszej połowy.

Olivier Giroud został ogłoszony we francuskiej drużyny narodowej do udziału w miejscu w Polsce i na Ukrainie, EURO 2012. W mistrzostwach wziął udział w trzech meczach, ale tym razem szczęście nie było tak korzystne, a zatem nie można było odróżnić Giroux.

ciekawostki

Według magazynu Tetu w 2011 Olive Zhiru został uznany za najseksowniejszą odtwarzacza we Francji. Napastnik ma niezwykłe danych zewnętrznych i konstytucję, która pozwala mu często biorą udział w różnych sesjach zdjęciowych, a czasem nawet nago.

Po zakończeniu meczu towarzyskiego „Arsenał” przeciwko reprezentacji francuskiego piłkarza Wietnamu cechował ciekawą rzeczą do zrobienia: w siedzibach stoiskach zdjął spodenki i dał je do swoich fanów.

W jednym z wywiadów, francuski napastnik powiedział, że wierzy, że los przeznaczony mu żyć jasny piękne życie, i dlatego zawsze, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, w nadziei na cud.

Olive Zhiru: miłość życia

Forward London "Arsenał" żonaty. Jego małżeństwo z Jennifer miała miejsce w 2011 roku, po 1,5 roku, po czym rodzina Giroux urodził córkę Jade. Wydawałoby się, w ich stosunkach panowała miłość i harmonię, jak Olive Zhiru i jego żona byli nierozłączni. Jennifer zawsze uczestniczył w meczach, w których grał męża, wspólna z nim radość zwycięstwa i ból porażki.

Jednak Olivier zniszczone w jednej chwili cały rodzinną idyllę, w przeddzień meczu zmienić prawo do żony z brytyjskim modelem Seliyu Key. Następnego dnia od incydentu, z powodu pisać o Sun gazety, znana wszystkim, w tym Jennifer. Jednak model Giroud i zaprzeczył, że mieli intymności.

Olivier, wiedząc, że grozi mu zerwanie z żoną i bardzo imponujące klubu od kary za naruszenie umowy (około 280 tysięcy złotych. Euro), wykonane publiczne przeprosiny za swój czyn wysypka.

„Arsenał” żałował jego przedniej i postanowił nie karać go w ten sposób, ale na relacjach z żoną jest o wiele trudniejsze. Pchnęła stan Olivier: jeśli nie powróci do Francji, do końca ich małżeństwa. W życiu kontrowersyjnego napastnika jest teraz trudny okres, kiedy jest to konieczne, aby wybrać to, co jest droższa niego kariery lub rodziny. Jak los Giroux grzmiał po skandalu seksualnego, jest nadal nieznany.

Olive Zhiru – słynny francuski napastnik zdobył dzięki swojej pięknej gry, światowe uznanie i sławę.