740 Shares 2713 views

Dress-transformator: jak wiązać? Jak nosić strój transformatora?

Infiniti sukienka – to nazywa się teraz nowoczesny strój-transformator. Został on stworzony przez znanego dziennikarza. Ona dużo podróżował, a tam był świetny pomysł sam w sobie: uszyć sukienkę zamiast jednej walizce. więcej niż siedemdziesiąt modele zostały zaprezentowane na pokazie tego stroju. Dopiero po zakończeniu pokazu ogłosił, że jest to jedno i to samo. Pierwsza sukienka została naszyta na świecie przez okres dwóch miesięcy. Dziś są specjalistami w swojej dziedzinie, którzy tworzą go przez kilka godzin. Aby zrozumieć, co kabriolet sukienka, jak wiązać i jak ją nosić, należy skorzystać z porady projektantów.

Klasyczny lub nowoczesny?

Szczególnie popularny strój był na amerykańskich weselach. Druhny tam pojawiła się w identycznych sukienkach. Jednak tradycja ta nie zawsze miał dobry wynik, ponieważ ta sama sukienka wyglądała w każdym rysunku inaczej. A potem zaczęliśmy nosić transformatory druhna sukienki.

XXI wiek przynosi nowy trend w rozwoju nowej odzieży funkcjonalnej. Że po prostu nie przekształcić współczesnych projektantów: buty i buty i wiele innych rzeczy. Dlatego też został wynaleziony przez dress-transformatora. Jak powiązać tę sukienkę? Wiele zależy od wyobraźni właściciela.

Klasyczne modele mają pochodzić z dokładnymi instrukcjami nosić zasady jak radzić sobie z różnymi odmianami nie może sobie pozwolić nawet doświadczony stylista. Ale najważniejszą zasadą jest, że można prać te ubrania ręcznie.

Co to jest dress-transformator? Jak go związać? Te pytania zainteresują każdą stylista. Wszystko, co będzie przydatna – duży prostokątny kawałek materiału i taśmę, która jest stosowana jako pas.

Najpierw trzeba zawiązać chustę z przodu. Następnie pozostałe końce i naprawić je starannie na szyi. W celu uzupełnienia obrazu, można zawiązać pas wokół talii z przodu i przenieść go z powrotem. sukienka powietrze gotowy.

sarafan

Jest to bardziej efektowne wersja poprzedniego stroju. Jest to konieczne, aby związać jeden koniec jak tie – tak, że tworzą doskonałe zakręt i nie było węzeł szyi. Potem trzeba owinąć drugi koniec wokół i schować je na krótsze. Zapiąć pas, i gotowe!

Sukienka w stylu greckim

Aby utworzyć asymetryczny dekolt, trzeba zawiązać węzeł na ramieniu. Następnie owinąć końce wokół i naprawić sukienkę w pasie.

Inna opcja – wieczorowej sukni z otwartym powrotem. Po pierwsze, trzeba dokonać bramy kołnierz, wiązana dwie wskazówki na szyi. Na wysokości talii i podnoszone tkaninę owiniętą wokół bioder. Przytrzymaj sukienka będzie pas.

"Coquette"

Jak stworzyć strój transformatora? Jak związać szmatki, aby uzyskać model „flirt”? Aby to zrobić, należy zapiąć szal w węzeł z przodu i jeden koniec owinąć wokół ramienia. Po obu końcach zbiegają się do innego węzła. To jest po węźle ukryć pod ściereczką i postawić na swoim ramieniu, tak aby była ilość. Można ozdobić pas – jest to najprostszy i delikatny opcja.

Jeśli umieścisz chusteczkę do jego pleców i zawiązać węzeł, można nawiązywać i spódnica. Końce są powiązane w dziobie.

Sukienka w stylu nowoczesnym

Jest to konieczne do prowadzenia sąsiednich końców wokół szyi i pasa w celu utworzenia linii. Aby to zrobić, weź szalik i złożyć go do bioder. Poniższy jest podnoszony do poziomu z końców pasa i owinąć wokół siebie, co daje w strój kształtowo kształt. Zabezpieczyć pas.

styl retro

Aby rozpocząć, należy wyrzucić z szal na ramiona. Jego końcówka jest konieczne, aby zawiązać węzeł szmatką na ramieniu. Zatem, lewy otwór dla dłoni. Tę samą czynność należy powtórzyć na drugiej stronie. Po tym, można dostać szlafrok, że można poczuć zapach i zapiąć pasy.

