575 Shares 7701 views

Dowiedz się robić na drutach. szprychy Sledkov

Wyobrażam sobie, że wcześnie rano. Budzisz się, wstać i ubrać się na nogi nie są zwykłe kapcie, kupiony w sklepie, i piękny, ciepły, taki dom – dziane Sledkov. Ładna? Myślę, że bardzo dużo! I nie sądzę, że dzianina Sledkov Szprychy powinny tylko babcię. Wcale nie. Po tym wszystkim, te małe rzeczy mogą być modne, jasne i piękne, z różnymi wzorami. Krawat Sledkov szprychy nie jest trudne i nie zajmuje dużo dla tych, którzy mają przynajmniej początkowe doświadczenia z podobnych prac.

Taki rodzaj kapci można zrobić nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dla nich będą szczególnie interesujące, jeśli gotowy sledochki vyvyazat uszy, ogony, szyć na oczy i nos, i uczynić je w postaci różnych zwierząt – kotów, psów, królików. Dla młodych fashionistki mogą vyvyazat różne paski, wzory, haftować, a nawet haftować perełki. Opcje w jaki sposób można połączyć szprychy Sledkov, jest całkiem sporo.

Sledkov druty – działa bardzo ekscytujące i interesujące. Daje nieograniczone możliwości dla wyobraźni i pozwala zrealizować wiele różnych pomysłów, które uczynią wszystko gotowe wyjątkowy i niepowtarzalny. Co trzeba zrobić? Oczywiście, jeśli chcesz vyvyazat ciekawych wzorów, trzeba będzie swoje systemy. W przypadku prostych modeli będą musieli przędzę, można kupić specjalny drutach skarpety, nożyczek i igły siebie. Dziania może znajdować się na dwóch najbardziej powszechnych dzianie na okrągłych lub specjalnych igieł dziewiarskich do dzianin. Aby połączyć szprychy Sledkov, trzeba wybrać właściwy stosunek grubości materiałów do pracy. Jeżeli grubość szprych jest większa niż to konieczne, sama tkanina będzie zbyt luźny i nie będzie trzymać kształt. Jeśli rozmiar jest mniejszy niż wymagany, produkt jest bardzo gęsta i gruba. Dlatego konieczne jest, aby wybrać szprychy na podstawie grubości przędzy, powinny one być w przybliżeniu równe.

Teraz zobaczmy, jak robić na drutach Sledkov szprychy. Rozważmy przypadek dwóch ramion, na tyle prosty, z małym wzorem. Uzyskanie pętle 56 (oparta na dorosłych). Podczas dziania w każdym rzędzie, pierwszą pętlę na igły powinien być usunięty, nie provyazyvaya i ostatnim w rzędzie dzianiny bełkot potrzeby na gotowym produkcie nie było niepotrzebnego blizn. W ten sposób, jedna seria. ponownie usunąć pierwszej pętli, dzianiny następne 27 twarzy, zrobić jeden SC, dwa kolejne pętle dzianiny twarzy, SC. Pozostałe 27 pętle na igłę dzianiny twarzy i Purl ostatni pętli. Drugi wiersz purl pełnosprawnych. W trzecim rzędzie mamy 2 zawiasy większy schemat okazuje się oznaczać „28 – SC – 2 – sc – 28”. W tym przypadku, nie zapominamy o pierwszej i ostatniej pętli. Następny rząd znowu bełkot. Tak więc, trzeba robić na drutach kolejne dziesięć wierszy.

Piętnasta seria pełni dzianiny pętle twarzy, co nie wzrasta, to liczba backstitches. Teraz zaczniemy vyvyazyvayut podeszwę. Oblicz środku produktu, i dzianiny twarzy do centrum przed osiągnięciem mu 7 szwów. Podeszwa może być połączona zarówno obsady ul, albo zmierzyć gładką powierzchnię. W każdym razie podkreślić center web 14 pętle – 7 na każdej połowie. Najpierw strzelać bez provyazyvaya, 12 – twarz, ostatnia pętla trzeba utkane z wielu stronach położony. Zatem powinno dziać wszystkie pętle są na bokach płótnie. Teraz przemówił do nich istnieje tylko 14 z nich trzeba vyvyazat piętę – 16 wierszy, a szyć krawędzie ścian bocznych. Sledkov gotowy. Dla bardziej dekoracyjnych elementów, które można powiązać z góry haka, bez kolumn SC w rzędzie, przy użyciu kontrastujących kolorów nici.

Jak widać, szprychy krawata nie Sledkov szczególnie trudne. Ale, mimo wszystko, jeśli nie są jeszcze pewni, że wszystko będzie tak jak powinno, dwie igły można przypisać po prostu fragmenty produktu, a następnie uszyć. Na przykład, bardzo ciekawy model – siedem kwadratów. Aby to zrobić, szprychy zrobić, zwykle z przodu haft lub podwiązka ściegu chcesz utworzyć siedem różnych kolorowych kwadratów jednakowej wielkości – dla jednej Sledkov. Po tym, muszą oni. Spośród czterech plastrów, aby jeden kwadrat, położyć go na stole. Na strzępy z prawej górnej krawędzi, po obu stronach otwartej uszyć dwa kwadraty – w poprzek, a następnie połączyć i uczynić palec. Siódmy klapka szyć przeciwległej krawędzi – kąt do kąta produktu głównego i szycia po bokach – będzie to dominujący. Podobnie zrobić drugą sledok. Model ten jest bardzo podobny do wielu ludzi, zwłaszcza dzieci. Poza faktem, że dzianina go łatwo i szybko, ta wersja jest również bardzo ekonomiczny, ponieważ można dokonać takiego Sledkov resztek przędzy. I nogi swoich bliskich zawsze będzie ciepła.