282 Shares 5173 views

Jungar chomiki: pielęgnacja i konserwacja w domu

Wybierając chomika domowych, nie popełniła błędu. Po pierwsze, ten mały zwierzę jest bardzo słodki. Po drugie, jego zawartość nie wymaga dużo czasu i pieniędzy. Po trzecie, chomiki nie zajmie zbyt dużo miejsca w mieszkaniu. Po czwarte, są ciche i nie przeszkadza ci dużo. Po piąte, sam przywiązać się do tego małego stworzenia w krótkim czasie i kocham go.

Cechy rozmnażać chomików Jungar

Jungar chomiki, pielęgnacji i konserwacji, które praktycznie nie różnią się od podobnych środków dla innych rodzajów chomików, potrzebują uwagi i uczucia właścicieli. Często niedoświadczeni kupujący nie jest w stanie odróżnić tego rodzaju, ponieważ nie wiedzą, cechy charakterystyczne. Dzhungariki bardzo podobny do Campbella, ale ich różnice są oczywiste: kolor może być brązowy, czarny i szary, a chomiki Campbell – bardziej jasne kolory. Jungar futro chomik puszyste, równo posadzone i rośnie kępkami Campbell nierównomiernie. W dzhungarikov paskiem wzdłuż grzbietu szersze i ciemniejsze, a można zobaczyć obraz na czele diamentu.

Masz chomiki Jungar? Konserwacja i pielęgnacja Musisz przestrzegać pewnych zasad. Tak, trzeba wiedzieć, że te małe zwierzęta walczą ze sobą o posiadanie własnego terytorium. Dlatego, aby umieścić w jednej komórce dwa lub więcej chomiki „dla firmy” nie może. Zwierzęta mogą zabić siebie, będą wrogie, martwić się, jak ukryć dostaw żywności i że będą musieli prywatności.

Dla chomika jako osłona dla małego akwarium lub słoik trzech litrów, którego dno trzeba wlać 2-4 cm trocin i kawałkami papieru. Jeśli jest to akwarium, należy zorganizować mu zaciszne miejsce do spania – trochę sklejki dom. Chomiki są z natury bardzo aktywny i wesoły. Dlatego powinno być wystarczająco dużo miejsca, aby grać i biegać. Jeśli nieaktywna Jungar choroba chomika przylgnąć do niego częściej, więc kupić mu kółko do biegania i pofantaziruet i sprawi, że jakiś rodzaj szkieletu rur w formie labiryntu. Zwierzę będzie aktywnie poruszać, i to będzie interesujące go obejrzeć.

Jungar chomiki, pielęgnacja i konserwacja, która jest bardzo podobna do pielęgnacji innych gryzoni żywią się ziarna, nasiona i specjalne jedzenie z sklepie zoologicznym. Dla nich, jedzenie jest nie do przyjęcia „ludzkie” od niestrawności mogą po prostu umrzeć. Zabrania się karmić wiórów PET, solone krakersy i orzechy.

Te nocne zwierzęta, na późną godzinę, aktywnie „praca” w swoim domu, trochę papieru szelest i wykonywania. Jungar chomiki, pielęgnacja i konserwacja które odpowiadają powyższych wymagań, pozostaje aktywny przez cały rok i nie hibernacji. Przyczynia się to także do utrzymania optymalnej temperaturze + 18-21 °. Przy 10 stopniach chomika zasypia i może pomieścić kilka miesięcy.

Jungar Hamster (pokazano zdjęcie powyżej) jest bardzo chistoploten. W komórce, to przypisuje się najdalszym rogu łazienki. Umyć w wodzie nie jest konieczne, ale basen z piasku mogą być organizowane raz w tygodniu. Jeśli trzymać się naszych zaleceń, to zwierzę jest aktywne, zdrowe, a ich wygląd zachwyci wszystkich gospodarstw domowych.