Szal na chłodnym wieczorem

Jak wiązać i jak nosić strój transformatora? Rzut szal na ramiona i związać końce w sąsiedniego węzła. Można ukryć węzeł w wężu. Plus suknia jest to, że nie trzeba aktualizować szafę. Sukienka może być zaprojektowany w innym stylu. Wymaga to arkusz lub kawałek materiału. Trzeba związać je jako wskazówki pareo i krzyżują je z przodu. Pod zamkiem pas biodrowy.

Można obejść szalikiem wokół boku ciała i zawiązać węzeł, a następnie przymocować ramię. Że w takim stroju było wygodne chodzenie po mieście, jest przymocowany do pasa głównego.

Dziś w produktach mody z amerykańskiego armhole. Ale nie każdy wie, jak nosić strój transformatora. Jest to konieczne, aby pętlę w postaci tie wokół szyi, a tkanka rozciągać i okrążenie wokół ciała. Pas zapiąć pas.

Kolejny modny styl – asymetryczna sukienka. Jest to konieczne, aby węzeł na przedramieniu i zapach pasa. Zamontowane na pasie.

Sukienka wykonana z aksamitu

Dlaczego aksamit? Po pierwsze, materiał ten – trend sezonu. Po drugie, on, podobnie jak odcinek rozciąga. Krawędzie nie powinny być przetwarzane, lądując na rysunku będzie idealny. Sukienka może być komplementarna do okapu.

Usunąć tylko jeden rozmiar – do obwodu bioder. Ważne jest, aby określić kierunek stosie w celu osiągnięcia prawdziwej efekt aksamitu. Konieczne jest również, aby sprawdzić, czy stos skierowane do góry. A jeśli chcesz efekt połysku i blasku, można umieścić tkaniny włosiem do góry. W przypadku cięcia powinna zmienić wymiary sukienki, długości produktu. – 80 cm konieczne jest rozkładana tkaniny o połowę i bezpiecznego prikolkami. Następnie można zamiatać.

Szwy należy zeszlifować na maszynie z zygzakowatym ściegiem, aby uzyskać rurkę. Następnie można wziąć swoją ulubioną koszulkę, i zastosować go do detalu. Pierwsze cięcie pachy i szyję, a następnie zszyć szwy ramion. Następnie wyciągnąć szyję i wyciąć. Podłączanie kołnierz i sukienkę, trzeba odciąć szpilki i zrobić linię na maszynie. Piękna suknia wieczorowa gotowy.

sukienka spódnica

Strój transformator spódnicy – dwa zszyte przepony różnych wielkościach długiego pasa. To robi trzy-dziury. Szycie jest bardzo prosta, a płótno jest konieczna, by zniszczyć dowody i dwuosobowych. Kolejna warstwa płaszcza musi być zgodna z poprzednią. Można zrobić sukienkę z szyfonu, ale powinny być noszone tylko na plaży, jak to będzie prześwitywać. Od dwustronnego stroju, górna i dolna mogą być wymieniane. Instrukcje wskazują zwykle na piętnaście odmian. Ale odzwierciedlać i podłączenie swoją wyobraźnię, można utworzyć i ich modele. Długich noży zrobić piękny spódnica do toe.

Dziewczęta, którzy marzą, aby kupić sukienkę-transformator, opinia pomoże podjąć decyzję o nietypowym zakupu. Jej właściciel twierdził, że produkt jest bardzo przyjemny w dotyku, subtelna, ale nie prześwietlenie. Górny i dolny strój siedzieć dobrze. Ten zespół jest doskonałym sposobem na dywersyfikację szafę. To nie wymaga długiego szycia i czasochłonne, w sukni jest zawsze poczucie indywidualności i smaku.

Ile będzie kosztował ten sam strój transformatora? Cena waha się od dwóch do dziesięciu tysięcy rubli, w zależności od modelu kolorów, materiałów i stylów.