206 Shares 1121 views

Pietrowski College: recenzje. Piotra College (St. Petersburg)

Jednym z najbardziej popularnych instytucji edukacyjnych Petersburgu College jest Peter. Według portali edukacyjnych, Kolegium jest w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych szkół w regionie.

To właśnie w tej szkole mogą kontynuować naukę, ci, którzy nie chcą, aby otrzymać pełne kształcenie w szkole. Uczelnia przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie technologicznej, które mogą później dostać pracę w naszym kraju i za granicą. Instytucja ma bogatą historię i poziom wiedzy uzyskanej przez jego uczniów, w niczym nie ustępował uniwersytetach.

Historia Pietrowski uczelni: era ZSRR

Instytucja powstała w trudnym roku dla Związku Radzieckiego – w 1944 roku. Potem zadzwonił do przemysłowej siły roboczej techniczną, będzie musiała przygotować specjalistów do kształcenia w szkołach zawodowych i kolejowych, a także szkolenia fabryki szkoły.

1 października 1944 Szkoła rozpoczęła swoją pracę, 200 uczniów zostały dopuszczone. Równolegle do produktów sprzedawanych szkoleń warsztatowych produkowane w przyszłości w gospodarstwach niestacjonarnych wojną kraju. W 1946 roku uczelnia otworzyła nowy typ specjalność nauczanie, a rok później rozpoczął pracę w Departamencie wieczór.

W 1953 roku uczelnia została stworzona przy użyciu dział wojskowej, która trwała 29 lat. Wydział kształci specjalistów zdolnych do pracy z techniką zmotoryzowanych oddziałów. Od 1983 roku pociągi kolegium specjalistów dla obcych krajach, zagraniczni studenci mogą uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach edukacyjnych i pozalekcyjnych.

Pietrowski kolegium po restrukturyzacji

Krótko przed wydarzeniami z 1991 roku został przemianowany na Leningrad kolegium przemysłowe pedagogicznego. Aby instytucje edukacyjne zaczęły być oferowane całkowicie różne wymagania, materiał i baza techniczna poprawiła się w nim. W 1992 roku powstał dział społeczno-prawnej, której uczniowie są prawnicy pracujący i celnicy.

W 1990 rozpoczęła także szkolenie w zakresie pedagogiki społecznej i wychowania fizycznego, uczniowie tych dwóch wydziałów aktywnie współpracuje z czołowymi uczelniami stolicy północnego. W 1992 roku, IPC stał się oficjalnym przedstawicielem słynnej Rady City & Guilds w Wielkiej Brytanii.

W 1997 roku IPC otrzymało obecną nazwę – Pietrowski uczelni. Na początku 2000, nowe specjalności i wydziałów zostały otwarte. Wielka popularność zaczęła korzystać z wydziałów estetyki i sztuki fryzjerskiej i komputer wsparcia technicznego. Odkrył dodatkowy specjalny, uczelnia aktywnie współpracuje z zagranicznymi partnerami i uczestniczyć we wspólnych projektach z nimi.

Pietrowski College: Opinie

Na oficjalnej stronie internetowej instytucji, studentów i rodzice mogą zostawić swoje komentarze i sugestie na temat pracy kolegium. Głównie opinie są pozytywne, jak uczniowie w systemie, w którym szkolenia. Po studiach, w większości są gotowi kontynuować naukę na uniwersytetach.

Oczywiście, są tacy, którzy nie lubią kolegium Pietrowski opinie do bezpośredniego dowodu. Niektórzy uczniowie przejawiają niezadowolenie z kosztów biurokratycznych szkoleń, w szczególności, jest obserwowany w kursach wieczorowych i korespondencyjnych. Jednakże, nie jest to zbyt wielki wpływ na bezpośrednim procesie uczenia się.

Pietrowski kolegium i współpraca międzynarodowa

Pietrowski College słynie międzynarodowych projektów, w których udział jest dozwolone nie tylko nauczycieli, ale także uczniów. Najbardziej znanym z nich w ostatnich latach zaczął Zdrowego Życia Miast i Taitaja-2013. Pierwszy projekt został zrealizowany we współpracy ze studentami z Armenii, Litwy, Łotwy i Estonii, a także w realizacji drugiego wzięli udział uczniowie i nauczyciele z francuskiego miasta Lyon.

Każdego roku, nowe projekty, aby przyciągnąć uwagę college'u, który jest już znany daleko poza Rosją. Uczniowie ze szkoły sporadycznie uczestniczy w programie wymiany, zgodnie z którym zmiana z ich odpowiednikami w Hamburgu, w mieście, które jest miastem partnerskim Petersburgu.

Co robić w szkole?

Piotra College (St. Petersburg) nakłada na wszystkich swoich przyszłych studentów szereg wymagań. W szczególności konieczne jest, aby przedstawić Komisji pakiet dokumentów. Mówimy o kserokopię paszportu, zaświadczenie o niższym wykształceniem średnim, certyfikat medyczny formie 086-y, a także 4 fotografie o wymiarach 3 × 4.

Między innymi trzeba będzie złożyć kserokopię paszportu jednego z rodziców, jeżeli wnioskodawca jest małoletni. Przyjmowanie dokumentów od takich wnioskodawców odbywa się tylko w obecności przedstawicieli prawnych, są one zobowiązane do podpisania odpowiednich dokumentów na paragonie.

