587 Shares 9490 views

Film „Sobowtór Diabła”: aktorzy, role, opisy, opinie i oceny

action-fantazja autora reżyser Lee Tamahori „Sobowtór Diabła” (aktorów pierwszego planu: D. Cooper, L. Sagnier, R. Rawi, F. Quast) – prowokacyjny thriller biograficzny nie jest stracone na aktualne tematy polityczne.

Kino na ból tematu

dyrektor Nowa Zelandia Lee Tamahori na początku 2000 stał się znany jako twórca dynamiczny, ekscytujące i dość twardych obrazów – ostatni (bardzo opłacalne) Seria James Bond „Die Another Day” oraz thriller „W sieci pająka”. Po ogromnym sukcesie wyjął dwa średniej thriller, który przeszedł niezauważony na widowni, ale do dziewiątki rozbił krytyki, tym samym kładąc kres karierze w Hollywood Tamahori. A potem przychodzi pomysł choreografa by nakręcić film „Sobowtór Diabła”, o życiu synów Saddama. Nikt nie podejrzewał, jak trudny jest proces tworzenia taśmy.

ciągłe problemy

Problemy z finansowaniem obrazu „Sobowtór Diabła” (aktorów i roli wybranej siebie w skąpym budżecie) nie jest dozwolone, aby rozpocząć filmowanie od kilku lat. Skrypt dla pamiętników Latifa Yahya, który był dwukrotnie Black Prince (syn Husajna), został napisany przez scenarzystę Michaela Thomasa w rekordowym czasie. Ale jak historia nie pasuje do stereotypu kina amerykańskiego w kwestii Iraku i spadające wskaźniki reżyser nie musiał finansować strzelanie nie rozpocznie 10 lat. Po wszystkie pieniądze ($ +19,1 mln EUR) zostały znalezione w Belgii. Usuń chłodnego działania ze znanymi gwiazdami w główne role i masą efektów specjalnych do tej kwoty nie było możliwe. Dlatego twórcy postanowili spróbować swoich sił w gatunku psychologicznego, tym bardziej, że przedmiot był odpowiedni. Więc nie był dziki thriller, bardziej przypomina horror – „Sobowtór Diabła”. Aktorzy biorący udział w projekcie, są mało znane ogółowi społeczeństwa.

bez półtonów

Jak się okazało, psychologia nie jest najsilniejszą stroną dyrektora Tamahori. Aktorzy z filmu „Sobowtór Diabła”, powiedział, że byli zszokowani kulisami, że mieli grać. Dyrektora według przepływ krwi i ciężkiej naturalizmowi w ramce (najwyraźniej na przyzwyczajenia). Rozwijanie charakteru znaku, że jest to trudne, nie ma półtonów aby podkreślić kluczowe punkty. Artysta zagra (Uday i Latif), Dominik Kuper, którego praca dwustronnego działania jest jednym z głównych sukcesów filmu, ledwie miał czas przejść metamorfozę wizerunku. Aktorzy i rola w filmie „Sobowtór Diabła” Należy pamiętać publiczność. Kto może pozostać obojętny na Uday, który poszedł do kina ciemnym demon lub Latif – ładny, biały i puszysty? Ten kontrast zdecydowanie zaskoczyć widza i wydarzeń rozwijających się w filmie, są szokujące.

odlewniczy aktor. bednarz

Thriller „Sobowtór Diabła” podmioty biorące udział w strzelaninie, nazwano doskonały film biograficzny o najstarszy syn byłego irackiego prezydenta Saddama Husajna. Od aktora odlewu więcej inny podmiot prowadzący Dominik Kuper wyróżnia – angielski aktor, który rozpoczął swoją karierę w telewizji, występowała w filmach tylko w epizodycznych rolach. Sytuacja zmieniła się diametralnie w 2001 roku, aktor drugoplanowy w filmie „From Hell” i zapłacić filmowców uwagę całego świata. Teraz filmografia Cooper przeszedł za 30 filmach, ale żaden z jego ról, według aktora, złożoność nie może być porównywana z podwójnym prac w projekcie Tamahori. Grać dwa podobne tylko na zewnątrz, inny ton głosu, mimika, bite, nie jest to łatwe, musimy prawdziwy dramatyczny talent do reinkarnacji. Ale Cooper poradził sobie dobrze z tego zadania.

Femme fatale i Aktora

Francuska aktorka filmowa i teatralna Lyudivin Sane ma przyzwoity doświadczenie, jej filmografia znaczna liczba obrazów i zdjęć są wieloaspektowe i różnorodna. Papier Tamahori zagrała jako sukienki kochanków lampart, femme fatale w życiu głównych bohaterów – Sarrab. Nie wszyscy krytycy były korzystne, polecając wysiłki aktorka, zagrała wiele nieaktywnych lub całkowicie bezużyteczny element filmu „Sobowtór Diabła”. Lanego towarzysze Sanya na planie byli zaskoczeni tym werdykt kritikanov, zwracając uwagę na profesjonalizm Ludivine.

Inni aktorzy, zawarte vtoroplanovyh i postacie epizodyczne, doskonale ujawnił cechy swoich bohaterów. I za to, że często miał tylko kilka minut czasu ekranowego, ich działania mówił głośniej niż jakiekolwiek emocjonalnych słów. Na przykład, epizodyczne Hussain, Sr. (Philip Quast), dzięki staraniom aktora, pojawia się przed publicznością testy, ale nie pozbawione mądrości, patriarcha rodziny, cierpi z powodu wstydu, że jego szara głowa uwalnia syna idiotę.

historia

Przeżywszy wojnę w Kuwejcie, iracki oficer Latif Yaky (Dominik Kuper) wraca do Bagdadu. czeka tam mu propozycję nie do odrzucenia. Najstarszy syn Saddama Huseyna Udey (Cooper ponownie) Ostatnia kolega Latifah, wybiera nieszczęsnego młodzieńca do roli jego sobowtórem. Chłopaki mają podobieństwa, reszta planuje się go naprawić, uciekania się do pomocy chirurga plastycznego. Latif dostaje całą świtę niezbędne elementy – stroje i biżuterię od znanych marek, ale jego obowiązki są dość kłopotliwe. Ledwo przeżył zamach, Yaky myśleć o ucieczce, okoliczności są skomplikowane przez jego sympatii dla syna, kochanki Hussein dziewczyny, mówią, ze złożonym los Sarrab (Lyudivin Sane). Jednak romantyczny wiersz w filmie okazał się całkiem przekonujące. Intrygi narracja pełni gwarantuje dowiedzieć wstrętny syna Husajna.

ojcowizna

Nie można ocenić autentyczność historycznych wydarzeniach opisanych w filmie, a przede wszystkim pisarze pozwoliły sobie na niepotrzebne wolności. Ogólnie rzecz biorąc, projekt wygląda na dobry, solidny, bez irytujących zaniki fabuły i bez rozczarowujących niepowodzeń. Zespół gra aktorska na poziomie pracy operator jest faktycznie bez skazy, muzyka harmonijnie z bajki płótnie, historii i odważnie przedstawił unbanal. Film warto zobaczyć, jeśli tylko do ogólnego rozwoju i, oczywiście, aby podziwiać wspaniały kameleona metamorfozę Cooper.