537 Shares 5405 views

Co trzeba wiedzieć, co się łóżka dla dzieci wykonane z drewna z rękami

Nie zawsze mają chęć do wydawania pieniędzy na zakup konkretnego meble. Ale nie jest to obowiązkowe. Po tym wszystkim, coś można zrobić samemu. We współczesnym świecie, z tak wielu różnych narzędzi i materiałów, które nie mają większego wysiłku, aby Łóżeczko z naturalnego drewna.

Co jest potrzebne do budowy łóżka

Aby zamontować łóżeczko będą potrzebne następujące elementy:

  1. Ściany boczne. Dla nich, potrzeba 4 bar i 18 okrągłych kolumn. Słupki w czołowej być zrobione przez otwory, tak aby wszystkie części mogą być skręcane.
  2. Aby zamontować łóżko z drewna z rąk, trzeba będzie zakończyć bok. Na to potrzeba 14 prętów o różnych rozmiarach i 12 okrągłych kolumn, z których 4 musi być trochę dłuższa.
  3. Dno. Dla szerokości dolnej 2 muszą grubego pręta, 4 bar jest cieńsza, mniej poprzednich dwukrotnie, jeden arkusz sklejki.
  4. Zestawić łóżko z drewna z rękami nie będzie działać bez wiązań. Trzeba będzie 8 śrub z łbem stożkowym, orzechy, shaybochek, 4 nogi, które można odkręcić od bezużytecznych starych mebli.

W celu dokonania łóżko z drewna ze swoimi rękami, potrzebne są następujące narzędzia: piłę, gładką powierzchnię, materiały piśmienne, taśmy, narożniki, śrubokręt, szczypce, wiertła.

Zaczynamy zbieranie łóżko

Przystępujemy do montażu. Znając algorytmu, będzie mógł kontynuować zbieranie łóżko z drewna z ich rąk. Natychmiast należy zwrócić uwagę na fakt, że produkty te są przymocowane do siebie obszarów, zamiast śrub. Pręty są wiercone otwory przelotowe i wprowadzić je do siebie, poprzez zabezpieczenie kleju. Gdy cięcie należy ściśle przylegają do odpowiadających wymiarom dolnego panelu złoża szerokości materaca. Nogi do łóżka, jeśli nie są gotowe, umieścić na klej. Wsparcie mogą także tworzyć własne. Aby to zrobić, przetarte belkami na dwie równe części. Ponadto, aby Łóżko dla dzieci, materac zysk odpowiadający wielkości dolnym panelu lub dostosowywanie odpowiednich ustawień pod starym. Następnie przymocować nogi do przekroczenia panele boczne. Aby to zrobić, należy pozostawić szczelinę o szerokości 1,5 cm na wszystkich regularnych panelu łóżku, więc można naprawić pręty nośne. Następnie zamocować nóżki do mebli, które zbieramy, a także ustawić podłużną część złoża. Dalsze podstawy kotwiczenia na zawiasach i instalowania zawiasu się. Do podstawy łóżka zaleca się wybrać sklejki, ponieważ jest wystarczająco lekki i mocny materiał.

Co można powiedzieć na zakończenie

Domowe łóżko z drewna można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także trzyma kawałek samego mistrza. Ponadto produkcja łóżku jest procesem twórczym, jak i po montażu, można zrobić to projekt, który pozwoli jeszcze bardziej wyjątkowy. W każdym przypadku należy wybrać sposób tworzenia łóżko dla siebie. Można to wszystko zrobić samemu, i można zamówić od profesjonalistów. A jeśli wybierzesz pierwszą opcję, a następnie Powodzenia w tworzeniu takiego wspaniałego mebla!