Po złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów do komisji selekcyjnej Pietrowski College należy obliczyć średni wynik świadectwa ukończenia szkoły przyszłości studenta, a następnie dodać go do rejestru przychodzących. Specjaliści złożone oszacowanie wszystkich dostępnych przedmiotów, po czym otrzymaną liczba podzielona przez liczbę osobników. Dalej znajduje się ranking kandydatów, po czym utworzone listy zalecany do rejestracji.

Prace komisji kwalifikacyjnej

Na początku marca, oficjalna strona internetowa uczelni publikuje informacje na temat rzeczywistego stopnia, które zostaną zatrudnieni w przyszłości pragnące rok akademicki. Przyjęć funkcjonariuszy również publikuje dane dotyczące zasad przyjmowania, instrumenty badań wstępnych, informacje o programach w ramach którego szkolenie zostanie przeprowadzone.

Przyjmowanie dokumentów rozpoczyna się w połowie czerwca i trwa do dwóch miesięcy. W tych okresach wnioskodawcy muszą zdawać egzaminy wstępne. Po 14 sierpnia, dokumenty nie będą mogli złożyć osoby, które otrzymały tylko wynikami rankingu certyfikatów, po 31 lipca – tych, którzy właśnie otrzymali wyniki badań. Termin składania dokumentów do działu korespondencji – od 1 lipca do 20 września.

Czy hostel dostarczyć?

Pietrowski akademik college która jest nie tylko do studentów niebędących rezydentami, ale studenci przebywający w Petersburgu, pracujących w okresie od września do czerwca. Na miejsce w hostelu będzie musiał zgłosić się na potrzebie nim przy stosowaniu do college'u, a następnie oficerowie przyjęć będzie mógł złożyć odpowiedni wniosek.

Na podstawie obowiązujących przepisów, każdy wydział otrzymuje pewną liczbę przydzielonych miejsc. W tym przypadku, schronisko nie jest dostępne dla wszystkich kierunków uniwersyteckich, szczegółowe informacje na temat liczby dostępnych miejsc na wydziałach opublikowanych na początku lipca.

Filie College: Petrozavodsk

Instytucja zyskała ogromną popularność, dlatego istnieją dodatkowe biura w innych regionach Rosji. Pietrozawodsk oddział Pietrowski uczelni pojawił się w 1998 roku, był pierwotnie przeznaczony do szkolenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie turystyki.

W tym momencie w regionie przygotowuje się do zawodów związanych z zarządzaniem, turystyki, hotelarstwa, państwowych i komunalnych zarządzania, ekonomii i księgowości. Wykształcenie w branży odbywa się wyłącznie na zasadach komercyjnych. College znajduje się w Pietrozawodsk w Komsomolskiy Prospect, 3. Skontaktuj się z ekspertów z komisji selekcyjnej, zadzwoń 8 (8142) 769 910.

College Czeboksary oddział

Kolejnym miastem, gdzie istnieje Pietrowski kolegium – Czeboksary, lokalny oddział prowadzi szkolenia w dziedzinie specjalistów turystycznych. Uczy specjalny, podobny do tych, które ma studentów Pietrozawodsk gałęzi. Jednak Czeboksary oddział, w przeciwieństwie do innych działów uczelni, jest duże zapotrzebowanie i popularność.

Wstęp do oddziałów odbywa się na tych samych podstawach jak w, odpowiednio Pietrowski College, St. Petersburg. Jedyna różnica – punkty za przychody regionalnych różnią się od tych stosowanych w północnej stolicy. Zaleca się je określić na początku lata, gdy komisja selekcyjna jest dopiero zaczynają swoją pracę.

Kolegium i jego perspektywy

College Pietrowski nadal rozwijać w najbliższej przyszłości planuje otworzyć nowe kierunki i specjalności. Wadą powinni zauważyć tendencję do zmniejszania liczby miejsc budżetu na studiach, w najbliższych latach planowane jest zrezygnować z bezpłatnej nauki w ogóle.

Charakterystyczną cechą College jest utrzymanie dotychczasowych korzyści dla uczestników igrzysk olimpijskich i niepełnosprawnych. W alokacji budżetu miejsc to one są traktowane priorytetowo, wszystkie inne miejsca, w których podane są dla studentów zgodnie z obecnego systemu rankingowego.

Wiele osób zastanawia się, gdzie dokładnie Petrovsky College. Adres jego stałej, od 1963 roku. Instytucja mieści się przy ul. Baltic, d. 35, można dotrzeć komunikacją miejską lub taksówką. College Administracja czynna jest codziennie od 9 do 17 godzin, jeśli jest to konieczne, można skontaktować się z nią telefonicznie 8 (812) 2521348.

wniosek

Ta szkoła jest bardzo popularny, więc dotarcie tam nie jest łatwe. komisja selekcyjna pracowników uczelni powinni rozpocząć przygotowania do wprowadzenia co najmniej rok przed egzaminem, ale w tym przypadku będzie to możliwe do osiągnięcia wymiernych rezultatów.

Jeśli istnieją specjalne kolegium kursy przygotowawcze, które rozpoczynają swoją pracę na wiosnę. Harmonogram ich pracy, a koszt specjalności, dla których przygotowanie, można sprawdzić w biurze przyjęć.