600 Shares 6633 views

Wyrównywania podłogi pod laminat, parkiet lub płytki podłogowe.

Nowoczesna podłoga jest tak prosty w obsłudze, że każdy aptekach w stanie samodzielnie wytwarzać ich instalację. Znaczna część czasu spędza na proces wstępnej obróbki, natomiast w głównym dziele ciągu zaledwie kilku godzin. Należy zauważyć, że wyrównanie podłogi pod laminat, płytki lub parkiet – obowiązkowego etapu naprawy. Zwłaszcza, jeśli istnieją znaczne nierówności w różnic wysokości. W przeciwnym razie, nowa podłoga po prostu wstać, i powinny zostać zmienione zadanie.

Laid laminat. Poziomowanie podłoga mokro

Regulacja technologii betonowej podstawie za pomocą powiązania odnosi się do klasycznych budowlanych i remontowych. Ukończony suchych mieszanek znacznie łatwiejszy proces. Zauważ, że wyrównanie podłogi pod laminat nie różni się od przygotowania podłoża do układania lub płytki ceramiczne. Dlatego te zalecenia mogą być bezpiecznie stosowane w każdym z tych przypadków.

Przed przystąpieniem do pracy, na pewno upewnić serwisowania sąsiednich komunikacji, ponieważ po dostęp do nich podłoga jest trudne. Wszystkie szczeliny w podłodze należy uszczelnić wypełniacz. Z powierzchni betonu, w razie potrzeby w celu usunięcia pozostałości rdzy, smarów, farb i innych zanieczyszczeń. Na szczycie podłożu betonowym czystą za pomocą odkurzacza.

Kolejny etap – zastosowanie podkładu. W tym celu, preparaty na bazie polialkoholu winylowego lub akrylanu. Korzystny sposób powierzchnia rozpylacza. Jednak wałkiem malarskim , też jest całkiem w porządku.

Podzielenie stołu i ściany obwodzie pomieszczenia leżały pasków spienionego polistyrenu lub zębatki, owiniętego w folię.

szerokość pokoju od ponad pięciu metrów, podzielona na małe działki, torując połączenia między nimi.

Jeśli istnieją znaczne ubytki w podłodze pod dostosowania laminatu jest wykonywana na rezonatorów. Bo tu są pewne niuanse o nim chciałbym porozmawiać trochę więcej.

Aby zainstalować prowadnicy stosowany poziom budynku co najmniej 1,5 metra. Pierwszy sygnał nawigacyjny jest w najwyższym punkcie podłodze w odległości 20 cm od ściany. Wszystko kolejny zestaw na poziomie pomocy, skupiając się tylko na nim. Odległość między radiolatarni zależy od reguły długości. Na przykład, jeśli ilość ta wynosi 1,5 m, z pierwszego do drugiego zestawu boku 1,30 cm, do wszystkich kolejnych – 1,45 cm, drugi biorąc również odległości 1,30 cm Krepjat radiolatarni z ziemią, często. korzystając Rotband.

Gdy punkty orientacyjne być zainstalowane, nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wylewania zaprawy. W celu osiągnięcia maksymalnej jednorodności za pomocą wiertarki z piany.

Gotowy roztwór wlewa się pomiędzy nadajników i rozproszonej zasady. Jeśli jest to konieczne, poszczególne obszary można poprawić szeroką łopatką (budowa kielni). Przed pełnym uścisku roztworu należy odczekać około dwóch dni.

Jak widać, podłoga wyrównującego dla laminatu – prosty proces, ale dość długo. Wygodniej pracować tylko kilka. Jeden przygotowuje rozwiązania, inne Leveling.

Wyrównanie podłogi drewnianej pod laminatem

Wet tie dobre dla budynków, w których powłoka jest całkowicie nieobecny. Jeśli nie ma pokoju drewniana podłoga jest bardziej wygodny w użyciu innej opcji. Suchy jastrych pozwala w niektórych przypadkach zrobić bez demontażu pokrywy. Nieznaczna różnica wysokości (nie więcej niż 1,5 mm na metr kwadratowy) kompensuje podłoża laminatu.

Czy drewno podłogi w dobrym stanie, to możliwe jest ograniczenie piaskowanie, a następnie montażu i zlewanie szczelin mieszaniny akrylowy. Stara płyta też nie spiesz się wyrzucić. Re-strugane i podłoga lifting, można uzyskać zasięg jakości pod laminat lub parkiet.

Różnice w ilości do 10 mm, ustawione kompozycje klejące na bazie PVA, i trociny.
Oczywiście, stary deska jako „ostry seks” nie pasuje, tak że te elementy powinny być zastąpione nowymi.

Jest jeszcze inny preparat wariant, który wykorzystuje tylko belek, pomiędzy którymi jest wypełniona ekspandowana glinka. Powyżej ułożonych w stos płyt wiórowych lub płyt OSB odpowiedniej grubości. Zamontowane na śrubach, do obróbki drewna.

Jak widać, podłoga pod laminat niwelacji realizować własne przystawki. Oszczędzając pieniądze, czas i nerwy w tym samym czasie będzie dość znaczna.